Diwizja Narodowa

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
nie 15/04/12 Differdange 03 2 - 2 RM Hamm Benfica Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 15/04/12 Racing 2 - 2 Fola Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 20/04/12 RM Hamm Benfica 9 - 1 Rumelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 21/04/12 Hostert 0 - 2 UN Käerjéng Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 21/04/12 Union Kayl-Tétange 0 - 3 Fola Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 22/04/12 UT Pétange 0 - 2 Grevenmacher Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 22/04/12 F91 Dudelange 2 - 1 Swift Hesperange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 22/04/12 Progrès Niederkorn 1 - 2 Racing Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 22/04/12 Jeunesse d'Esch 1 - 2 Differdange 03 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 28/04/12 Fola Esch 1 - 1 Progrès Niederkorn Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 28/04/12 Racing 3 - 3 Hostert Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 28/04/12 UN Käerjéng 2 - 1 Grevenmacher Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 29/04/12 Rumelange 1 - 5 Jeunesse d'Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 29/04/12 Differdange 03 4 - 1 Union Kayl-Tétange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 29/04/12 UT Pétange 0 - 0 F91 Dudelange Więcej informacji
nie 29/04/12 Swift Hesperange 1 - 2 RM Hamm Benfica Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 05/05/12 Jeunesse d'Esch 2 - 1 Swift Hesperange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 06/05/12 Union Kayl-Tétange 1 - 1 Progrès Niederkorn Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 06/05/12 Grevenmacher 2 - 1 Racing Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 06/05/12 F91 Dudelange 4 - 1 UN Käerjéng Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 06/05/12 RM Hamm Benfica 0 - 4 UT Pétange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 06/05/12 Differdange 03 6 - 1 Rumelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 06/05/12 Hostert 1 - 3 Fola Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 13/05/12 UT Pétange 3 - 0 Jeunesse d'Esch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 13/05/12 Racing 2 - 0 F91 Dudelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 13/05/12 Rumelange 4 - 1 Union Kayl-Tétange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 13/05/12 Progrès Niederkorn 5 - 2 Hostert Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 13/05/12 Swift Hesperange 0 - 3 Differdange 03 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 13/05/12 Fola Esch 1 - 2 Grevenmacher Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 13/05/12 UN Käerjéng 3 - 0 RM Hamm Benfica Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 22 +40 57
2 22 +42 53
3 22 +24 48
4 22 +23 47
5 22 +14 41
18+ GambleAware