Small Cup

Ćwierćfinał

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 16/09/2020
FT
Paide III 4 - 2 Harju Jalgpallikool
środa 16/09/2020
FT
Saku Sporting 0 - 2 Zenit Tallinn
środa 23/09/2020
19:00
Tallinna FC Zapoos - Otepää
środa 30/09/2020
19:30
TJK Legion II - Põhja-Tallinna JK Volta

1/8 Finału

1/8 Finału

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
wtorek 21/07/2020
FT
Tallinna FC Zapoos 4 - 1 Tartu Welco II
czwartek 23/07/2020
FT
Kompanii Marjamaa 0 - 2 Kadakas
niedziela 26/07/2020
FT
Aruküla 2 - 3 Tarvastu
niedziela 26/07/2020
FT
Igiliikur 2 - 1 Rumori Calcio
wtorek 28/07/2020
FT
Harju Jalgpallikool 1 - 1 Piraaja
niedziela 02/08/2020
FT
Ararat 0 - 9 TJK Legion II
niedziela 02/08/2020
FT
Eston Villa 7 - 1 Järva-Jaani
poniedziałek 03/08/2020
FT
Otepää 4 - 0 Flora III
środa 05/08/2020
FT
Viimsi Lõvid 1 - 3 Rummu Dünamo
środa 05/08/2020
FT
Äksi Wolves 7 - 1 Tallinna Wolves
środa 12/08/2020
FT
Zenit Tallinn 6 - 3 Imavere
środa 12/08/2020
FT
Ganvix 3 - 3 Joker
środa 12/08/2020
FT
Saku Sporting 7 - 0 Helios
środa 12/08/2020
FT
Paide III 10 - 0 Loo
czwartek 13/08/2020
FT
Põhja-Tallinna JK Volta 2 - 2 Kuressaare II
czwartek 13/08/2020
FT
Põhja-Sakala 3 - 3 Team Helm

4 Runda

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 08/07/2020
FT
Harju Jalgpallikool 1 - 0 Raplamaa
środa 08/07/2020
FT
Kompanii Marjamaa 6 - 0 Mulgi
środa 08/07/2020
FT
Põhja-Sakala 0 - 0 FC Sillamäe
środa 08/07/2020
FT
Nõmme Kalju III 1 - 3 Ararat
środa 08/07/2020
FT
Eston Villa 4 - 2 Lelle
środa 08/07/2020
FT
Rumori Calcio II 1 - 6 Põhja-Tallinna JK Volta
czwartek 09/07/2020
FT
Lebo Ülesanne 2 - 2 Helios
czwartek 09/07/2020
FT
Anija 1 - 7 Saku Sporting
czwartek 09/07/2020
FT
Paide III 7 - 0 Jalgpallihaigla
czwartek 09/07/2020
FT
K-Järve JK Järve III 0 - 2 Flora III
czwartek 09/07/2020
FT
Imavere 4 - 1 Läänemaa Haapsalu
czwartek 09/07/2020
FT
Tallinna Wolves 0 - 0 FC Elva II
czwartek 09/07/2020
FT
Kose 0 - 9 Piraaja
czwartek 09/07/2020
FT
Welco X 0 - 4 Zenit Tallinn
czwartek 09/07/2020
FT
Poseidon 0 - 12 TJK Legion II
czwartek 09/07/2020
FT
Ganvix 3 - 0 Reaal
czwartek 09/07/2020
FT
Joker 0 - 0 Viimsi II
czwartek 09/07/2020
FT
Maardu II 0 - 3 Igiliikur
czwartek 09/07/2020
FT
Järva-Jaani 3 - 2 Teleios
czwartek 09/07/2020
FT
Maksatransport 1 - 1 Loo
czwartek 09/07/2020
FT
Rummu Dünamo 4 - 3 ReUnited Tallinn
czwartek 09/07/2020
FT
Keila II 1 - 2 Otepää
czwartek 09/07/2020
FT
Kristiine JK 0 - 0 Rumori Calcio
czwartek 09/07/2020
FT
TransferWise 2 - 2 Tarvastu
czwartek 09/07/2020
FT
Saue 0 - 1 Kadakas
piątek 10/07/2020
FT
Aruküla 0 - 0 Lilleküla Retro
piątek 10/07/2020
FT
Tallinna FC Zapoos 6 - 1 Warrior
sobota 11/07/2020
FT
Team Helm 2 - 1 Hell Hunt
sobota 11/07/2020
FT
Tartu Welco II 4 - 0 Jõgeva Wolves
niedziela 12/07/2020
FT
Rakvere Tarvas II 0 - 0 Äksi Wolves
niedziela 12/07/2020
FT
Pocarr 2 - 6 Kuressaare II
niedziela 12/07/2020
FT
Eston Villa II 0 - 2 Viimsi Lõvid

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 1 +3 3
2 1 +3 3
3 1 +2 3
4 1 +2 3
5 1 +2 3
18+ GambleAware