Segunda Categoria

Ćwierćfinał

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
piątek 21/10/2022
00:00
Cuniburo / Río Babahoyo - Baldor Bermeo Cabrera / Deportivo Quito
piątek 28/10/2022
00:00
Baldor Bermeo Cabrera / Deportivo Quito - Cuniburo / Río Babahoyo
Przewaga  
piątek 21/10/2022
00:00
Unibolívar / San Antonio - Mineros / D' León
piątek 28/10/2022
00:00
Mineros / D' León - Unibolívar / San Antonio
Przewaga  
piątek 21/10/2022
00:00
Huancavilca / Aampetra - LDU Portoviejo / Aviced
piątek 28/10/2022
00:00
LDU Portoviejo / Aviced - Huancavilca / Aampetra
Przewaga  
piątek 21/10/2022
00:00
Juventud Italiana / Vargas Torres - Atlético Samborondón / Grecia
piątek 28/10/2022
00:00
Atlético Samborondón / Grecia - Juventud Italiana / Vargas Torres
Przewaga  

1/8 Finału

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
piątek 07/10/2022
00:00
Cuniburo - Río Babahoyo
piątek 14/10/2022
00:00
Río Babahoyo - Cuniburo
Przewaga Río Babahoyo   Cuniburo
piątek 07/10/2022
00:00
Baldor Bermeo Cabrera - Deportivo Quito
piątek 14/10/2022
00:00
Deportivo Quito - Baldor Bermeo Cabrera
Przewaga Deportivo Quito   Baldor Bermeo Cabrera
piątek 07/10/2022
00:00
Unibolívar - San Antonio
piątek 14/10/2022
00:00
San Antonio - Unibolívar
Przewaga San Antonio   Unibolívar
piątek 07/10/2022
00:00
Mineros - D' León
piątek 14/10/2022
00:00
D' León - Mineros
Przewaga D' León   Mineros
piątek 07/10/2022
00:00
Huancavilca - Aampetra
piątek 14/10/2022
00:00
Aampetra - Huancavilca
Przewaga Aampetra   Huancavilca
piątek 07/10/2022
00:00
LDU Portoviejo - Aviced
piątek 14/10/2022
00:00
Aviced - LDU Portoviejo
Przewaga Aviced   LDU Portoviejo
piątek 07/10/2022
00:00
Juventud Italiana - Vargas Torres
piątek 14/10/2022
00:00
Vargas Torres - Juventud Italiana
Przewaga Vargas Torres   Juventud Italiana
piątek 07/10/2022
00:00
Atlético Samborondón - Grecia
piątek 14/10/2022
00:00
Grecia - Atlético Samborondón
Przewaga Grecia   Atlético Samborondón

1/8 Finału

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
piątek 23/09/2022
FT
Santa Fe 1 - 2 Atlético Samborondón
sobota 01/10/2022
FT
Atlético Samborondón 3 - 1 Santa Fe
Przewaga Santa Fe 2 - 5 Atlético Samborondón
piątek 23/09/2022
FT
Aampetra 2 - 1 Insutec
sobota 01/10/2022
FT
Insutec 1 - 1 Aampetra
Przewaga Insutec 2 - 3 Aampetra
piątek 23/09/2022
FT
Juventud Italiana 2 - 1 Atlético Zamora
sobota 01/10/2022
FT
Atlético Zamora 1 - 3 Juventud Italiana
Przewaga Atlético Zamora 2 - 5 Juventud Italiana
sobota 24/09/2022
FT
Toreros 0 - 0 Vargas Torres
sobota 01/10/2022
FT
Vargas Torres 1 - 0 Toreros
Przewaga Vargas Torres 1 - 0 Toreros
sobota 24/09/2022
FT
Deportivo Quito 0 - 0 Independiente San Pedro
sobota 01/10/2022
FT
Independiente San Pedro 0 - 2 Deportivo Quito
Przewaga Independiente San Pedro 0 - 2 Deportivo Quito
sobota 24/09/2022
FT
Cuenca 2 - 1 Grecia
sobota 01/10/2022
FT
Grecia 3 - 1 Cuenca
Przewaga Cuenca 3 - 4 Grecia
sobota 24/09/2022
FT
Río Babahoyo 3 - 0 La Unión
niedziela 02/10/2022
FT
La Unión 1 - 0 Río Babahoyo
Przewaga La Unión 1 - 3 Río Babahoyo
sobota 24/09/2022
FT
La Concordia 1 - 0 Unibolívar
sobota 01/10/2022
FT
Unibolívar 2 - 1 La Concordia
Przewaga Unibolívar 2 - 2 La Concordia
sobota 24/09/2022
FT
3 de Julio 2 - 1 Huancavilca
sobota 01/10/2022
FT
Huancavilca 2 - 1 3 de Julio
Przewaga Huancavilca 3 - 3 3 de Julio
sobota 24/09/2022
FT
Atlético Daule 0 - 1 Cuniburo
sobota 01/10/2022
FT
Cuniburo 5 - 1 Atlético Daule
Przewaga Cuniburo 6 - 1 Atlético Daule
sobota 24/09/2022
FT
LDU Portoviejo 0 - 1 Rocafuerte
sobota 01/10/2022
FT
Rocafuerte 0 - 1 LDU Portoviejo
Przewaga LDU Portoviejo 1 - 1 Rocafuerte
niedziela 25/09/2022
FT
Baldor Bermeo Cabrera 2 - 1 Leones del Norte
piątek 30/09/2022
FT
Leones del Norte 1 - 1 Baldor Bermeo Cabrera
Przewaga Leones del Norte 2 - 3 Baldor Bermeo Cabrera
niedziela 25/09/2022
FT
Audaz Octubrino 0 - 3 Aviced
piątek 30/09/2022
FT
Aviced 4 - 0 Audaz Octubrino
Przewaga Audaz Octubrino 0 - 7 Aviced
niedziela 25/09/2022
FT
D' León 0 - 1 Filanbanco
sobota 01/10/2022
FT
Filanbanco 2 - 4 D' León
Przewaga Filanbanco 3 - 4 D' León
niedziela 25/09/2022
FT
Ecuagenera 1 - 1 Mineros
niedziela 02/10/2022
FT
Mineros 5 - 2 Ecuagenera
Przewaga Mineros 6 - 3 Ecuagenera
środa 28/09/2022
FT
San Rafael 0 - 3 San Antonio
niedziela 02/10/2022
FT
San Antonio 3 - 0 San Rafael
Przewaga San Rafael 0 - 6 San Antonio

