Paranaense U19

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
sobota 11/07/2020
20:00
2nd ranked Group B PSTP 4th ranked Group A
sobota 11/07/2020
20:00
1st ranked Group A PSTP 5th Group A
sobota 11/07/2020
20:00
1st ranked Group C PSTP 5th Group C
sobota 11/07/2020
20:00
2nd ranked Group A PSTP 4th ranked Group C
sobota 11/07/2020
20:00
1st ranked Group B PSTP 6th Group A
sobota 11/07/2020
20:00
2nd ranked Group C PSTP 4th Group B
sobota 18/07/2020
20:00
4th ranked Group A PSTP 3rd ranked Group C
sobota 18/07/2020
20:00
5th Group A PSTP 2nd ranked Group B
sobota 18/07/2020
20:00
5th Group C PSTP 2nd ranked Group A
sobota 18/07/2020
20:00
4th ranked Group C PSTP 3rd ranked Group B
sobota 18/07/2020
20:00
6th Group A PSTP 2nd Group C
sobota 18/07/2020
20:00
4th Group B PSTP 3rd Group A
sobota 25/07/2020
20:00
2nd ranked Group B PSTP 1st ranked Group A
sobota 25/07/2020
20:00
3rd ranked Group C PSTP 5th Group A
sobota 25/07/2020
20:00
3rd ranked Group B PSTP 5th Group C
sobota 25/07/2020
20:00
2nd ranked Group A PSTP 1st ranked Group C
sobota 25/07/2020
20:00
3rd ranked Group A PSTP 6th Group A
sobota 25/07/2020
20:00
2nd ranked Group C PSTP 1st ranked Group B
sobota 01/08/2020
20:00
1st ranked Group A PSTP 3rd ranked Group C
sobota 01/08/2020
20:00
5th Group A PSTP 4th ranked Group A
sobota 01/08/2020
20:00
1st ranked Group C PSTP 3rd ranked Group B
sobota 01/08/2020
20:00
5th Group C PSTP 4th ranked Group C
sobota 01/08/2020
20:00
1st ranked Group B PSTP 3rd ranked Group A
sobota 01/08/2020
20:00
6th Group A PSTP 4th Group B
sobota 08/08/2020
20:00
4th ranked Group A PSTP 1st ranked Group A
sobota 08/08/2020
20:00
3rd ranked Group C PSTP 2nd ranked Group B
sobota 08/08/2020
20:00
4th ranked Group C PSTP 1st ranked Group C
sobota 08/08/2020
20:00
3rd ranked Group B PSTP 2nd ranked Group A
sobota 08/08/2020
20:00
4th ranked Group B PSTP 1st Group B
sobota 08/08/2020
20:00
3rd ranked Group A PSTP 2nd Group C
sobota 15/08/2020
20:00
4th ranked Group A PSTP 2nd ranked Group B
sobota 15/08/2020
20:00
5th Group A PSTP 1st ranked Group A
sobota 15/08/2020
20:00
5th Group C PSTP 1st ranked Group C
sobota 15/08/2020
20:00
4th ranked Group C PSTP 2nd ranked Group A
sobota 15/08/2020
20:00
6th Group A PSTP 1st ranked Group B
sobota 15/08/2020
20:00
4th Group 8 PSTP 2nd Group C
sobota 22/08/2020
20:00
3rd ranked Group C PSTP 4th ranked Group A
sobota 22/08/2020
20:00
2nd ranked Group B PSTP 5th Group A
sobota 22/08/2020
20:00
2nd ranked Group A PSTP 5th Group C
sobota 22/08/2020
20:00
3rd ranked Group B PSTP 4th ranked Group C
sobota 22/08/2020
20:00
2nd ranked Group C PSTP 6th Group A
sobota 22/08/2020
20:00
3rd Group A PSTP 4th Group B
sobota 29/08/2020
20:00
1st ranked Group A PSTP 2nd ranked Group B
sobota 29/08/2020
20:00
5th Group A PSTP 3rd ranked Group C
sobota 29/08/2020
20:00
5th Group C PSTP 3rd ranked Group B
sobota 29/08/2020
20:00
1st ranked Group C PSTP 2nd ranked Group A
sobota 29/08/2020
20:00
6th Group A PSTP 3rd ranked Group A
sobota 29/08/2020
20:00
1st Group B PSTP 2nd Group C
sobota 05/09/2020
20:00
3rd ranked Group C PSTP 1st ranked Group A
sobota 05/09/2020
20:00
4th ranked Group A PSTP 5th Group A
sobota 05/09/2020
20:00
3rd ranked Group B PSTP 1st ranked Group C
sobota 05/09/2020
20:00
4th ranked Group C PSTP 5th Group C
sobota 05/09/2020
20:00
3rd Group A PSTP 1st Group B
sobota 05/09/2020
20:00
4th Group B PSTP 6th Group A
sobota 12/09/2020
20:00
1st ranked Group A PSTP 4th ranked Group A
sobota 12/09/2020
20:00
2nd ranked Group B PSTP 3rd ranked Group C
sobota 12/09/2020
20:00
1st ranked Group C PSTP 4th ranked Group C
sobota 12/09/2020
20:00
2nd ranked Group A PSTP 3rd ranked Group B
sobota 12/09/2020
20:00
1st Group B PSTP 4th Group B
sobota 12/09/2020
20:00
2nd Group C PSTP 3rd Group A

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 38 +52 99
2 38 +67 81
3 38 +30 66
4 38 +15 66
5 38 +26 62
18+ GambleAware