Puchar Chile

Finały

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 20/12/2023
00:00
Cobreloa / Colo Colo - Universidad Concepción / Magallanes

Półfinał

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 27/09/2023
FT
Cobreloa 2 - 2 Colo Colo Zobacz wydarzenia
czwartek 05/10/2023
00:00
Colo Colo 00 : 00 Cobreloa
Przewaga Cobreloa 2 - 2 Colo Colo
czwartek 28/09/2023
FT
Universidad Concepción 1 - 3 Magallanes Zobacz wydarzenia
środa 04/10/2023
20:30
Magallanes 20 : 30 Universidad Concepción
Przewaga Universidad Concepción 1 - 3 Magallanes

Regional 8th finals

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 01/04/2023
FT
Unión Compañías 1 - 3 La Serena Zobacz wydarzenia
piątek 07/04/2023
FT
Bories 0 - 3 Puerto Montt Zobacz wydarzenia
piątek 07/04/2023
FT
Fernández Vial 1 - 1 Concepción Zobacz wydarzenia
piątek 07/04/2023
FT
Real San Joaquín 0 - 3 Santiago Wanderers Zobacz wydarzenia
piątek 07/04/2023
FT
Unión Iquique 0 - 5 Deportes Iquique Zobacz wydarzenia
sobota 08/04/2023
FT
Ojanco 0 - 5 Cobreloa Zobacz wydarzenia
sobota 08/04/2023
FT
Poblacion los Nogales 1 - 7 Everton Zobacz wydarzenia
sobota 08/04/2023
FT
Melipilla 0 - 0 Deportes Santa Cruz Zobacz wydarzenia
sobota 08/04/2023
FT
Deportes Valdivia 2 - 2 Provincial Osorno Zobacz wydarzenia
sobota 08/04/2023
FT
Provincial Ovalle 1 - 2 Copiapó Zobacz wydarzenia
sobota 08/04/2023
FT
San Antonio Unido 0 - 0 Santiago Morning
sobota 08/04/2023
FT
Linares Unido 1 - 2 Rangers Zobacz wydarzenia
sobota 08/04/2023
FT
General Velásquez 1 - 2 O'Higgins Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Trasandino 0 - 5 San Marcos Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Iberia 0 - 2 Universidad Concepción Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Quintero Unido 1 - 4 Coquimbo Unido Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Colina 1 - 1 Universidad Católica Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Ferroviario Comercial 0 - 6 Magallanes Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Deportes Limache 1 - 3 Palestino Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Unión San Felipe 1 - 1 San Luis Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Recoleta 2 - 3 Audax Italiano Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Comunal Cabrero 3 - 0 Ñublense Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Teniente Merino 1 - 3 Huachipato Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Unión Bellavista CO 1 - 5 Cobresal Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Chimbarongo 0 - 10 Universidad de Chile Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Gol y Gol 0 - 2 Deportes Temuco Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Eléctricos Refinerías 1 - 6 Deportes Antofagasta Zobacz wydarzenia
niedziela 09/04/2023
FT
Colchagua 1 - 6 Unión Española Zobacz wydarzenia
poniedziałek 10/04/2023
FT
Santiago City 0 - 2 Colo Colo Zobacz wydarzenia
poniedziałek 10/04/2023
FT
Deportes Rengo 1 - 0 Curicó Unido Zobacz wydarzenia
wtorek 11/04/2023
FT
Trasandino 1 - 1 Unión La Calera Zobacz wydarzenia
środa 12/04/2023
FT
Lautaro de Buin 1 - 2 Barnechea Zobacz wydarzenia

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 7 +12 18
2 7 +9 17
3 7 +9 17
4 7 +9 16
5 7 +7 15
18+ GambleAware