4 Runda

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 10/09/2022
FT
Espoli 1 - 0 Grecia
sobota 17/09/2022
FT
Grecia 1 - 0 Espoli
Przewaga Espoli 1 - 1 Grecia
sobota 10/09/2022
FT
Santa Fe 0 - 0 Ecuador Montañita
piątek 16/09/2022
FT
Ecuador Montañita 0 - 3 Santa Fe
Przewaga Ecuador Montañita 0 - 3 Santa Fe
sobota 10/09/2022
FT
Deportivo Quito 1 - 1 Dunamis
sobota 17/09/2022
FT
Dunamis 1 - 2 Deportivo Quito
Przewaga Deportivo Quito 3 - 2 Dunamis
sobota 10/09/2022
FT
Santiago de Píllaro 0 - 3 Mineros
niedziela 18/09/2022
FT
Mineros 5 - 0 Santiago de Píllaro
Przewaga Santiago de Píllaro 0 - 8 Mineros
sobota 10/09/2022
FT
Loja Federal 0 - 3 Independiente San Pedro
niedziela 18/09/2022
18:00
Independiente San Pedro Odwoł. Loja Federal
Przewaga Loja Federal 0 - 3 Independiente San Pedro
sobota 10/09/2022
FT
La Concordia 2 - 0 Estrella Roja
sobota 17/09/2022
FT
Estrella Roja 0 - 1 La Concordia
Przewaga La Concordia 3 - 0 Estrella Roja
sobota 10/09/2022
FT
Patria 1 - 0 Vargas Torres
sobota 17/09/2022
FT
Vargas Torres 2 - 0 Patria
Przewaga Patria 1 - 2 Vargas Torres
sobota 10/09/2022
FT
Miguel Iturralde 0 - 1 3 de Julio
sobota 17/09/2022
FT
3 de Julio 1 - 0 Miguel Iturralde
Przewaga Miguel Iturralde 0 - 2 3 de Julio
sobota 10/09/2022
FT
Baños Ciudad de Fuego 2 - 1 Ecuagenera
niedziela 18/09/2022
FT
Ecuagenera 3 - 1 Baños Ciudad de Fuego
Przewaga Ecuagenera 4 - 3 Baños Ciudad de Fuego
sobota 10/09/2022
FT
Fijalán 0 - 2 San Antonio
piątek 16/09/2022
FT
San Antonio 1 - 0 Fijalán
Przewaga Fijalán 0 - 3 San Antonio
sobota 10/09/2022
FT
Atlético Daule 3 - 2 LDU-Cuenca
sobota 17/09/2022
FT
LDU-Cuenca 0 - 0 Atlético Daule
Przewaga Atlético Daule 3 - 2 LDU-Cuenca
sobota 10/09/2022
FT
Malecón 0 - 0 Aampetra
sobota 17/09/2022
FT
Aampetra 6 - 0 Malecón
Przewaga Malecón 0 - 6 Aampetra
sobota 10/09/2022
FT
Cuenca 5 - 0 Danubio
sobota 17/09/2022
19:00
Danubio Odwoł. Cuenca
Przewaga Cuenca 5 - 0 Danubio
sobota 10/09/2022
FT
Ciudadelas Del Norte 0 - 1 Río Babahoyo
sobota 17/09/2022
FT
Río Babahoyo 0 - 0 Ciudadelas Del Norte
Przewaga Río Babahoyo 1 - 0 Ciudadelas Del Norte
niedziela 11/09/2022
FT
Espartanos 2 - 1 Leones del Norte
sobota 17/09/2022
FT
Leones del Norte 5 - 0 Espartanos
Przewaga Espartanos 2 - 6 Leones del Norte
niedziela 11/09/2022
FT
Sacha Petrolero 1 - 4 Baldor Bermeo Cabrera
niedziela 18/09/2022
FT
Baldor Bermeo Cabrera 5 - 1 Sacha Petrolero
Przewaga Sacha Petrolero 2 - 9 Baldor Bermeo Cabrera
niedziela 11/09/2022
FT
5 de Agosto 0 - 0 Unibolívar
