Segunda Categoria

Finał

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 02/12/2023
FT
Leones del Norte 2 - 1 San Antonio

Półfinał

Ćwierćfinał

1/8 Finału

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
piątek 06/10/2023
FT
Tumbaco AV25 1 - 0 La Unión
sobota 14/10/2023
FT
La Unión 2 - 1 Tumbaco AV25
Przewaga La Unión 2 - 2 Tumbaco AV25
piątek 06/10/2023
FT
San Antonio 1 - 0 Esm. Petrolero
sobota 14/10/2023
FT
Esm. Petrolero 0 - 0 San Antonio
Przewaga Esm. Petrolero 0 - 1 San Antonio
sobota 07/10/2023
FT
Miguel Iturralde 2 - 2 Colón
piątek 13/10/2023
FT
Colón 1 - 1 Miguel Iturralde
Przewaga Colón 3 - 3 Miguel Iturralde
sobota 07/10/2023
FT
Santa Elena Sumpa 0 - 0 Castellana
piątek 13/10/2023
FT
Castellana 0 - 0 Santa Elena Sumpa
Przewaga Castellana 0 - 0 Santa Elena Sumpa
sobota 07/10/2023
FT
Juventud Italiana 3 - 0 Naranja Mekánica
sobota 14/10/2023
FT
Naranja Mekánica 1 - 0 Juventud Italiana
Przewaga Naranja Mekánica 1 - 3 Juventud Italiana
sobota 07/10/2023
FT
Toreros 3 - 0 UT Cotopaxi
sobota 14/10/2023
FT
UT Cotopaxi 1 - 0 Toreros
Przewaga UT Cotopaxi 1 - 3 Toreros
sobota 07/10/2023
FT
Cimarrón Furia Verde 0 - 0 Olmedo
sobota 21/10/2023
FT
Olmedo 1 - 0 Cimarrón Furia Verde
Przewaga Olmedo 1 - 0 Cimarrón Furia Verde
sobota 07/10/2023
FT
Politécnico de Manabí 1 - 0 Deportivo Quevedo
sobota 14/10/2023
FT
Deportivo Quevedo 5 - 0 Politécnico de Manabí
Przewaga Deportivo Quevedo 5 - 1 Politécnico de Manabí
sobota 07/10/2023
FT
Vinotinto 0 - 1 Daquilema
sobota 14/10/2023
FT
Daquilema 1 - 1 Vinotinto
Przewaga Daquilema 2 - 1 Vinotinto
niedziela 08/10/2023
FT
Atlético Samborondón 0 - 0 Dunamis 04
piątek 13/10/2023
FT
Dunamis 04 0 - 0 Atlético Samborondón
Przewaga Dunamis 04 0 - 0 Atlético Samborondón
niedziela 08/10/2023
FT
SRP Mera 0 - 3 Astillero
sobota 14/10/2023
FT
Astillero 11 - 0 SRP Mera
Przewaga Astillero 14 - 0 SRP Mera
niedziela 08/10/2023
FT
Guaranda 2 - 1 Ciudad de Tulcán
sobota 14/10/2023
FT
Ciudad de Tulcán 1 - 2 Guaranda
Przewaga Ciudad de Tulcán 2 - 4 Guaranda
niedziela 08/10/2023
FT
Ciudadelas Del Norte 0 - 0 Mineros
piątek 13/10/2023
FT
Mineros 3 - 0 Ciudadelas Del Norte
Przewaga Mineros 3 - 0 Ciudadelas Del Norte
niedziela 08/10/2023
FT
Independiente Azogues 1 - 1 Ecuagenera
sobota 14/10/2023
FT
Ecuagenera 1 - 0 Independiente Azogues
Przewaga Ecuagenera 2 - 1 Independiente Azogues
niedziela 08/10/2023
FT
Río Babahoyo 0 - 1 Baños Ciudad de Fuego
sobota 14/10/2023
FT
Baños Ciudad de Fuego 3 - 1 Río Babahoyo
Przewaga Baños Ciudad de Fuego 4 - 1 Río Babahoyo
wtorek 10/10/2023
FT
Huaquillas 2 - 3 Leones del Norte
sobota 14/10/2023
FT
Leones del Norte 2 - 0 Huaquillas
Przewaga Leones del Norte 5 - 2 Huaquillas

