Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
czwartek | ||||
FT
|
Krasnodar | 0 - 0 | Rostov | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 0 - 1 | Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 1 | Luch Vladivostok | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 1 - 1 | Luch Vladivostok | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Krasnodar | 3 - 0 | Tosno | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 0 | Rotor Volgograd | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 1 - 0 | Akhmat Grozny | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Krasnodar | 3 - 2 | Ryazan | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 3 - 2 | SKA Khabarovsk | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 3 - 2 | Mordovia Saransk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 0 | FK Spartak Vladikavkaz | |
niedziela | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 3 - 0 | Salyut Belgorod | |
niedziela | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 2 - 0 | Sokol Saratov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Spartak Moskva | 0 - 1 | Tosno | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 2 - 1 | Tyumen | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 0 | Volga | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 4 - 2 | Rubin Kazan | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tosno | 0 - 0 | Ural | |
środa | ||||
FT
|
Orenburg | 0 - 1 | Tom Tomsk | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Angusht | 0 - 1 | Rostov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 - 2 | CSKA Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tyumen | 2 - 0 | Zenit | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Shinnik | 0 - 1 | Spartak Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 1 - 0 | Dinamo Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 2 - 2 | Amkar Perm | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Olimp-Dolgoprudny | 1 - 4 | Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 0 - 0 | Lokomotiv Moskva | |
czwartek | ||||
FT
|
Ryazan | 2 - 2 | Kuban Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Neftekhimik | 1 - 4 | Akhmat Grozny | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
FK Spartak Vladikavkaz | 1 - 0 | Anzhi | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Sokol Saratov | 1 - 1 | Krylya Sovetov | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Dagdizel | 0 - 1 | Angusht | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 1 | Yenisey | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 1 - 2 | FK Spartak Vladikavkaz | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Zenit Izhevsk | 1 - 1 | Mordovia Saransk | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Ryazan | 2 - 1 | Torpedo Moskva | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 1 - 2 | Khimik Dzerzhinsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Yakutiya | 0 - 3 | SKA Khabarovsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Khimki | 1 - 2 | Shinnik | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Irtysh Omsk | 1 - 2 | Luch Vladivostok | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Sibir | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Ufa | 0 - 1 | Neftekhimik | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
MITOS | 1 - 3 | Salyut Belgorod | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Armavir | 0 - 1 | Rotor Volgograd | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Tosno | 1 - 0 | Sochi | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Sokol Saratov | 0 - 0 | Arsenal Tula | |
niedziela | ||||
FT
|
Olimp-Dolgoprudny | 1 - 1 | Baltika | Zobacz wydarzenia |