sobota 17/09/2022
FT
Unibolívar 2 - 0 5 de Agosto
Przewaga 5 de Agosto 0 - 2 Unibolívar
niedziela 11/09/2022
FT
Atlético Kin 1 - 5 Aviced
sobota 17/09/2022
FT
Aviced 2 - 0 Atlético Kin
Przewaga Aviced 7 - 1 Atlético Kin
niedziela 11/09/2022
FT
Caribe Junior 1 - 0 Atlético Zamora
sobota 17/09/2022
FT
Atlético Zamora 3 - 0 Caribe Junior
Przewaga Atlético Zamora 3 - 1 Caribe Junior
niedziela 11/09/2022
FT
Rocafuerte 1 - 0 Bonita Banana
sobota 17/09/2022
FT
Bonita Banana 0 - 3 Rocafuerte
Przewaga Bonita Banana 0 - 4 Rocafuerte
niedziela 11/09/2022
FT
Atlético El Conde 0 - 4 La Unión
niedziela 18/09/2022
FT
La Unión 8 - 1 Atlético El Conde
Przewaga Atlético El Conde 1 - 12 La Unión
niedziela 11/09/2022
FT
Atlético Porteño 2 - 3 Atlético Samborondón
sobota 17/09/2022
FT
Atlético Samborondón 3 - 1 Atlético Porteño
Przewaga Atlético Porteño 3 - 6 Atlético Samborondón
niedziela 11/09/2022
FT
San Rafael 1 - 0 Atacames
niedziela 18/09/2022
FT
Atacames 1 - 3 San Rafael
Przewaga Atacames 1 - 4 San Rafael
niedziela 11/09/2022
FT
Orellanense 3 - 1 Audaz Octubrino
niedziela 18/09/2022
FT
Audaz Octubrino 3 - 0 Orellanense
Przewaga Audaz Octubrino 4 - 3 Orellanense
niedziela 11/09/2022
FT
San Camilo 2 - 3 D' León
sobota 17/09/2022
FT
D' León 4 - 0 San Camilo
Przewaga D' León 7 - 2 San Camilo
niedziela 11/09/2022
FT
Montry 1 - 1 Toreros
sobota 17/09/2022
FT
Toreros 2 - 1 Montry
Przewaga Montry 2 - 3 Toreros
niedziela 11/09/2022
FT
Río Aguarico 1 - 2 Juventud Italiana
sobota 17/09/2022
FT
Juventud Italiana 4 - 0 Río Aguarico
Przewaga Juventud Italiana 6 - 1 Río Aguarico
niedziela 11/09/2022
FT
LDU Portoviejo 0 - 1 Primero de Mayo
niedziela 18/09/2022
FT
Primero de Mayo 1 - 2 LDU Portoviejo
Przewaga LDU Portoviejo 2 - 2 Primero de Mayo
niedziela 11/09/2022
FT
Ciudad de Tulcán 1 - 1 Insutec
sobota 17/09/2022
FT
Insutec 3 - 0 Ciudad de Tulcán
Przewaga Ciudad de Tulcán 1 - 4 Insutec
niedziela 11/09/2022
FT
Santos 1 - 3 Huancavilca
piątek 16/09/2022
FT
Huancavilca 2 - 0 Santos
Przewaga Santos 1 - 5 Huancavilca
niedziela 11/09/2022
FT
Latacunga City 0 - 3 Filanbanco
sobota 17/09/2022
20:30
Filanbanco Odwoł. Latacunga City
Przewaga Filanbanco 3 - 0 Latacunga City
poniedziałek 12/09/2022
FT
Independiente Azogues 1 - 1 Cuniburo
sobota 17/09/2022
FT
Cuniburo 2 - 1 Independiente Azogues
Przewaga Independiente Azogues 2 - 3 Cuniburo

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 8 +12 21
2 8 +20 20
3 8 +9 17
4 7 +6 14
5 7 +0 13
18+ GambleAware