Puchar Estonii

4 Runda

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
czw 25/07/19 Tallinna JK 2 - 7 Tarvastu Więcej informacji
sob 27/07/19 Tallinna Wolves 5 - 1 Vastseliina Więcej informacji
sob 27/07/19 Kuressaare 12 - 1 Kadakas Więcej informacji
nie 28/07/19 Põhja-Sakala 5 - 1 Helios Więcej informacji
nie 28/07/19 TJK Legion II 9 - 0 Äksi Wolves Więcej informacji
nie 28/07/19 Team Helm 3 - 2 Rumori Calcio Więcej informacji
pon 29/07/19 Teleios 2 - 4 Põhja-Tallinn… Więcej informacji
śro 31/07/19 K-Järve JK Järve 0 - 1 Võru FC Helios Więcej informacji
śro 31/07/19 Läänemaa Haapsalu 1 - 5 Flora II Więcej informacji
czw 01/08/19 Loo 0 - 1 Eston Villa II Więcej informacji
czw 01/08/19 Järva-Jaani 1 - 10 Tartu Welco Więcej informacji
czw 01/08/19 Põhja-Tallinn… 6 - 0 Jõgeva Wolves Więcej informacji
pią 02/08/19 ReUnited 5 - 1 Poseidon Więcej informacji
wto 06/08/19 Vaprus 2 - 3 Tallinna Kalev III Więcej informacji
wto 06/08/19 Legion 0 - 7 Trans Więcej informacji
wto 06/08/19 Nõmme United 1 - 3 Tammeka Więcej informacji
wto 06/08/19 Viimsi 2 - 0 Raplamaa Więcej informacji
wto 06/08/19 FCI Levadia 7 - 0 Zenit Tallinn Więcej informacji
wto 06/08/19 Puhkus Mehhikos 0 - 6 K-Järve JK Jär… Więcej informacji
wto 06/08/19 Elbato 0 - 3 Maardu Więcej informacji
wto 06/08/19 Kristiine JK 0 - 10 Paide Więcej informacji
wto 06/08/19 Hell Hunt 0 - 1 Tallinna Kalev Więcej informacji
śro 07/08/19 Igiliikur 1 - 7 Tulevik Więcej informacji
śro 07/08/19 Lelle 0 - 1 Tabasalu Charma Więcej informacji
śro 07/08/19 Elva 7 - 0 Viimsi Lõvid Więcej informacji
śro 07/08/19 Anija 2 - 1 Kompanii Marjamaa Więcej informacji
nie 11/08/19 NPM Silmet 5 - 2 Flora III Więcej informacji
pon 12/08/19 Kose 0 - 5 Paide III Więcej informacji
wto 13/08/19 Pärnu Sadam K 1 - 1 K Otepää Więcej informacji
śro 14/08/19 Rasmus Värki K 2 - 2 K Eston Villa Więcej informacji
wto 20/08/19 Flora 12 - 0 Kohtla-Nõmme Więcej informacji
śro 21/08/19 Nõmme Kalju 2 - 0 Keila Więcej informacji

64th Finals

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
wto 04/06/19 Paide III 13 - 2 Mauruse Saurused Więcej informacji
sob 08/06/19 Helios 5 - 1 Rumori Calcio II Więcej informacji
śro 12/06/19 Tammeka IV 0 - 4 Tallinna Kalev III Więcej informacji
czw 13/06/19 Tallinna FC Zapoos 0 - 0 Zenit Tallinn Więcej informacji
czw 13/06/19 Mulgi 0 - 1 Tallinna Wolves Więcej informacji
śro 19/06/19 Viimsi II 1 - 2 Igiliikur Więcej informacji
śro 19/06/19 K-Järve JK Jär… 0 - 0 JK 32.KK Więcej informacji
śro 19/06/19 Eston Villa 15 - 0 Metsis Więcej informacji
czw 20/06/19 Kompanii Marjamaa 6 - 0 Sssolutions Więcej informacji
czw 20/06/19 Kadakas 3 - 1 Maksatransport Więcej informacji
czw 20/06/19 Lelle 2 - 1 TransferWise Więcej informacji
czw 20/06/19 Soccernet 1 - 3 Vastseliina Więcej informacji
pią 21/06/19 Piraaja 1 - 3 TJK Legion II Więcej informacji
śro 26/06/19 Pusivus 0 - 5 Pärnu Sadam Więcej informacji
czw 27/06/19 Flora III 10 - 0 Poseidon II Więcej informacji
czw 27/06/19 Noorus-96 D 2 - 4 D Otepää Więcej informacji
wto 09/07/19 Olympic 1 - 9 Paide Więcej informacji
sob 13/07/19 Maardu 12 - 0 Warrior Więcej informacji
sob 13/07/19 Tulevik 0 - 0 Kadrina Więcej informacji
sob 13/07/19 Trans 0 - 0 Maardu Aliens Więcej informacji
sob 13/07/19 Rakvere Tarvas 0 - 3 K-Järve JK Järve Więcej informacji
sob 13/07/19 Põhja-Tallinn… 18 - 0 Viking Więcej informacji
sob 13/07/19 Põhja-Sakala D 5 - 2 D Pärnu Więcej informacji
pon 15/07/19 Tammeka 8 - 1 FCI Tallinn Więcej informacji
śro 24/07/19 Elva 3 - 0 EMÜ Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware