Copa del Rey

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 11/12/2019
FT
UD Logroñés 2 - 1 Marino de Luanco Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Lealtad 0 - 1 Cadiz CF Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Coruxo 4 - 5 Mirandés Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Real Jaen 3 - 1 Deportivo Alavés Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
SD Logroñés 0 - 5 Eibar Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
L'Hospitalet 2 - 3 Granada Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Illueca 0 - 2 Deportivo La Coruña Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Marbella 2 - 1 Guijuelo Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Langreo 2 - 3 Ebro Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Cacereño 1 - 0 Alcorcón Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Socuéllamos 0 - 1 Real Zaragoza Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Portugalete 1 - 0 Extremadura UD Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Peña Sport 0 - 1 Fuenlabrada Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
CD Castellon 0 - 2 UD Las Palmas Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Tarazona 0 - 1 Rayo Vallecano Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Gimnástica Segoviana 0 - 2 Elche CF Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Zamora 2 - 1 Sporting Gijón Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Escobedo 2 - 0 Málaga Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Unionistas de Salamanca 1 - 0 Atlético Baleares Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Hercules Alicante 0 - 1 Recreativo Huelva Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Intercity 0 - 3 Athletic Bilbao Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
FC Andorra 1 - 1 Leganés Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Ceuta 1 - 1 Numancia Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
FC Cartagena 4 - 1 Leioa Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Real Murcia CF 1 - 0 Racing Santander Zobacz wydarzenia
wtorek 17/12/2019
FT
Mensajero 0 - 3 CD Tenerife Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
SS Reyes 2 - 0 Cordoba CF Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
El Palmar 1 - 2 Getafe Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Comillas 0 - 5 Villareal Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Tolosa 0 - 3 Real Valladolid Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
El Álamo 0 - 1 Mallorka Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Bergantiños 0 - 1 Sevilla Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Melilla 1 - 2 UCAM Murcia Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Badalona 3 - 1 Real Oviedo Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Tudelano 0 - 1 Albacete Balompie Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Sestao River 1 - 1 Lugo Zobacz wydarzenia
środa 18/12/2019
FT
Barakaldo 0 - 0 Villarrubia
czwartek 19/12/2019
FT
Melilla CD 0 - 5 UD Levante Valencia Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Peña Azagresa 0 - 2 Celta de Vigo Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Antoniano 0 - 4 Betis Sevilla Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Amorebieta 0 - 1 Badajoz Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Peña Deportiva 0 - 1 SD Ponferradina Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Cultural Leonesa 3 - 0 Las Rozas Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Lleida Esportiu 0 - 2 Espanyol Barcelona Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Rayo Majadahonda 1 - 0 Racing Club de Ferrol Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Llagostera 0 - 1 Haro Deportivo Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Laredo 0 - 1 SD Huesca Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Cornellà 0 - 0 Orihuela Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Gimnastic de Tarragona 3 - 1 Olot Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Tamaraceite 3 - 2 Almería Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Becerril Campos 0 - 8 Real Sociedad Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Lorca Deportiva 0 - 3 Osasuna Zobacz wydarzenia
czwartek 19/12/2019
FT
Linares Deportivo 1 - 2 Girona FC Zobacz wydarzenia
środa 08/01/2020
FT
Pontevedra CF 0 - 2 Ibiza Zobacz wydarzenia
środa 08/01/2020
FT
Mérida 2 - 2 La Nucía Zobacz wydarzenia

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 28 +37 65
2 28 +23 54
3 28 +16 53
4 27 +17 47
5 26 +6 46
18+ GambleAware