Victoria FFA Cup Preliminary

Australia

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
pią 13/03/20 Beaumaris 1 - 0 Albion Rovers Więcej informacji
pią 13/03/20 Sandringham 1 - 3 Barwon Więcej informacji
pią 13/03/20 Hume United 1 - 0 St. Kilda Celts Więcej informacji
pią 13/03/20 Eltham Redbacks 1 - 2 Doveton Więcej informacji
pią 13/03/20 Monbulk Rangers 4 - 1 Mooroolbark Więcej informacji
sob 14/03/20 Northern Falcons 0 - 1 West Preston Więcej informacji
sob 14/03/20 Upfield 0 - 2 Seaford United Więcej informacji
sob 14/03/20 East Brighton United 0 - 1 Sebastopol Vikings Więcej informacji
sob 14/03/20 Mount Waverley City 0 - 10 Malvern City Więcej informacji
sob 14/03/20 Mill Park 1 - 0 Shepparton South Więcej informacji
sob 14/03/20 Yarraville 2 - 0 Sunbury United Więcej informacji
sob 14/03/20 Sydenham Park 2 - 0 Williamstown Więcej informacji
sob 14/03/20 Heatherton United 6 - 0 Barnstoneworth United Więcej informacji
sob 14/03/20 Pascoe Vale 5 - 0 Casey Comets Więcej informacji
sob 14/03/20 Essendon Royals 2 - 0 Bunyip District Więcej informacji
sob 14/03/20 Goulburn Valley Suns 4 - 0 Corio Więcej informacji
sob 14/03/20 South Springvale D 4 - 6 D Northcote City Więcej informacji
sob 14/03/20 Epping City D 2 - 3 D Lalor United Więcej informacji
sob 14/03/20 Werribee City 11 - 0 Western Suburbs Więcej informacji
sob 14/03/20 Warragul United 1 - 3 Langwarrin Więcej informacji
sob 14/03/20 Manningham United Blues 8 - 0 Greenvale United Więcej informacji
sob 14/03/20 Geelong SC 6 - 1 Monash University Więcej informacji
sob 14/03/20 Mornington 2 - 1 Altona East Phoenix Więcej informacji
sob 14/03/20 Old Scotch 3 - 1 Banyule City Więcej informacji
sob 14/03/20 Melbourne University 0 - 3 Brandon Park Więcej informacji
sob 14/03/20 Westside Strikers 2 - 0 Clifton Hill Więcej informacji
sob 14/03/20 Moreland City 6 - 0 Western Eagles Więcej informacji
sob 14/03/20 Berwick City 6 - 0 Moreland United Więcej informacji
sob 14/03/20 Hoppers Crossing 0 - 3 Whittlesea United Więcej informacji
sob 14/03/20 Preston Lions 6 - 0 Heidelberg Eagles Więcej informacji
sob 14/03/20 Skye United D 1 - 2 D Fawkner Więcej informacji
sob 14/03/20 Boroondara - Carey 5 - 2 Plenty Valley Lions Więcej informacji
sob 14/03/20 Peninsula Strikers 1 - 4 Keilor Park Więcej informacji
sob 14/03/20 Altona City 3 - 0 Doncaster Rovers Więcej informacji
sob 14/03/20 Sunshine Georgies 1 - 3 Box Hill United Więcej informacji
sob 14/03/20 Fitzroy City 1 - 5 Brighton Więcej informacji
sob 14/03/20 Rowville Eagles 0 - 7 Brimbank Stallions Więcej informacji
sob 14/03/20 Moreland Zebras 2 - 0 North Geelong Warriors Więcej informacji
sob 14/03/20 South Yarra 0 - 3 Caulfield United Cobras Więcej informacji
sob 14/03/20 Point Cook Przełoż. Ballarat City Więcej informacji
sob 14/03/20 North Sunshine Eagles 6 - 0 Knox City Więcej informacji
sob 14/03/20 La Trobe University 2 - 5 Brunswick City Więcej informacji
sob 14/03/20 Richmond 2 - 1 Collingwood City Więcej informacji
sob 14/03/20 Mazenod Victory 3 - 0 Geelong Rangers Więcej informacji
nie 15/03/20 Whittlesea Ranges 2 - 4 Nunawading City Więcej informacji
nie 15/03/20 Strathmore 7 - 2 Middle Park Więcej informacji
nie 15/03/20 North Caulfield 2 - 1 Westgate Więcej informacji
pon 16/03/20 Kingston City 5 - 0 Chisholm United Więcej informacji
pon 16/03/20 Bulleen Lions 3 - 1 Springvale White Eagles Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45

Partner

18+ GambleAware