4 Runda

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
piątek 22/09/2023
FT
Deportivo Ibarra 1 - 2 Cimarrón Furia Verde
niedziela 01/10/2023
FT
Cimarrón Furia Verde 2 - 2 Deportivo Ibarra
Przewaga Deportivo Ibarra 3 - 4 Cimarrón Furia Verde
sobota 23/09/2023
FT
Baldor Bermeo Cabrera 0 - 3 Leones del Norte
niedziela 01/10/2023
FT
Leones del Norte 3 - 0 Baldor Bermeo Cabrera
Przewaga Baldor Bermeo Cabrera 0 - 6 Leones del Norte
sobota 23/09/2023
FT
Filanbanco 0 - 2 Ecuagenera
niedziela 01/10/2023
FT
Ecuagenera 3 - 1 Filanbanco
Przewaga Filanbanco 1 - 5 Ecuagenera
sobota 23/09/2023
FT
Miguel Iturralde 2 - 0 Santo Domingo
sobota 30/09/2023
FT
Santo Domingo 1 - 0 Miguel Iturralde
Przewaga Miguel Iturralde 2 - 1 Santo Domingo
sobota 23/09/2023
FT
Cruz del Vado 0 - 3 UT Cotopaxi
niedziela 01/10/2023
FT
UT Cotopaxi 13 - 0 Cruz del Vado
Przewaga Cruz del Vado 0 - 16 UT Cotopaxi
sobota 23/09/2023
FT
Da Encarnacao 1 - 0 Toreros
piątek 29/09/2023
FT
Toreros 3 - 1 Da Encarnacao
Przewaga Da Encarnacao 2 - 3 Toreros
sobota 23/09/2023
FT
Atlético Samborondón 1 - 0 Ciudad de Yantzaza
niedziela 01/10/2023
FT
Ciudad de Yantzaza 1 - 2 Atlético Samborondón
Przewaga Atlético Samborondón 3 - 1 Ciudad de Yantzaza
sobota 23/09/2023
FT
Unibolívar 0 - 0 Colón
sobota 30/09/2023
FT
Colón 1 - 1 Unibolívar
Przewaga Unibolívar 1 - 1 Colón
sobota 23/09/2023
FT
Santa Elena 0 - 6 Olmedo
niedziela 01/10/2023
FT
Olmedo 5 - 0 Santa Elena
Przewaga Santa Elena 0 - 11 Olmedo
sobota 23/09/2023
FT
Ciudad de Tulcán 3 - 0 Bonita Banana
sobota 30/09/2023
FT
Bonita Banana 0 - 3 Ciudad de Tulcán
Przewaga Ciudad de Tulcán 6 - 0 Bonita Banana
sobota 23/09/2023
FT
Gloria Saltos 1 - 2 La Unión
sobota 30/09/2023
FT
La Unión 11 - 1 Gloria Saltos
Przewaga Gloria Saltos 2 - 13 La Unión
sobota 23/09/2023
FT
La Troncal Unida 1 - 3 Mineros
sobota 30/09/2023
FT
Mineros 4 - 0 La Troncal Unida
Przewaga La Troncal Unida 1 - 7 Mineros
sobota 23/09/2023
FT
Politécnico de Manabí 0 - 1 La Cantera de Pastaza
sobota 30/09/2023
FT
La Cantera de Pastaza 1 - 4 Politécnico de Manabí
Przewaga Politécnico de Manabí 4 - 2 La Cantera de Pastaza
sobota 23/09/2023
FT
Santa Elena Sumpa 1 - 1 La Paz
piątek 29/09/2023
FT
La Paz 1 - 1 Santa Elena Sumpa
Przewaga Santa Elena Sumpa 2 - 2 La Paz
sobota 23/09/2023
FT
Grecia 0 - 2 Naranja Mekánica
sobota 30/09/2023
FT
Naranja Mekánica 4 - 1 Grecia
Przewaga Grecia 1 - 6 Naranja Mekánica
sobota 23/09/2023
FT
Independiente Azogues 4 - 2 Atlético Quinindé
sobota 30/09/2023
FT
Atlético Quinindé 1 - 0 Independiente Azogues
