Puchar Francji

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
śro 06/11/19 Moulien 0 - 2 Jeunesse Evolution Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 06/11/19 Golden Star 0 - 1 Club Franciscain Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 08/11/19 Saint-Georges 2 - 1 CSC Cayenne Więcej informacji
pią 15/11/19 Le Havre 20 : 00 Dunkerque Więcej informacji
pią 15/11/19 Bourg-en-Bresse 20 : 00 ES Troyes AC Więcej informacji
pią 15/11/19 Bourgoin-Jallieu 20 : 00 Villefranche Więcej informacji
sob 16/11/19 Nœux-les-Mines 14 : 00 Bastia-Borgo Więcej informacji
sob 16/11/19 Auch 14 : 00 Rodez Więcej informacji
sob 16/11/19 Saint-Flour 14 : 00 AC Ajaccio Więcej informacji
sob 16/11/19 Fabrègues 14 : 00 Agde Więcej informacji
sob 16/11/19 Belfort 14 : 00 Gazélec Ajaccio Więcej informacji
sob 16/11/19 Gennevilliers 14 : 00 Le Mans Więcej informacji
sob 16/11/19 La Charité 14 : 00 Auxerre Więcej informacji
sob 16/11/19 Bergerac 14 : 30 Clermont Foot Więcej informacji
sob 16/11/19 Ardziv 15 : 00 Le Puy Foot Więcej informacji
sob 16/11/19 Épinal 15 : 00 Sochaux Więcej informacji
sob 16/11/19 Berrichonne Ch… 15 : 00 Niort Więcej informacji
sob 16/11/19 Vénus 16 : 00 Besancon RC Więcej informacji
sob 16/11/19 Jura Sud Foot 16 : 00 Saint-Pierroise Więcej informacji
sob 16/11/19 Theix 16 : 30 Red Star Więcej informacji
sob 16/11/19 Vauban Strasbourg 17 : 00 Hienghène Sport Więcej informacji
sob 16/11/19 RC Lens 17 : 00 US Boulogne Więcej informacji
sob 16/11/19 Fréjus St-Raphaël 17 : 00 Grenoble Więcej informacji
sob 16/11/19 Sarre Union 17 : 00 US Créteil Lus… Więcej informacji
sob 16/11/19 Amnéville 17 : 00 Paris FC Więcej informacji
sob 16/11/19 Tours FC 17 : 00 Chauray Więcej informacji
sob 16/11/19 Lorient 17 : 30 Guingamp Więcej informacji
sob 16/11/19 Gonfreville 18 : 00 Le Touquet Więcej informacji
sob 16/11/19 Cambrai 18 : 00 Quevilly Rouen Więcej informacji
sob 16/11/19 Trélissac 18 : 00 Stade Montois Więcej informacji
sob 16/11/19 Alberes Argelès 18 : 00 Pau Więcej informacji
sob 16/11/19 Grasse 18 : 00 Marseille Endoume Więcej informacji
sob 16/11/19 Montceau 18 : 00 Geispolsheim Więcej informacji
sob 16/11/19 FC Lyon 18 : 00 Athlético Mars… Więcej informacji
sob 16/11/19 Lons 18 : 00 Annecy Więcej informacji
sob 16/11/19 Chilly 18 : 00 Hauts Lyonnais Więcej informacji
sob 16/11/19 Sainte Geneviève 18 : 00 Entente SSG Więcej informacji
sob 16/11/19 Moulins-Yzeur… 18 : 00 St-Pryvé St-Hi… Więcej informacji
sob 16/11/19 Dinan Léhon 18 : 00 Stade Pontivy Więcej informacji
sob 16/11/19 Châteaubriant 18 : 00 TA Rennes Więcej informacji
sob 16/11/19 Betton 18 : 00 Concarneau Więcej informacji
sob 16/11/19 Montagnarde 18 : 00 Stade Briochin Więcej informacji
sob 16/11/19 Granville 18 : 00 AG Caennaise Więcej informacji
sob 16/11/19 La Flèche RC 18 : 00 Linas-Montlhery Więcej informacji
