Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | 2 - 0 | Korona Kielce |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
wtorek | |||||
FT
|
Korona Kielce | 3 - 2 | Wisła Płock | ||
środa | |||||
FT
|
Wisła Płock | 1 - 1 | Korona Kielce | ||
Przewaga | Korona Kielce | 4 - 3 | Wisła Płock | ||
środa | |||||
FT
|
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | 1 - 0 | Cracovia | ||
wtorek | |||||
FT
|
Cracovia | 0 - 1 | Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | ||
Przewaga | Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | 2 - 0 | Cracovia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
wtorek | |||||
FT
|
Korona Kielce | 1 - 0 | Lech Poznań | ||
wtorek | |||||
FT
|
Lech Poznań | 3 - 2 | Korona Kielce | ||
Przewaga | Korona Kielce | 3 - 3 | Lech Poznań | ||
wtorek | |||||
FT
|
Wisła Płock | 1 - 1 | Arka Gdynia | ||
piątek | |||||
FT
|
Arka Gdynia | 0 - 3 | Wisła Płock | ||
Przewaga | Wisła Płock | 4 - 1 | Arka Gdynia | ||
środa | |||||
FT
|
Radomiak Radom | 1 - 3 | Cracovia | ||
wtorek | |||||
FT
|
Cracovia | 1 - 0 | Radomiak Radom | ||
Przewaga | Radomiak Radom | 1 - 4 | Cracovia | ||
środa | |||||
FT
|
Ruch Chorzów | 0 - 1 | Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | ||
środa | |||||
FT
|
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | 3 - 1 | Ruch Chorzów | ||
Przewaga | Ruch Chorzów | 1 - 4 | Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
Ekoball Sanok | 0 - 1 | Arka Gdynia | |
wtorek | ||||
FT
|
Górnik Zabrze | 0 - 5 | Korona Kielce | |
wtorek | ||||
FT
|
ŁKS Łódź | 0 - 1 | Radomiak Radom | |
wtorek | ||||
FT
|
Lech Poznań | 2 - 1 | Pogoń Szczecin | |
wtorek | ||||
FT
|
Górnik Polkowice | 0 - 3 | Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | |
wtorek | ||||
FT
|
Wisła Płock | 2 - 1 | Jagiellonia Białystok | |
wtorek | ||||
FT
|
Cracovia | 2 - 1 | KGHM Zagłębie Lubin | |
środa | ||||
FT
|
Wisła Kraków | 1 - 2 | Ruch Chorzów |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
Lechia Gdańsk | 0 - 2 | Pogoń Szczecin | |
wtorek | ||||
FT
|
Mieszko Gniezno | 0 - 1 | Górnik Zabrze | |
wtorek | ||||
FT
|
Jeziorak Iława | 2 - 3 | KGHM Zagłębie Lubin | |
wtorek | ||||
FT
|
Piast Gliwice | 2 - 5 | Arka Gdynia | |
wtorek | ||||
FT
|
Ruch Chorzów | 6 - 0 | Polonia Warszawa | |
wtorek | ||||
FT
|
Podbeskidzie Bielsko Biała | 1 - 2 | Lech Poznań | |
wtorek | ||||
FT
|
Radomiak Radom | 1 - 0 | Odra Wodzisław | |
wtorek | ||||
FT
|
Górnik Polkowice | 2 - 2 | GKS Bełchatów | |
wtorek | ||||
FT
|
Widzew Łódź | 0 - 2 | Cracovia | |
środa | ||||
FT
|
Tur Turek | 1 - 3 | Korona Kielce | |
środa | ||||
FT
|
Ekoball Sanok | 2 - 1 | Legia Warszawa | |
środa | ||||
FT
|
Brzesko | 4 - 4 | Wisła Płock | |
środa | ||||
FT
|
ŁKS Łódź | 2 - 1 | Górnik Łęczna | |
wtorek | ||||
FT
|
Znicz Pruszków | 1 - 2 | Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | |
środa | ||||
FT
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 - 5 | Wisła Kraków |