Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Terminarz
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Club teams
FC Barcelona
Real Madryt
Manchester United
Arsenal Londyn
Liverpool FC
Zobacz wszystkie
Inter Mediolan
AC Milan
Bayern Monachium
Porto
CA Boca Juniors
Reprezentacje
Hiszpania
Holandia
Niemcy
Anglia
Brazylia
Zobacz wszystkie
Argentyna
Włochy
Portugalia
Francja
Rosja
Więcej
FIFA Rankings
H2H Comparison
Zawodnicy
Points
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Zawodnicy
Points
PL Rozgrywki
Ekstraklasa
I Liga
II. Liga
III Liga
IV Liga
Puchar Polski
Puchar Ligi
Superpuchar
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Centralna Liga Juniorów
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Młoda Ekstraklasa
Ligi krajowe
Afganistan
Albania
Algieria
Andora
Anglia
Angola
Antigua i Barbuda
Antyle Holenderskie
Arabia Saudyjska
Argentyna
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbejdżan
Bahrajn
Bangladesz
Barbados
Belgia
Belize
Benin
Bermudy
Bhutan
Białoruś
Birma
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Botswana
Brazylia
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Bułgaria
Chile
Chińskie Tajpej
Chiny
Chorwacja
Cypr
Czad
Czarnogóra
Czechy
Dania
Dominikana
DR Konga
Dżibuti
Egipt
Ekwador
Estonia
Etiopia
Fidżi
Filipiny
Finlandia
Francja
Gabon
Gambia
Ghana
Gibraltar
Grecja
Grenada
Gruzja
Guadeloupa
Guam
Gujana
Gujana Francuska
Gwatemala
Gwinea
Haiti
Hiszpania
Holandia
Honduras
Hongkong
Indie
Indonezja
Irak
Iran
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Jamajka
Japonia
Jemen
Jordania
Kajmany
Kambodża
Kamerun
Kanada
Katar
Kazachstan
Kenia
Kirgistan
Kolumbia
Kongo
Korea Południowa
Kosowo
Kostaryka
Kuba
Kuwejt
Laos
Lesotho
Liban
Liberia
Libia
Lichtenstein
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Madagaskar
Makau
Malawi
Malediwy
Malezja
Mali
Malta
Maroko
Martynika
Mauretania
Mauritius
Meksyk
Mongolia
Mozambik
Mołdawia
Nepal
Niemcy
Niger
Nigeria
Nikaragua
Norwegia
Nowa Kaledonia
Nowa Zelandia
Oman
Pakistan
Palestyna
Panama
Papua Nowa Gwinea
Paragwaj
Peru
Polska
Portoryko
Portugalia
Republika Południowej Afryki
Reunion
Rosja
Rumunia
Rwanda
Salwador
Samoa
San Marino
Senegal
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Sierra Leone
Singapur
Somalia
Sri Lanka
St. Kitts i Nevis
Stany Zjednoczone
Suazi
Sudan
Surinam
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tadżykistan
Tahiti
Tajlandia
Tanzania
Togo
Trynidad i Tobago
Tunezja
Turcja
Turkmenistan
Uganda
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wenezuela
Wietnam
Wybrzeże Kości Słoniowej
Wyspy Cooka
Wyspy Dziewicze
Wyspy Owcze
Wyspy Salomona
Wyspy Św. Tomasza i Książęca
Wyspy Turks i Caicos
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zambia
Zimbabwe
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
Afrykańska Liga Mistrzów
Puchar Konfederacji CAF
Superpuchar Afrykańskiej Ligii Mistrzów
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
Puchar strefy CONCACAF
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Club Championship
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Puchar Gigantów
Super Liga
Puchar Klubowy UNCAF
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Recopa Sudamericana
CONMEBOL Libertadores U20
Copa Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Lig Mistrzów AFC
Puchar AFC
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
ASEAN Club Championship
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
Liga Mistrzów UEFA
Liga Europy UEFA
UEFA Europa Conference League
Superpuchar UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Puchar Intertoto
The NextGen Series
Puchar Irlandii Setanta
Liga Bałtycka
