Coppa Italia Serie D

Finał

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 27/05/2023
00:00
Zwycięzca I półfinału - Zwycięzca II półfinału

Półfinał

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 08/03/2023
00:00
Giana Erminio / Crema - United Riccione / Adriese
środa 08/03/2023
00:00
Pineto / Puteolana - Lamezia Terme / Cavese

Ćwierćfinał

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 22/02/2023
14:30
Crema - Giana Erminio
środa 22/02/2023
14:30
United Riccione - Adriese
środa 22/02/2023
14:30
Pineto - Puteolana
środa 22/02/2023
14:30
Lamezia Terme - Cavese

1/8 Finału

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 11/01/2023
FT
Puteolana 2 - 1 Sarrabus Ogliastra
środa 11/01/2023
FT
Giana Erminio 2 - 0 Città di Varese
środa 11/01/2023
FT
Adriese 6 - 0 Union Clodiense
środa 11/01/2023
FT
Prato 0 - 1 United Riccione
środa 11/01/2023
FT
AC Arezzo 1 - 2 Pineto
środa 18/01/2023
FT
Crema 3 - 1 Bra
środa 25/01/2023
FT
Lamezia Terme 1 - 1 Trapani 1905
środa 01/02/2023
FT
Cavese 1 - 0 Francavilla

4 Runda

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
wtorek 01/11/2022
FT
Varesina 0 - 1 Città di Varese
środa 02/11/2022
FT
Chisola 1 - 3 Bra
środa 02/11/2022
FT
Ligorna 2 - 1 Sestri Levante
środa 02/11/2022
FT
Casale 0 - 1 Derthona
środa 02/11/2022
FT
Franciacorta 3 - 1 Breno
środa 02/11/2022
FT
Arconatese 3 - 0 Caronnese
środa 02/11/2022
FT
Giana Erminio 2 - 1 Alcione
środa 02/11/2022
FT
Cjarlins Muzane 1 - 2 Dolomiti Bellunesi
środa 02/11/2022
FT
Union Clodiense 2 - 1 Legnago Salus
środa 02/11/2022
FT
Caldiero Terme 1 - 1 Montebelluna
środa 02/11/2022
FT
Este 1 - 3 Adriese
środa 02/11/2022
FT
Prato 1 - 0 Poggibonsi
środa 02/11/2022
FT
Sporting Trestina 0 - 2 Orvietana Calcio
środa 02/11/2022
FT
Porto D' Ascoli 1 - 2 Pineto
środa 02/11/2022
FT
Roma City 0 - 3 Tivoli
środa 02/11/2022
FT
Trastevere 2 - 1 Flaminia
środa 02/11/2022
FT
Puteolana 0 - 0 Molfetta Calcio
środa 02/11/2022
FT
Cavese 2 - 1 Vastogirardi
środa 02/11/2022
FT
Francavilla 1 - 0 Lavello
środa 02/11/2022
FT
Nocerina 3 - 3 Portici
środa 02/11/2022
FT
Città Di Sant’Agata 1 - 2 Trapani 1905
środa 02/11/2022
FT
Arzachena 0 - 1 Sarrabus Ogliastra
środa 02/11/2022
FT
Città di Fasano 0 - 1 Team Altamura
środa 02/11/2022
FT
Athletic Carpi 1 - 1 United Riccione
środa 02/11/2022
FT
Tolentino 1 - 1 Fano
środa 02/11/2022
FT
Bagnolese BP 3 - 2 Correggese
środa 02/11/2022
FT
Seravezza 3 - 0 AC Pistoiese
środa 09/11/2022
FT
Lupa Roma 1 - 2 AC Arezzo
środa 09/11/2022
FT
Lamezia Terme 3 - 0 Cittanova
środa 09/11/2022
FT
Acireale 2 - 0 Paternò
środa 09/11/2022
FT
Crema 1 - 1 Virtus Ciserano Bergamo
środa 16/11/2022
FT
Casertana 3 - 2 Real Agro Aversa

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 20 +28 50
2 21 +32 45
3 21 +8 42
4 21 +22 40
5 22 +10 39
18+ GambleAware