Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Tosno | 2 - 1 | Avangard Kursk | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 1 - 0 | Shinnik | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Spartak Moskva | 1 - 1 | Tosno | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 0 - 0 | Shinnik | |
wtorek | ||||
FT
|
Amkar Perm | 0 - 0 | Avangard Kursk | |
środa | ||||
FT
|
Tosno | 2 - 1 | Luch Vladivostok | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Krylya Sovetov | 1 - 3 | Spartak Moskva | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 0 | Sochi | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 2 - 1 | Yenisey | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tambov | 0 - 2 | Avangard Kursk | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Shinnik | 4 - 0 | Nizhny Novgorod | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Rostov | 1 - 1 | Amkar Perm | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Spartak Moskva | 5 - 2 | Spartak Nal'chik | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Rubin Kazan | 1 - 2 | Krylya Sovetov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tosno | 0 - 0 | Tom Tomsk |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 2 - 0 | Anzhi | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Shinnik | 3 - 0 | Ural | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tambov | 1 - 0 | Arsenal Tula | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Orenburg | 0 - 2 | Rubin Kazan | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 2 - 1 | Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 1 - 0 | CSKA Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 2 | Tosno | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 0 - 2 | Rostov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 0 - 0 | Dinamo Moskva | |
środa | ||||
FT
|
Kuban Krasnodar | 0 - 2 | Spartak Moskva | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Yenisey | 3 - 0 | Akhmat Grozny | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 1 - 1 | Ufa | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Krylya Sovetov | 3 - 2 | Lokomotiv Moskva | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Ararat Moskva | 1 - 2 | SKA Khabarovsk | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Fakel | 0 - 4 | Amkar Perm | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Sochi | 3 - 2 | Zenit | Zobacz wydarzenia |