Konferencje Narodowe

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sob 14/09/19 Barnet FC 1 - 0 Maidenhead United Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Barrow 3 - 0 Solihull Moors Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Chesterfield FC 1 - 0 Torquay United FC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Dagenham & Red… 3 - 1 Hartlepool Uni… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Dover Athletic 1 - 1 Chorley Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Eastleigh 1 - 1 Bromley Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Harrogate Town 0 - 0 Boreham Wood Więcej informacji
sob 14/09/19 Notts County FC 1 - 0 FC Halifax Town Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Stockport Coun… 1 - 2 Aldershot Town FC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Woking 2 - 2 Ebbsfleet United Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Yeovil Town FC 3 - 2 Fylde Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 14/09/19 Wrexham FC 1 - 1 Sutton United Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 17/09/19 Barnet FC 2 - 0 Aldershot Town FC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 21/09/19 Aldershot Town FC 16 : 00 Wrexham FC Więcej informacji
sob 21/09/19 Boreham Wood 16 : 00 Stockport Coun… Więcej informacji
sob 21/09/19 Bromley 16 : 00 Notts County FC Więcej informacji
sob 21/09/19 Chorley 16 : 00 Woking Więcej informacji
sob 21/09/19 Ebbsfleet United 16 : 00 Barrow Więcej informacji
sob 21/09/19 FC Halifax Town 16 : 00 Barnet FC Więcej informacji
sob 21/09/19 Hartlepool Uni… 16 : 00 Dover Athletic Więcej informacji
sob 21/09/19 Maidenhead United 16 : 00 Harrogate Town Więcej informacji
sob 21/09/19 Solihull Moors 16 : 00 Yeovil Town FC Więcej informacji
sob 21/09/19 Sutton United 16 : 00 Chesterfield FC Więcej informacji
sob 21/09/19 Torquay United FC 16 : 00 Dagenham & Red… Więcej informacji
sob 21/09/19 Fylde 18 : 20 Eastleigh Więcej informacji
wto 24/09/19 Fylde 20 : 45 Wrexham FC Więcej informacji
wto 24/09/19 Aldershot Town FC 20 : 45 Yeovil Town FC Więcej informacji
wto 24/09/19 Boreham Wood 20 : 45 Notts County FC Więcej informacji
wto 24/09/19 Bromley 20 : 45 Woking Więcej informacji
wto 24/09/19 Chorley 20 : 45 Barrow Więcej informacji
wto 24/09/19 Ebbsfleet United 20 : 45 Barnet FC Więcej informacji
wto 24/09/19 FC Halifax Town 20 : 45 Harrogate Town Więcej informacji
wto 24/09/19 Hartlepool Uni… 20 : 45 Chesterfield FC Więcej informacji
wto 24/09/19 Maidenhead United 20 : 45 Dover Athletic Więcej informacji
wto 24/09/19 Solihull Moors 20 : 45 Stockport Coun… Więcej informacji
wto 24/09/19 Sutton United 20 : 45 Dagenham & Red… Więcej informacji
wto 24/09/19 Torquay United FC 20 : 45 Eastleigh Więcej informacji
sob 28/09/19 Barnet FC 16 : 00 Solihull Moors Więcej informacji
sob 28/09/19 Barrow 16 : 00 Maidenhead United Więcej informacji
sob 28/09/19 Chesterfield FC 16 : 00 Aldershot Town FC Więcej informacji
sob 28/09/19 Dagenham & Red… 16 : 00 Chorley Więcej informacji
sob 28/09/19 Eastleigh 16 : 00 Hartlepool Uni… Więcej informacji
sob 28/09/19 Harrogate Town 16 : 00 Sutton United Więcej informacji
sob 28/09/19 Notts County FC 16 : 00 Fylde Więcej informacji
sob 28/09/19 Stockport Coun… 16 : 00 Torquay United FC Więcej informacji
sob 28/09/19 Woking 16 : 00 Boreham Wood Więcej informacji
sob 28/09/19 Wrexham FC 16 : 00 Ebbsfleet United Więcej informacji
sob 28/09/19 Yeovil Town FC 16 : 00 Bromley Więcej informacji
sob 28/09/19 Dover Athletic 18 : 20 FC Halifax Town Więcej informacji
wto 01/10/19 Fylde 20 : 45 Barnet FC Więcej informacji
wto 01/10/19 Solihull Moors 20 : 45 Wrexham FC Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware