Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
niedziela | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Isloch | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Isloch | 4 - 6 | Shakhtyor Soligorsk | ||
środa | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia | |
wtorek | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 0 | Vitebsk | ||
Przewaga | Vitebsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
sobota | |||||
FT
|
BATE | 1 - 1 | Isloch | Zobacz wydarzenia | |
czwartek | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 0 | BATE | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | BATE | 1 - 2 | Isloch | ||
sobota | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Lokomotiv Gomel | Zobacz wydarzenia | |
sobota | |||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Vitebsk | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Vitebsk | 3 - 1 | Lokomotiv Gomel | ||
niedziela | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 5 - 0 | Belshina | Zobacz wydarzenia | |
piątek | |||||
FT
|
Belshina | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Shakhtyor Soligorsk | 6 - 0 | Belshina | ||
niedziela | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 0 | Slutsk | Zobacz wydarzenia | |
piątek | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Dinamo Minsk | 2 - 1 | Slutsk |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Smolevichy | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Torpedo BelAZ | |
niedziela | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 2 | Slutsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Gomel | 0 - 2 | Isloch | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 0 | Minsk | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 0 - 0 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Slavia | 0 - 0 | Belshina | |
sobota | ||||
FT
|
BATE | 0 - 0 | Gorodeya |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 1 - 2 | BATE | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 4 | Vitebsk | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Lida | 0 - 3 | Minsk | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Volna | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 2 | Dnepr Mogilev | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Belshina | 3 - 1 | Neman Grodno | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Uzda | 2 - 3 | Smolevichy | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 2 | Gorodeya | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 1 | Slutsk | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
SMI Autotrans | 1 - 6 | Gomel | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Smorgon | 0 - 4 | Torpedo | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 5 | Isloch | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Slavia | 3 - 2 | Luch Minsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 2 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 11 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
FSK Energetik | 0 - 7 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia |