Reg. Cup Rheinland

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
niedziela 04/08/2024
14:30
Kroppach - Malberg
niedziela 04/08/2024
14:30
Türkiyemspor R.-B. - SG WGW
niedziela 04/08/2024
14:30
Gückingen - Lautzert-Oberdreis
niedziela 04/08/2024
14:30
HSV Neuwied - VfB Linz
niedziela 04/08/2024
14:30
Bruchertseifen - Wirges
niedziela 04/08/2024
14:30
Niederfischbach - HWW Niederroßbach
niedziela 04/08/2024
14:30
Rennerod - Neitersen / Altenkirche
niedziela 04/08/2024
14:30
Rheinbrohl - Hundsangen
niedziela 04/08/2024
14:30
Osterspai - Alpenrod
niedziela 04/08/2024
14:30
Sportfreunde Bad Ems - Montabaur
niedziela 04/08/2024
14:30
Altendiez - Wallmenroth
niedziela 04/08/2024
14:30
Meudt-Berod - Betzdorf
niedziela 04/08/2024
14:30
Weyerbusch - Müschenbach
niedziela 04/08/2024
14:30
Oberbieber - Ahrbach
niedziela 04/08/2024
14:30
Vettelschoß II - Asbach
niedziela 04/08/2024
14:30
Grenzbachtal - Rheinhöhen Dahlheim
niedziela 04/08/2024
14:30
Malberger Kickers - TuS Burgschwalbach
niedziela 04/08/2024
14:30
Höhr-Grenzhausen - Immendorf
niedziela 04/08/2024
14:30
Mendig - Vordereifel Müllenbach
niedziela 04/08/2024
14:30
Anadolu Spor Koblenz - Ahrweiler BC
niedziela 04/08/2024
14:30
Weißenthurm - Oberzissen
niedziela 04/08/2024
14:30
Vinxtbachtal Brohl - Andernach
niedziela 04/08/2024
14:30
Nörtershausen-Udenhausen - Viktoria Weitersburg
niedziela 04/08/2024
14:30
Bendorf–Sayn - Oberwinter
niedziela 04/08/2024
14:30
Mosel Löf - Mayen
niedziela 04/08/2024
14:30
Sohren-Büchenbeuren - Boppard
niedziela 04/08/2024
14:30
Vallendar - Emmelshausen
niedziela 04/08/2024
14:30
Ettringen/St. Johann - Rübenach
niedziela 04/08/2024
14:30
Plaidt - Untermosel Kobern
niedziela 04/08/2024
14:30
Unzenberg - Kirchberg
niedziela 04/08/2024
14:30
Bad Bodendorf - Metternich
niedziela 04/08/2024
14:30
Weiler 1946 II - Argenthal/Lieb./Mörsch.
niedziela 04/08/2024
14:30
Sinzig - Rheinböllen
niedziela 04/08/2024
14:30
Zeltingen-Rachtig - Trier-Tarforst
niedziela 04/08/2024
14:30
Trier-Irsch - Utscheid/Mettendorf
niedziela 04/08/2024
14:30
Kyllburg - Lüxem
niedziela 04/08/2024
14:30
Blankenrath - Ahbach
niedziela 04/08/2024
14:30
Mehring - Ellscheid
niedziela 04/08/2024
14:30
Kylltal-Birresborn - Igel/Liersberg
niedziela 04/08/2024
14:30
Wittlich - Rot-Weiss Wittlich
niedziela 04/08/2024
14:30
Altrich - Tawern
niedziela 04/08/2024
14:30
Dörbach - Mosella Schweich
niedziela 04/08/2024
14:30
Ayl/Wawern/Kanzem - Ruwertal
niedziela 04/08/2024
14:30
Grenzland/Winterspelt - Salmrohr
niedziela 04/08/2024
14:30
Udelfangen - Schleid
niedziela 04/08/2024
14:30
Oberekyll-Gönnersdorf - Sirzenich
niedziela 04/08/2024
14:30
Pölich-Schleich - Daleiden
niedziela 04/08/2024
14:30
Nimstal - Laufeld
niedziela 04/08/2024
14:30
Mariahof Trier - Saartal Schoden
niedziela 04/08/2024
14:30
Grenzland/Winterspelt II - Dhrontal-Weiperath
niedziela 04/08/2024
15:00
Germania Urbar II - Maifeld-Elztal

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
GambleAware 18+