Diwizja Narodowa

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
nie 28/04/13 Fola Esch 1 - 1 Racing Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 28/04/13 Progrès Niederkorn 0 - 4 Jeunesse d'Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 05/05/13 Racing 0 - 3 Wiltz Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 05/05/13 Jeunesse d'Esch 5 - 1 UN Käerjéng Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 05/05/13 UT Pétange 0 - 2 Fola Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 05/05/13 Union Kayl-Tétange 1 - 3 Progrès Niederkorn Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 05/05/13 Differdange 03 2 - 1 F91 Dudelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 05/05/13 Grevenmacher 1 - 2 RM Hamm Benfica Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 05/05/13 Etzella Ettelbrück 1 - 1 Jeunesse Canach Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/05/13 UN Käerjéng 3 - 2 Union Kayl-Tétange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/05/13 Fola Esch 5 - 1 Etzella Ettelbrück Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/05/13 F91 Dudelange 2 - 1 Racing Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/05/13 Jeunesse Canach 3 - 0 Jeunesse d'Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/05/13 Wiltz 4 - 2 UT Pétange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/05/13 RM Hamm Benfica 2 - 1 Differdange 03 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/05/13 Progrès Niederkorn 2 - 0 Grevenmacher Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/05/13 RM Hamm Benfica 2 - 2 Progrès Niederkorn Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/05/13 Grevenmacher 1 - 0 UN Käerjéng Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/05/13 Differdange 03 6 - 2 Racing Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/05/13 Union Kayl-Tétange 0 - 2 Jeunesse Canach Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/05/13 Jeunesse d'Esch 1 - 5 Fola Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/05/13 UT Pétange 0 - 4 F91 Dudelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/05/13 Etzella Ettelbrück 3 - 2 Wiltz Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/05/13 Jeunesse Canach 0 - 2 Grevenmacher Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/05/13 UN Käerjéng 2 - 4 RM Hamm Benfica Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/05/13 Progrès Niederkorn 1 - 2 Differdange 03 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/05/13 Fola Esch 4 - 2 Union Kayl-Tétange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/05/13 Wiltz 1 - 2 Jeunesse d'Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/05/13 Racing 3 - 1 UT Pétange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/05/13 F91 Dudelange 4 - 3 Etzella Ettelbrück Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 16 +28 42
2 16 +36 41
3 16 +14 36
4 16 +20 34
5 16 +15 34
18+ GambleAware