FA Trophy

Anglia

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Kendal Town  
sob 13/10/18 Pickering Town 16 : 00 Stocksbridge P… Więcej informacji
sob 13/10/18 Marske United 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Radcliffe Borough 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Tadcaster Albion  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Ramsbottom United  
sob 13/10/18 Skelmersdale U… 16 : 00 Frickley Athletic Więcej informacji
sob 13/10/18 Ossett United 16 : 00 Colwyn Bay Więcej informacji
sob 13/10/18 Morpeth Town 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Clitheroe 16 : 00 Pontefract Col… Więcej informacji
sob 13/10/18 Spalding United 16 : 00 Carlton Town Więcej informacji
sob 13/10/18 Wisbech Town 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Cambridge City  
sob 13/10/18 Gresley 16 : 00 Newcastle Town Więcej informacji
sob 13/10/18 Belper Town 16 : 00 Stamford Więcej informacji
sob 13/10/18 Chasetown 16 : 00 Lincoln United Więcej informacji
sob 13/10/18 Soham Town Rangers 16 : 00 AFC Mansfield Więcej informacji
sob 13/10/18 Leek Town 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Yaxley  
sob 13/10/18 Chipstead 16 : 00 Welwyn Garden City Więcej informacji
sob 13/10/18 Berkhamsted 16 : 00 South Park Więcej informacji
sob 13/10/18 Barking 16 : 00 Hayes & Yeadin… Więcej informacji
sob 13/10/18 AFC Dunstable 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Hythe Town 16 : 00 FC Romania Więcej informacji
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Sevenoaks Town  
sob 13/10/18 Aylesbury United 16 : 00 Mildenhall Town Więcej informacji
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Hertford Town  
sob 13/10/18 Greenwich Borough 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Dunstable Town 16 : 00 Northwood Więcej informacji
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Bracknell Town  
sob 13/10/18 Faversham Town 16 : 00 Sittingbourne Więcej informacji
sob 13/10/18 Phoenix Sports 16 : 00 Ramsgate Więcej informacji
sob 13/10/18 Bedfont Sports 16 : 00 Whitstable Town Więcej informacji
sob 13/10/18 Canvey Island 16 : 00 Cray Wanderers Więcej informacji
sob 13/10/18 Tilbury 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Ware  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 East Grinstea…  
sob 13/10/18 Dereham Town 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 VCD Athletic 16 : 00 Hanwell Town Więcej informacji
sob 13/10/18 Aylesbury 16 : 00 Herne Bay Więcej informacji
sob 13/10/18 Three Bridges 16 : 00 Molesey Więcej informacji
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Westfield (Surrey)  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Maldon & Tiptree  
sob 13/10/18 Brentwood Town 16 : 00 Marlow Więcej informacji
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Basildon United  
sob 13/10/18 Qualifier 16 : 00 Melksham Town  
sob 13/10/18 AFC Totton 16 : 00 North Leigh Więcej informacji
sob 13/10/18 Yate Town 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Cinderford Town 16 : 00 Qualifier  
sob 13/10/18 Bideford 16 : 00 Street Więcej informacji
sob 13/10/18 Thatcham Town 16 : 00 Cirencester Town Więcej informacji
sob 13/10/18 Mangotsfield U… 16 : 00 Kidlington Więcej informacji
sob 13/10/18 Larkhall Athletic 16 : 00 Thame United Więcej informacji
sob 13/10/18 Fleet Town 16 : 00 Barnstaple Town Więcej informacji
sob 13/10/18 Bristol Manor Farm 16 : 00 Paulton Rovers Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 2 +7 6
2 2 +6 6
3 2 +4 6
4 2 +4 6
5 2 +3 6
18+ GambleAware