Puchar CMFS

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
śro 07/08/19 Náchod 0 - 5 FK Viktoria Zizkov Więcej informacji
wto 13/08/19 SK Kladno 1 - 2 Štěchovice Więcej informacji
wto 13/08/19 Olympie Březová 0 - 3 Mariánské Lázně Więcej informacji
wto 13/08/19 Brandýs nad Labem 0 - 10 Ústí nad Labem Więcej informacji
wto 13/08/19 Meteor Praha 1 - 3 Chrudim Więcej informacji
śro 14/08/19 Aritma Praha 0 - 1 Admira Praha Więcej informacji
śro 14/08/19 Olešnice u Bouzova 2 - 1 Viktoria Otrok… Więcej informacji
śro 14/08/19 Motorlet Praha 4 - 0 Chomutov Więcej informacji
śro 14/08/19 Český Brod 1 - 3 Slovan Velvary Więcej informacji
śro 14/08/19 Baník Souš 0 - 3 Baník Sokolov Więcej informacji
śro 14/08/19 Kolín 0 - 1 Ústí nad Orlicí Więcej informacji
śro 14/08/19 Dětmarovice 1 - 7 Třinec Więcej informacji
śro 14/08/19 Beskyd Frenštát 1 - 2 Hlučín Więcej informacji
śro 14/08/19 Humpolec 0 - 9 FC Vysocina Ji… Więcej informacji
śro 14/08/19 Komárov 0 - 1 Loko Vltavín Więcej informacji
śro 14/08/19 Hanácká K 2 - 2 K Vítkovice Więcej informacji
śro 14/08/19 Sokol Lanžhot K 1 - 1 K Znojmo Więcej informacji
śro 14/08/19 Letohrad 0 - 3 FC Hradec Králové Więcej informacji
śro 14/08/19 Český lev - Un… 0 - 7 AC Dukla Praga Więcej informacji
śro 14/08/19 Nový Jičín 2 - 3 Frýdek-Místek Więcej informacji
śro 14/08/19 Slovan Rosice 4 - 2 Velké Meziříčí Więcej informacji
śro 14/08/19 Jiskra Rýmařov 2 - 3 Uničov Więcej informacji
śro 14/08/19 Skaštice 3 - 5 Líšeň Więcej informacji
śro 14/08/19 Spartak Soběslav 0 - 2 SK Benešov Więcej informacji
śro 14/08/19 Sokol Libiš 0 - 2 Sokol Zápy Więcej informacji
śro 14/08/19 Sokol Srbice 1 - 2 Králův Dvůr Więcej informacji
śro 14/08/19 Strání 1 - 3 Prostějov Więcej informacji
śro 14/08/19 Unie Hlubina 1 - 2 Dolní Benešov Więcej informacji
śro 14/08/19 Valašské Meziříčí D 4 - 2 D Slavičín Więcej informacji
śro 14/08/19 Velké Hamry 0 - 4 Varnsdorf Więcej informacji
śro 14/08/19 Tatran Všechovice 0 - 4 Odra Petřkovice Więcej informacji
śro 14/08/19 Ždírec nad Dou… D 3 - 1 D Stará Říše Więcej informacji
śro 14/08/19 Zbuzany 1 - 3 Jiskra Domažlice Więcej informacji
śro 14/08/19 Tatran Sedlčany 0 - 4 Táborsko Więcej informacji
śro 14/08/19 Sokol Hostouň 2 - 1 Karlovy Vary Więcej informacji
śro 14/08/19 Přepeře 6 - 2 Dvůr Králové Więcej informacji
śro 14/08/19 Ostrá 1 - 3 Vlašim Więcej informacji
śro 14/08/19 Slaný 0 - 4 Slavoj Vyšehrad Więcej informacji
śro 14/08/19 HFK Olomouc 0 - 3 1. FC Brno Więcej informacji
śro 14/08/19 Libčany 0 - 3 Chlumec nad Ci… Więcej informacji
śro 14/08/19 Dobříš 0 - 2 Písek Więcej informacji
wto 20/08/19 Sokol Tasovice 0 - 1 Vrchovina Więcej informacji
wto 20/08/19 Vysoké Mýto 0 - 2 Pardubice Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 3 +6 9
2 3 +7 7
3 3 +0 6
4 3 +1 5
5 3 +3 4
18+ GambleAware