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Skandynawska Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
OFC Championship Klubów
Klubowe Mistrzostwa Świata
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arabska Liga Mistrzów
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Puchar Interkontynentalny
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Mistrzostwa Pacyfiku
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Reprezentacje
Puchar Narodów Afryki
Africa Cup of Nations Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Afryka
Puchar Narodów Afryki
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Championship
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Złoty Puchar CONCACAF
Concacaf Gold Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Północna, Centralna i Karaiby
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Puchar Narodów UNCAF
Puchar Karaibów
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Kwalifikacje Olimpijskie CONCACAF
CA Games
CONCACAF U20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Puchar Narodów CONCACAF
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Copa America Qualification
Pre-CONCACAF Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa America
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Południowa
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji
Asian Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Azja
Gry Azjatyckie
Mistrzostwa ASEAN
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Puchar Zatoki
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
Puchar AFC Challenge
Nehru Cup
Mistrzostwa Europy
Eliminacje Mistrzostw Europy
Eliminacje Mistrzostw Świata - Europa
UEFA Nations League
Baltic Cup
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
OFC Nations Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata - Oceania
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Mistrzostwa Świata
Puchar Konfederacji
Olimpiada
Eliminacje Mistrzostw Świata - playoff interkontynentalne
Olympics Intercontinental Play-offs
Towarzyskie
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Puchar Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
World Youth Festival - Tulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Igrzyska Panamerykańskie
Islamic Solidarity Games
Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Häcken vs. Odd
0 - 2
Podsumowanie
H2H Comparison
Vancouver Whitecaps vs. Seattle Sounders
Adelaide City vs. Campbelltown City
APIA Leichhardt vs. GHFA Spirit
Etar VT vs. Spartak Pleven
Croydon vs. Adelaide Olympic
Shinnik vs. Olimp-Dolgoprudny
Śląsk Wrocław vs. Chrobry Głogów
FC Midtjylland vs. IFK Göteborg
Ferencváros vs. Debrecen
Vendsyssel vs. Aalborg BK
Astra Ploiesti vs. Orenburg
AC Dukla Praga vs. FC Metalist Kharkiv
Stuttgarter Kickers II vs. St. Gallen II
Voluntari vs. Rudar
Olimpija vs. Istra 1961
Vojvodina vs. Zlaté Moravce
Ranheim vs. Stjørdals-Blink
Krasnodar vs. Lech Poznań
Europa vs. Benfica Luanda
FC Steaua Bukareszt vs. Djurgården
RNK Split vs. Shkendija
Sydney Olympic vs. South Melbourne
Sutherland Sharks vs. Blacktown Spartans
Górnik Zabrze vs. GKS Katowice
Redlands United vs. Mitchelton
Bukovyna vs. Ternopil'
SCM Râmnicu Vâlcea vs. Pandurii Târgu Jiu
FC København vs. Malmö FF
Muangthong United vs. Sisaket
Vejle BK vs. Randers FC
Strømsgodset vs. Odd
Baltika vs. Volga
Bali United vs. Persikabo 1973
Tosno vs. Spartak Moskva II
Aalborg BK vs. Skive
FC Slovan Liberec vs. Vardar Skopje
Concordia Chiajna vs. Academica Clinceni
Radomlje vs. Krka
Irtysh vs. FC Bohemians Praga
Botoșani vs. 1. FC Slovácko
Zrinjski vs. Celje
Zavrč vs. Slaven Koprivnica
