Primera Division

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 28/11/2020
FT
Deportivo Llacuabamba 2 - 3 Cusco Zobacz wydarzenia
sobota 28/11/2020
FT
Sporting Cristal 3 - 2 Academia Cantolao Zobacz wydarzenia
sobota 28/11/2020
FT
Atlético Grau 1 - 1 Alianza Universidad Zobacz wydarzenia
sobota 28/11/2020
FT
Carlos Stein 1 - 1 UTC Cajamarca Zobacz wydarzenia
sobota 28/11/2020
FT
Sport Huancayo 2 - 0 Alianza Lima Zobacz wydarzenia
poniedziałek 30/11/2020
17:00
Universidad San Martín - Cienciano
poniedziałek 30/11/2020
17:00
Melgar - Deportivo Municipal
poniedziałek 30/11/2020
19:15
Deportivo Binacional - Universitario
poniedziałek 30/11/2020
21:30
César Vallejo - Sport Boys
poniedziałek 30/11/2020
21:30
Ayacucho - Carlos Mannucci

* Mecze rozgrywane w ciągu 3 dni.

Grupa A

#   Drużyna RS Z R P BZ BS RB P Ostatnie 5 spotkań H2H
1 9 7 2 0 20 9 +11 23 W D D W W
2 8 5 1 2 11 8 +3 16 W D W W L
3 9 3 5 1 18 9 +9 14 D D D L W
4 8 4 1 3 11 11 +0 13 L W L W D
5 8 3 2 3 10 10 +0 11 W W L L D
6 Poprzedni ranking: 9 9 3 1 5 12 16 -4 10 D W L L W
7 Poprzedni ranking: 10 9 2 3 4 9 12 -3 9 D W L W L
8 Poprzedni ranking: 7 9 2 2 5 8 13 -5 8 D L D W L
9 Poprzedni ranking: 6 8 2 2 4 10 17 -7 8 L D L L D
10 Poprzedni ranking: 8 9 1 3 5 11 15 -4 6 L L D W L
Final

Grupa B

#   Drużyna RS Z R P BZ BS RB P Ostatnie 5 spotkań H2H
1 Poprzedni ranking: 2 8 5 2 1 13 5 +8 17 W W D W D
2 Poprzedni ranking: 4 8 5 1 2 13 6 +7 16 W W W D W
3 Poprzedni ranking: 1 8 4 3 1 13 6 +7 15 D L W D W
4 Poprzedni ranking: 3 9 4 3 2 13 10 +3 15 W D L W D
5 8 4 0 4 9 15 -6 12 L W L L W
6 Poprzedni ranking: 7 8 3 1 4 15 12 +3 10 W W L D W
7 Poprzedni ranking: 6 9 3 1 5 16 21 -5 10 L W L L L
8 8 2 3 3 7 11 -4 9 L W D D L
9 9 2 3 4 9 15 -6 9 W L L W D
10 9 1 1 7 9 16 -7 4 L L L L L
Final

Zawodnicy

Zawodnik Drużyna GGoal PBramki z Karnych 1stPierwsze bramki
6 1 3
5 2 4
5 1 2
5 3 3
5 2 3
5 2 3
5 0 2
4 1 3
4 0 2
4 0 1
4 0 1
4 0 3
4 2 2
4 0 2
4 0 2

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 10 +12 21
2 10 +5 21
3 10 +12 19
4 9 +6 18
5 10 +3 17
18+ GambleAware