Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Czarni Sosnowiec | 1 - 0 | UKS Łódź |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Trójka Jelna | 0 - 4 | UKS Łódź | |
środa | ||||
FT
|
Górnik Łęczna | 1 - 3 | Czarni Sosnowiec |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Rekord Bielsko-Biała | 0 - 5 | Górnik Łęczna | |
środa | ||||
FT
|
UKS Łódź | 2 - 0 | GKS Katowice | |
środa | ||||
FT
|
Tarnovia Tarnów | 2 - 3 | Czarni Sosnowiec | |
środa | ||||
FT
|
Trójka Jelna | 4 - 3 | Bydgoszcz |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Respekt Myślenice | 1 - 2 | Bydgoszcz | |
środa | ||||
FT
|
Tarnovia Tarnów | 3 - 1 | ROW Rybnik | |
środa | ||||
FT
|
Górzno | 4 - 8 | Trójka Jelna | |
środa | ||||
FT
|
Medyk Konin II | 0 - 1 | Rekord Bielsko-Biała | |
sobota | ||||
FT
|
UKS Łódź | 3 - 0 | Medyk Konin | |
sobota | ||||
FT
|
Stomilanki Olsztyn II | 2 - 4 | Górnik Łęczna | |
niedziela | ||||
FT
|
Czarni Sosnowiec | 0 - 0 | UJ Kraków | |
niedziela | ||||
FT
|
GKS Katowice | 4 - 0 | Śląsk Wrocław |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
UKS Łódź II | 0 - 1 | UKS Łódź | |
środa | ||||
FT
|
IKKP Noteć | 1 - 7 | Górzno | |
środa | ||||
FT
|
Medyk Konin II | 2 - 2 | Kielce | |
środa | ||||
FT
|
Bronowianka Kraków | 0 - 6 | Medyk Konin | |
środa | ||||
FT
|
Trójka Jelna | 3 - 0 | Polonia Środa Wlkp. | |
środa | ||||
FT
|
Czarni Sosnowiec II | 0 - 5 | GKS Katowice | |
środa | ||||
FT
|
Stomilanki Olsztyn II | 3 - 0 | Stilon Gorzów | |
środa | ||||
FT
|
Sportowa Czwórka Radom | 1 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
środa | ||||
FT
|
Respekt Myślenice | 3 - 0 | UKS SMS Łódź III | |
środa | ||||
FT
|
Loczki | 0 - 4 | Tarnovia Tarnów | |
środa | ||||
FT
|
Skra Częstochowa | 0 - 5 | Czarni Sosnowiec | |
sobota | ||||
FT
|
Resovia Rzeszów | 2 - 5 | Śląsk Wrocław | |
niedziela | ||||
FT
|
LZS Stare Oborzyska | 0 - 5 | UJ Kraków | |
niedziela | ||||
FT
|
Piastovia Piastów | 0 - 4 | ROW Rybnik | |
środa | ||||
FT
|
Bydgoszcz | 3 - 2 | Akademia Piłkarska OG | |
niedziela | ||||
FT
|
Unia Opole | 0 - 10 | Górnik Łęczna |