Stabæk vs. Legia Warszawa
FC Dynamo Kijów vs. SK Slavia Praga
Anif vs. FC Wacker Innsbruck
Politehnica Iași vs. Voždovac
Wisła Kraków vs. Górnik Zabrze
Molde vs. AIK
Bodø / Glimt vs. Tromsø
Hartberg vs. Wiener Neustadt
Lillestrøm vs. Fredrikstad
Bryne vs. Vidar
Hødd vs. Kristiansund
Start vs. Viking
Sogndal vs. Raufoss
FC Shakhtar Donieck vs. Dinamo Zagreb
Waterford vs. Cork City
Cabinteely vs. Longford Town
Ballymena United vs. Derry City
Brann vs. Jönköpings Södra
Botoșani vs. FC Volyn Lutsk
Oakleigh Cannons vs. Heidelberg United
Croatia Raiders vs. North Geelong Warriors
Adelaide City vs. Port Melbourne
Cumberland United vs. Adelaide Cobras
Rochedale Rovers vs. Brisbane Strikers
WT Birkalla vs. South Adelaide Panthers
Port Adelaide Pirates vs. West Adelaide
Salisbury United vs. Mount Barker United
Para Hills Knights vs. Adelaide Comets
Vítkovice vs. Frýdek-Místek
Northern Fury vs. Mackay Magpies
MFK Karviná vs. Nadwiślan Góra
Minsk vs. Torpedo BelAZ
Vasas vs. Dorogi
Spišská Nová Ves vs. Košice
Písek vs. Dynamo Ceské Budejovice
Ang Thong vs. Bangkok United
Foresta Suceava vs. FC Ceahlaul Piatra Neamt
Chojniczanka Chojnice vs. Gryf Wejherowo
HB Køge vs. Nykøbing
MTK vs. Mezőkövesd
Boldklubben af 1893 vs. Avarta
GKS Bełchatów vs. ŁKS Łódź
Karpaty Krosno vs. Rozwój Katowice
Stumbras vs. Wigry Suwałki
Arka Gdynia vs. Znicz Pruszków
Thisted vs. Jammerbugt
Vitosha Bistritsa vs. Oborishte
Legionovia Legionowo vs. Olimpia Zambrów
Sumy vs. FC Naftovyk Okhtyrka
Pomorie vs. Spartak Pleven
Atlantas vs. Crvena Zvezda
FC Hradec Králové vs. Miedź Legnica
CSKA Moskva vs. Dacia
Botev Galabovo vs. Etar VT
FC Baník Ostrava vs. Spartak Trnava
Rosenborg vs. Byåsen
Dinamo Minsk vs. Gorodeya
Sandnes Ulf vs. Egersund
Kongsvinger vs. HamKam
Florø vs. Fyllingsdalen
Falkenberg vs. Ängelholm
Tatran Prešov vs. Sandecja Nowy Sącz
Tatabánya vs. Csákvári TK
Kremin' vs. Hirnyk-Sport
Ullensaker / Kisa vs. Strømmen
Isloch vs. Slavia
FC Steaua Bukareszt vs. Trenčín
GKS Bełchatów vs. Wisła Puławy
Ludogorets II vs. Nesebar
FK Teplice vs. Varnsdorf
FC Vysocina Jihlava vs. Pardubice
Ufa vs. Rad Beograd
NŠ Drava vs. Zavrč
FC Zilina vs. Senica
Follo vs. Moss
Cracovia vs. Zemplín Michalovce
Mjøndalen vs. Jerv
TSV St. Johann vs. Austria Salzburg
NK Zagreb vs. Krško
Lokomotiva Zagreb vs. Gorica
Istra 1961 vs. Celje
Aalesund vs. SJK
Volgar Astrakhan vs. Crvena Zvezda
Olimpia Grudziądz vs. Wisła Płock
Vålerenga vs. Lovech
Lechia Gdańsk vs. Zawisza Bydgoszcz
Hammarby vs. Helsingborg
Ludogorets vs. Slovan Bratislava
Rostov vs. Benfica Luanda
FUS Rabat vs. Difaâ El Jadida
Spartak Moskva vs. Suwon Bluewings
GIF Sundsvall vs. Levanger
Akhmat Grozny vs. FC Viktoria Plzen
Žalgiris vs. Jelgava
Jacksonville Armada vs. Philadelphia Union
Sutherland Sharks vs. South Melbourne
APIA Leichhardt vs. Canberra Olympic
Mounties Wanderers vs. Canterbury Bankstown
Inner West Hawks vs. Sydney University
Blacktown City vs. Parramatta
ACS Poli Timişoara vs. Millenium Giarmata
Lyngby BK vs. Trelleborg
Lokomotiv GO vs. Botev Vratsa
Zrinjski vs. Olimpija
Sogndal vs. Florø
AC Sparta Praga vs. Žilina
Gyirmót vs. Novigrad
BATE vs. Ludogorets
FC Dynamo Kijów vs. Suwon Bluewings
Bray Wanderers vs. Limerick
FC Dnipro Dnipropetrovsk vs. Benfica Luanda
Dinamo Moskva vs. Anzhi
Sheriff vs. Kuban Krasnodar
Dinamo Batumi vs. FC Zorya Luhansk
Aktobe vs. Voždovac
Rubin Kazan vs. Lovech
Spartak Moskva vs. Krasnodar
Häcken vs. Odd
FC Shakhtar Donieck vs. Lokomotivi Tbilisi
Irtysh vs. Dinamo Batumi
Poltava vs. FC Naftovyk Okhtyrka
Pomorie vs. Neftohimik
Lech Poznań vs. Chrobry Głogów
Molde vs. IFK Göteborg
Cherno more vs. Balkan Botevgrad
Dunav ot Ruse vs. Inter Dobrich
Ludogorets II vs. Sozopol
