Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
niedziela | ||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
Slavia | 1 - 0 | BATE | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
BATE | 2 - 0 | Slavia | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | BATE | 2 - 1 | Slavia | ||
środa | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Shakhtyor Soligorsk | 4 - 4 | Dinamo Brest |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
poniedziałek | |||||
FT
|
Dnyapro | 0 - 3 | Slavia | ||
niedziela | |||||
FT
|
Slavia | 3 - 0 | Dnyapro | ||
Przewaga | Slavia | 6 - 0 | Dnyapro | ||
poniedziałek | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia | |
sobota | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Shakhtyor Soligorsk | 3 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
poniedziałek | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 1 - 2 | BATE | Zobacz wydarzenia | |
sobota | |||||
FT
|
BATE | 3 - 2 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | BATE | 5 - 3 | Dinamo Minsk | ||
wtorek | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 0 | Isloch | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||
Przewaga | Isloch | 0 - 0 | Dinamo Brest |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 2 - 3 | Isloch | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 3 - 1 | Gomel | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
BATE | 8 - 1 | Torpedo | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 3 - 1 | Minsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Naftan | 1 - 4 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Dnyapro | 2 - 1 | Slutsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Slavia | 3 - 1 | Vitebsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 3 | Vitebsk | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Sputnik | 2 - 5 | BATE | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 7 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Naftan | 2 - 1 | Neman Grodno | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | Gomel | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Gorodeya | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Krumkachy | 1 - 3 | Slavia | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Volna | 1 - 3 | Dnyapro | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 1 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Arsenal | 0 - 6 | Energetik-BGU | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Oshmyany | 1 - 3 | Isloch | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 3 | Minsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Lida | 3 - 3 | Slutsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 7 | Torpedo | Zobacz wydarzenia |