sob 16/11/19 Ancienne Châte… 18 : 00 C' Chartres Więcej informacji
sob 16/11/19 Mûrs-Erigné 18 : 00 Caen Więcej informacji
sob 16/11/19 Montlouis 18 : 00 Vire Więcej informacji
sob 16/11/19 Challans 18 : 00 Le Poiré sur Vie Więcej informacji
sob 16/11/19 La Baule-Le Po… 18 : 00 Angoulême Więcej informacji
sob 16/11/19 Marssac SRDT 19 : 00 Saint-Médard-e… Więcej informacji
sob 16/11/19 Olympique d'Alès 19 : 00 Lattes Więcej informacji
sob 16/11/19 Villemomble Sports 19 : 00 Orléans Więcej informacji
sob 16/11/19 Bourges Foot 19 : 00 Sablé Więcej informacji
sob 16/11/19 Sireuil 19 : 00 Les Herbiers Więcej informacji
sob 16/11/19 Verton 19 : 00 Le Portel Więcej informacji
sob 16/11/19 Beauvais 20 : 00 Chambly Więcej informacji
nie 17/11/19 Évreux 14 : 00 Mtsapere Więcej informacji
nie 17/11/19 Gravelines 14 : 00 FC Rouen 1899 Więcej informacji
nie 17/11/19 Olympique Lumbrois 14 : 00 Grande-Synthe Więcej informacji
nie 17/11/19 Saint-Omer 14 : 00 Dieppe Więcej informacji
nie 17/11/19 Tourcoing 14 : 00 Grand Calais P… Więcej informacji
nie 17/11/19 Pont Saintte-M… 14 : 00 Senlis Więcej informacji
nie 17/11/19 Olympique Adamois 14 : 00 Olympique St Q… Więcej informacji
nie 17/11/19 Prix-lès-Mézières 14 : 00 ES Wasquehal Więcej informacji
nie 17/11/19 Saint-Maximin 14 : 00 Valenciennes Więcej informacji
nie 17/11/19 Mozac 14 : 00 Cournon Więcej informacji
nie 17/11/19 Union Saint-Jean 14 : 00 Aviron Bayonnais Więcej informacji
nie 17/11/19 Rodéo 14 : 00 Colomiers Więcej informacji
nie 17/11/19 Saint-Galmier-… 14 : 00 Côte Chaude Więcej informacji
nie 17/11/19 Belfort Sud 14 : 00 Nancy Więcej informacji
nie 17/11/19 Vandœuvre 14 : 00 Lunéville Więcej informacji
nie 17/11/19 Sundhoffen 14 : 00 Mulhouse Więcej informacji
nie 17/11/19 Olympique de V… 14 : 00 Thonon Évian Więcej informacji
nie 17/11/19 Annecy-le-Vieux 14 : 00 Limonest Więcej informacji
nie 17/11/19 4 Rivières 70 14 : 00 Chassieu Décines Więcej informacji
nie 17/11/19 Hombourg-Haut 14 : 00 Forbach Więcej informacji
nie 17/11/19 Boulay 14 : 00 Meaux Academy Więcej informacji
nie 17/11/19 Reims Sainte-Anne 14 : 00 MJEP Cormontreuil Więcej informacji
nie 17/11/19 CEP Lorient 14 : 00 Stade Plabennec Więcej informacji
nie 17/11/19 Guichen 14 : 00 Saint-Pierre M… Więcej informacji
nie 17/11/19 Le Rheu 14 : 00 Paimpol Więcej informacji
nie 17/11/19 Nanterre 14 : 00 Laval Więcej informacji
nie 17/11/19 St Liguaire Niort 14 : 00 Vendée Fontenay Więcej informacji
nie 17/11/19 Stade Poitevin 14 : 00 Nueillaubiers Więcej informacji
nie 17/11/19 Olympique Marc… 15 : 00 Croix Football IC Więcej informacji
nie 17/11/19 Erstein 15 : 00 Thaon Więcej informacji
nie 17/11/19 Oberschaeffolsheim 15 : 00 Raon l'Etape Więcej informacji
nie 17/11/19 Sainte-Marienne 15 : 30 Versailles Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 12 +18 34
2 12 +21 26
3 12 +10 26
4 12 +22 25
5 12 +4 17
18+ GambleAware