Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Zenit | 1 - 0 | Khimki | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
niedziela | ||||
FT
|
Ural | 1 - 3 | Khimki | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Zenit | 2 - 1 | Spartak Moskva | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 1 - 2 | Zenit | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Spartak Moskva | 3 - 2 | CSKA Moskva | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Khimki | 5 - 1 | Torpedo Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Shinnik | 0 - 2 | Ural | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Ural | 2 - 2 | Arsenal Tula | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 5 - 1 | Luch Vladivostok | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 2 - 2 | Shinnik | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 1 - 0 | Ufa | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Zenit | 4 - 0 | Tom Tomsk | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 2 | Khimki | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 1 - 0 | Baltika | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Spartak Moskva | 2 - 1 | Rostov | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 2 | Akhmat Grozny | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 1 - 0 | Dinamo Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 4 - 0 | Tambov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 2 | Zenit | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Chayka | 0 - 1 | Ufa | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Alaniya Vladikavkaz | 1 - 3 | CSKA Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Shinnik | 0 - 0 | Sochi | |
środa | ||||
FT
|
KAMAZ | 1 - 2 | Spartak Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 0 - 2 | Rostov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Chertanovo | 0 - 2 | Orenburg | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Khimki | 3 - 0 | Rubin Kazan | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 1 - 0 | Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Fakel | 1 - 2 | Arsenal Tula | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Chernomorets | 0 - 2 | Ural | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 2 - 0 | Krylya Sovetov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Baltika | 1 - 1 | Lokomotiv Moskva | Zobacz wydarzenia |