Przewaga Independiente Azogues 4 - 3 Atlético Quinindé
sobota 23/09/2023
FT
Daquilema 2 - 3 Junior
niedziela 01/10/2023
FT
Junior 0 - 1 Daquilema
Przewaga Daquilema 3 - 3 Junior
sobota 23/09/2023
FT
Patria 1 - 2 Deportivo Quevedo
niedziela 01/10/2023
FT
Deportivo Quevedo 0 - 1 Patria
Przewaga Patria 2 - 2 Deportivo Quevedo
niedziela 24/09/2023
FT
Huaquillas 3 - 0 Sangay
sobota 30/09/2023
FT
Sangay 1 - 4 Huaquillas
Przewaga Huaquillas 7 - 1 Sangay
niedziela 24/09/2023
FT
SRP Mera 0 - 0 Sacha Petrolero
niedziela 01/10/2023
FT
Sacha Petrolero 0 - 2 SRP Mera
Przewaga SRP Mera 2 - 0 Sacha Petrolero
niedziela 24/09/2023
FT
Triunfo City 1 - 2 San Antonio
sobota 30/09/2023
FT
San Antonio 5 - 0 Triunfo City
Przewaga Triunfo City 1 - 7 San Antonio
niedziela 24/09/2023
FT
Guaranda 2 - 0 Huancavilca
sobota 30/09/2023
FT
Huancavilca 1 - 0 Guaranda
Przewaga Guaranda 2 - 1 Huancavilca
niedziela 24/09/2023
FT
Atlético Kin 0 - 1 Juventud Italiana
sobota 30/09/2023
FT
Juventud Italiana 4 - 0 Atlético Kin
Przewaga Atlético Kin 0 - 5 Juventud Italiana
niedziela 24/09/2023
FT
Chivos 0 - 3 Castellana
niedziela 01/10/2023
FT
Castellana 2 - 3 Chivos
Przewaga Chivos 3 - 5 Castellana
niedziela 24/09/2023
FT
LDU Portoviejo 1 - 2 Dunamis 04
niedziela 01/10/2023
FT
Dunamis 04 3 - 0 LDU Portoviejo
Przewaga LDU Portoviejo 1 - 5 Dunamis 04
niedziela 24/09/2023
FT
La Concordia 0 - 1 Río Babahoyo
niedziela 01/10/2023
FT
Río Babahoyo 7 - 4 La Concordia
Przewaga La Concordia 4 - 8 Río Babahoyo
niedziela 24/09/2023
FT
Atlético Manabí 1 - 2 Tumbaco AV25
sobota 30/09/2023
FT
Tumbaco AV25 0 - 0 Atlético Manabí
Przewaga Atlético Manabí 1 - 2 Tumbaco AV25
niedziela 24/09/2023
FT
Sonorama 2 - 2 Esm. Petrolero
sobota 30/09/2023
FT
Esm. Petrolero 1 - 1 Sonorama
Przewaga Sonorama 3 - 3 Esm. Petrolero
niedziela 24/09/2023
FT
Primero Mayo de Yantzaza 0 - 1 Baños Ciudad de Fuego
niedziela 01/10/2023
FT
Baños Ciudad de Fuego 1 - 1 Primero Mayo de Yantzaza
Przewaga Primero Mayo de Yantzaza 1 - 2 Baños Ciudad de Fuego
niedziela 24/09/2023
FT
Ciudadelas Del Norte 0 - 0 Río Aguarico
niedziela 01/10/2023
FT
Río Aguarico 0 - 1 Ciudadelas Del Norte
Przewaga Ciudadelas Del Norte 1 - 0 Río Aguarico
niedziela 24/09/2023
FT
Magali Masson 0 - 1 Astillero
sobota 30/09/2023
FT
Astillero 2 - 0 Magali Masson
Przewaga Magali Masson 0 - 3 Astillero
poniedziałek 25/09/2023
FT
Vinotinto 0 - 0 Liga de Cuenca
sobota 30/09/2023
FT
Liga de Cuenca 0 - 3 Vinotinto
Przewaga Liga de Cuenca 0 - 3 Vinotinto

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
GambleAware 18+