Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
F91 Dudelange | 4 - 2 | Jeunesse d'Esch |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
piątek | ||||
FT
|
Differdange 03 | 1 - 2 | Jeunesse d'Esch | |
niedziela | ||||
FT
|
F91 Dudelange | 1 - 1 | Fola Esch |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
Fola Esch | 3 - 0 | Mondorf-les-Bains | |
środa | ||||
FT
|
F91 Dudelange | 4 - 2 | Union Kayl-Tétange | |
środa | ||||
FT
|
Jeunesse d'Esch | 2 - 2 | Etzella Ettelbrück | |
środa | ||||
FT
|
Differdange 03 | 2 - 1 | Grevenmacher |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Mondorf-les-Bains | 3 - 3 | UT Pétange | |
środa | ||||
FT
|
UN Käerjéng | 0 - 2 | Union Kayl-Tétange | |
środa | ||||
FT
|
Racing | 2 - 3 | Grevenmacher | |
środa | ||||
FT
|
Etzella Ettelbrück | 2 - 1 | Swift Hesperange | |
środa | ||||
FT
|
Jeunesse d'Esch | 4 - 0 | Hostert | |
środa | ||||
FT
|
Clemency | 0 - 3 | Fola Esch | |
środa | ||||
FT
|
F91 Dudelange | 5 - 1 | Luxembourg City | |
środa | ||||
FT
|
Oberkorn | 0 - 2 | Differdange 03 |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Minerva Lintgen | 1 - 4 | F91 Dudelange | |
sobota | ||||
FT
|
Sandweiler | 1 - 4 | Jeunesse d'Esch | |
sobota | ||||
FT
|
Rodange | 0 - 8 | Racing | |
niedziela | ||||
FT
|
Flaxweiler-Beyren | 3 - 4 | Swift Hesperange | |
niedziela | ||||
FT
|
Victoria Rosport | 0 - 6 | Differdange 03 | |
niedziela | ||||
FT
|
Mondorf-les-Bains | 2 - 1 | Rumelange | |
niedziela | ||||
FT
|
UNA Strassen | 1 - 5 | UT Pétange | |
niedziela | ||||
FT
|
Union Mertert | 1 - 3 | Union Kayl-Tétange | |
niedziela | ||||
FT
|
Clemency | 2 - 1 | Progrès Niederkorn | |
niedziela | ||||
FT
|
Mamer | 1 - 2 | UN Käerjéng | |
niedziela | ||||
FT
|
Jeunesse Junglinster | 2 - 4 | Hostert | |
niedziela | ||||
FT
|
Young Boys | 0 - 2 | Fola Esch | |
niedziela | ||||
FT
|
Sporting Bertrange | 1 - 2 | Luxembourg City | |
niedziela | ||||
FT
|
Wiltz | 1 - 4 | Grevenmacher | |
niedziela | ||||
FT
|
Etzella Ettelbrück | 2 - 0 | The Belval Belvaux | |
niedziela | ||||
FT
|
Oberkorn | 1 - 0 | Luna Oberkorn |