Tercera Division

2nd Phase Promotion Play-offs - Finals

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 01/08/2020
22:00
Lealtad PSTP Alcoyano
niedziela 02/08/2020
22:00
Marino PSTP Linares Deportivo

Promotion Play-offs - Semi-finals

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 18/07/2020
FT
Marino 0 - 1 Tamaraceite Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Laredo 3 - 1 Tropezón Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Lealtad 0 - 1 Caudal Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Portugalete 1 - 0 Basconia Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Compostela 3 - 1 Barco Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Tarazona 1 - 0 Real Zaragoza II Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Mutilvera 0 - 0 Pamplona
sobota 18/07/2020
FT
Real Betis II 3 - 1 Utrera Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
L'Hospitalet 0 - 0 Sant Andreu
sobota 18/07/2020
FT
Alcoyano 0 - 0 Intercity
sobota 18/07/2020
FT
Zamora 2 - 1 Numancia II Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
SD Logroñés 2 - 0 Arnedo Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Navalcarnero 1 - 1 RSD Alcalá Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Poblense 1 - 1 Felanitx Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Lorca Deportiva 0 - 0 Mazarrón FC
sobota 18/07/2020
FT
Socuéllamos 1 - 0 Toledo Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Villanovense 2 - 0 Extremadura UD II Zobacz wydarzenia
sobota 18/07/2020
FT
Linares Deportivo 0 - 1 Real Jaen Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Tenisca 0 - 4 UD San Fernando Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Gimnástica Torrelavega 1 - 1 Racing Santander II Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Llanera 2 - 3 Covadonga Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Sestao River 0 - 0 Vitoria Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Ourense CF 2 - 1 Arosa Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Teruel 1 - 2 Brea Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
San Juan 2 - 4 Beti Kozkor Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
El Ejido 3 - 2 Motril Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Terrassa FC 1 - 0 Europa Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Alzira 1 - 3 Atzeneta Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Gimnástica Segoviana 0 - 0 Arandina
niedziela 19/07/2020
FT
Varea 1 - 0 Casalarreina Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Unión Adarve 1 - 3 Alcorcón II Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Ibiza Islas Pitiusas 0 - 1 Mallorca II Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Atlético Pulpileño 0 - 0 Mar Menor Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Quintanar del Rey 1 - 2 Guadalajara Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
CD Coria 0 - 1 Cacereño Zobacz wydarzenia
niedziela 19/07/2020
FT
Ciudad de Lucena 1 - 1 Xerez Deportivo Zobacz wydarzenia

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 38 +52 99
2 38 +67 81
3 38 +30 66
4 38 +15 66
5 38 +26 62
18+ GambleAware