Silkeborg IF vs. Skive
Ural vs. Kuban Krasnodar
Dukla vs. Liptovský Mikuláš
Anzhi vs. Benfica Luanda
Sioni vs. FC Chornomorets Odessa
Nõmme Kalju vs. Paide
Marbella vs. FC Dnipro Dnipropetrovsk
Rostov vs. Suwon Bluewings
Malmö FF vs. FC Midtjylland
Dundalk vs. Waterford
Mt Druitt Town vs. APIA Leichhardt
Adelaide Blue Eagles vs. West Adelaide
Soroksár SC vs. Alashkert
Miedź Legnica vs. Raków Częstochowa
Bangkok United vs. Jeonnam Dragons
Kryvbas KR vs. Zirka
Tychy vs. Sandecja Nowy Sącz
Dynamo Ceské Budejovice vs. Znojmo
AIK vs. FC København
Lokomotiv GO vs. Septemvri Tervel
OSK Otok vs. Hajduk Split II
Rudar vs. NŠ Drava
Suwon Bluewings vs. Amkar Perm
Tatran Prešov vs. Vranov nad Topľou
Spišská Nová Ves vs. Lokomotíva Košice
Třinec vs. HFK Olomouc
KFUM vs. Follo
Písek vs. Štěchovice
Viking vs. Bryne
FC Shakhtar Donieck vs. Randers FC
Austria Wien II vs. Leopoldsdorf
Adelaide Olympic vs. Campbelltown City
Adelaide Hills Hawks vs. Adelaide Cobras
Tosno vs. Sibir
Croydon vs. Adelaide City
Slacks Creek vs. Capalaba
Neftohimik vs. Spartak Pleven
Elfsborg vs. Odd
Nesebar vs. Sozopol
Sheriff vs. Tom Tomsk
Dinamo Minsk vs. Isloch
Benfica Luanda vs. FC Dynamo Kijów
Kyzyl-Zhar vs. Siófok
Linense vs. Rubin Kazan
Stal Kamianske vs. Zaria
Spartak Moskva vs. Lovech
Drogheda United vs. Cork City
Świat
Club Friendlies
2016
Club Friendlies 3
Club Friendlies 2
Club Friendlies 1
Mistrzostwa Świata
Puchar Konfederacji
Olimpiada
Eliminacje Mistrzostw Świata - playoff interkontynentalne
Olympics Intercontinental Play-offs
Towarzyskie
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Puchar Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Klubowe Mistrzostwa Świata
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arabska Liga Mistrzów
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Puchar Interkontynentalny
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Mistrzostwa Pacyfiku
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
World Youth Festival - Tulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Igrzyska Panamerykańskie
Islamic Solidarity Games
Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Häcken
W
W
W
D
L
FT
0 - 2
Odd
W
L
W
D
W
08/02/2016
Club Friendlies
KO
18:00
Excitement Index
Häcken spotkań
Rozgrywki:
Wszystkie
Allsvenskan
Puchar Szwecji
Club Friendlies
Liga Mistrzów UEFA
Liga Europy UEFA
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
31/03/24
ALL
Häcken
0 - 1
Mjällby
Zobacz wydarzenia
08/04/24
ALL
Djurgården
3 - 3
Häcken
Zobacz wydarzenia
15/04/24
ALL
Häcken
4 - 3
Brommapojkarna
Zobacz wydarzenia
21/04/24
ALL
Häcken
2 - 1
Hammarby
Zobacz wydarzenia
24/04/24
ALL
IFK Göteborg
0 - 1
Häcken
Zobacz wydarzenia
28/04/24
ALL
Häcken
16 : 30
Norrköping
04/05/24
ALL
Sirius
17 : 30
Häcken
12/05/24
ALL
Häcken
14 : 00
Kalmar
15/05/24
ALL
Halmstad
19 : 00
Häcken
20/05/24
ALL
Häcken
19 : 10
Malmö FF
Odd spotkań
Rozgrywki:
Wszystkie
Tippeligaen
Puchar NM
Club Friendlies
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
10/04/24
PUN
Åskollen
1 - 3
Odd
14/04/24
TIP
Odd
2 - 2
Sandefjord
Zobacz wydarzenia
17/04/24
TIP
Molde
1 - 2
Odd
Zobacz wydarzenia
21/04/24
TIP
Brann
2 - 0
Odd
Zobacz wydarzenia
24/04/24
PUN
Pors Grenland
0 - 1
Odd
28/04/24
TIP
Odd
19 : 15
Viking
01/05/24
PUN
Sandnes Ulf
-
Odd
05/05/24
TIP
Odd
17 : 00
Fredrikstad
12/05/24
TIP
Tromsø
17 : 00
Odd
16/05/24
TIP
Odd
18 : 00
Molde
Allsvenskan tabela
#
Drużyna
RS
RB
P
1
Malmö FF
5
+12
15
2
AIK
5
+5
11
3
Häcken
5
+2
10
4
GAIS
5
-2
9
5
Halmstad
5
-2
9
Tippeligaen tabela
#
Drużyna
RS
RB
P
5
Strømsgodset
4
+0
9
6
Kristiansund
4
+0
7
7
Odd
5
-1
7
8
Haugesund
4
-2
6
9
Lillestrøm
4
-3
6
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.