KFV Cup

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
wto 16/07/19 Nötsch K 1 - 1 K Magdalener SC Więcej informacji
czw 18/07/19 DSG Ferlach 1 - 2 Ludmannsdorf Więcej informacji
pią 19/07/19 Oberglan 1 - 3 KAC Więcej informacji
pią 19/07/19 Kühnsdorf 2 - 3 St. Stefan Więcej informacji
pią 19/07/19 Ainet 0 - 6 Rapid Lienz Więcej informacji
pią 19/07/19 HSV Klagenfurt 1 - 4 Liebenfels Więcej informacji
pią 19/07/19 Malta 2 - 0 Spittal Więcej informacji
pią 19/07/19 Preitenegg 3 - 4 Gallizien Więcej informacji
pią 19/07/19 Feistritz im R… 0 - 5 Wölfnitz Więcej informacji
pią 19/07/19 Ebental 1 - 7 Dolomit Eberstein Więcej informacji
pią 19/07/19 Mölltal 2 - 1 Lurnfeld Więcej informacji
pią 19/07/19 St. Margarethe… 2 - 3 Bad St. Leonhard Więcej informacji
pią 19/07/19 St. Veit / Glan 3 - 2 Sirnitz Więcej informacji
pią 19/07/19 Steuerberg 2 - 0 SC Reichenau Więcej informacji
pią 19/07/19 Baldramsdorf 1 - 7 Gmünd Więcej informacji
pią 19/07/19 Union Sillian 1 - 5 Nußdorf Więcej informacji
pią 19/07/19 Velden 1 - 2 Feldkirchen Kä… Więcej informacji
sob 20/07/19 Hermagor 1 - 4 Lind Więcej informacji
sob 20/07/19 Donau Klagenfurt 0 - 4 ATUS Ferlach Więcej informacji
sob 20/07/19 St. Paul 1 - 5 Völkermarkt Więcej informacji
sob 20/07/19 Oberlienz 2 - 0 Kötschach Mauthen Więcej informacji
sob 20/07/19 Launsdorf 3 - 2 Oberes Metnitztal Więcej informacji
sob 20/07/19 Bad Kleinkirchheim K 1 - 1 K Faakersee Więcej informacji
sob 20/07/19 Friesacher AC 4 - 1 Gurnitz Więcej informacji
sob 20/07/19 Maria Rojach K 3 - 3 K Griffen Więcej informacji
sob 20/07/19 Maria Gail 2 - 4 Bodensdorf Więcej informacji
sob 20/07/19 Eitweg 3 - 5 Sittersdorf Więcej informacji
sob 20/07/19 St. Urban 2 - 6 ASK Klagenfurt Więcej informacji
sob 20/07/19 Klopeinersee 0 - 4 Bleiburg Więcej informacji
sob 20/07/19 SK Kirchbach 1 - 5 TSU Matrei Więcej informacji
sob 20/07/19 Rennweg 4 - 5 Admira Villach Więcej informacji
sob 20/07/19 Kappel 1 - 5 Maria Saal Więcej informacji
sob 20/07/19 St. Margarethe… 1 - 3 St. Michael La… Więcej informacji
sob 20/07/19 Wietersdorf 0 - 3 Glanegg Więcej informacji
sob 20/07/19 Tristach 3 - 2 Blau Weiss Sac… Więcej informacji
sob 20/07/19 Tainach 0 - 6 Grafenstein Więcej informacji
sob 20/07/19 Rapid Feffernitz 2 - 6 Radenthein Więcej informacji
sob 20/07/19 Grafendorf 1 - 0 Irschen Więcej informacji
sob 20/07/19 Lavamünd 1 - 2 St. Michael Bl… Więcej informacji
sob 20/07/19 Dölsach 2 - 0 Oberes Mölltal Więcej informacji
sob 20/07/19 Guttaring 2 - 1 Annabichler SV Więcej informacji
sob 20/07/19 Arnoldstein 1 - 3 Seeboden Więcej informacji
sob 20/07/19 Ledenitzen 1 - 5 Rothenthurn Więcej informacji
sob 20/07/19 Greifenburg 2 - 0 Thal / Assling Więcej informacji
sob 20/07/19 Wernberg 3 - 1 Landskron Więcej informacji
sob 20/07/19 Dellach im Drautal 3 - 1 SV Egg Więcej informacji
sob 20/07/19 Sörg 2 - 3 Sele Zell Więcej informacji
sob 20/07/19 Wörthersee / P… 0 - 6 Kraig Więcej informacji
sob 20/07/19 Virgen 1 - 5 Dellach im Gailtal Więcej informacji
sob 20/07/19 Treffen 1 - 2 Bad Bleiberg Więcej informacji
sob 20/07/19 Eisenkappel 2 - 4 St. Andrä Więcej informacji
sob 20/07/19 Stockenboi 1 - 3 Villacher SV Więcej informacji
sob 20/07/19 Penk 0 - 7 Lendorf Więcej informacji
sob 20/07/19 Mittlern 3 - 0 Ruden Więcej informacji
nie 21/07/19 Globasnitz 3 - 2 Rückersdorf Więcej informacji
nie 21/07/19 Schiefling / S… 0 - 5 St. Jakob Rosental Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware