Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Terminarz
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Club teams
FC Barcelona
Real Madryt
Manchester United
Arsenal Londyn
Liverpool FC
Zobacz wszystkie
Inter Mediolan
AC Milan
Bayern Monachium
Porto
CA Boca Juniors
Reprezentacje
Hiszpania
Holandia
Niemcy
Anglia
Brazylia
Zobacz wszystkie
Argentyna
Włochy
Portugalia
Francja
Rosja
Więcej
FIFA Rankings
H2H Comparison
Zawodnicy
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Zawodnicy
PL Rozgrywki
Ekstraklasa
I Liga
II. Liga
III Liga
IV Liga
Puchar Polski
Puchar Ligi
Superpuchar
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Centralna Liga Juniorów
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Młoda Ekstraklasa
Ligi krajowe
Afganistan
Albania
Algieria
Andora
Anglia
Angola
Antigua i Barbuda
Antyle Holenderskie
Arabia Saudyjska
Argentyna
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbejdżan
Bahrajn
Bangladesz
Barbados
Belgia
Belize
Benin
Bermudy
Bhutan
Białoruś
Birma
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Botswana
Brazylia
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Bułgaria
Chile
Chińskie Tajpej
Chiny
Chorwacja
Cypr
Czad
Czarnogóra
Czechy
Dania
Dominikana
DR Konga
Dżibuti
Egipt
Ekwador
Estonia
Etiopia
Fidżi
Filipiny
Finlandia
Francja
Gabon
Gambia
Ghana
Gibraltar
Grecja
Grenada
Gruzja
Guadeloupa
Guam
Gujana
Gujana Francuska
Gwatemala
Gwinea
Haiti
Hiszpania
Holandia
Honduras
Hongkong
Indie
Indonezja
Irak
Iran
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Jamajka
Japonia
Jemen
Jordania
Kajmany
Kambodża
Kamerun
Kanada
Katar
Kazachstan
Kenia
Kirgistan
Kolumbia
Kongo
Korea Południowa
Kosowo
Kostaryka
Kuba
Kuwejt
Laos
Lesotho
Liban
Liberia
Libia
Lichtenstein
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Madagaskar
Makau
Malawi
Malediwy
Malezja
Mali
Malta
Maroko
Martynika
Mauretania
Mauritius
Meksyk
Mongolia
Mozambik
Mołdawia
Nepal
Niemcy
Niger
Nigeria
Nikaragua
Norwegia
Nowa Kaledonia
Nowa Zelandia
Oman
Pakistan
Palestyna
Panama
Papua Nowa Gwinea
Paragwaj
Peru
Polska
Portoryko
Portugalia
Republika Południowej Afryki
Reunion
Rosja
Rumunia
Rwanda
Salwador
Samoa
San Marino
Senegal
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Sierra Leone
Singapur
Somalia
Sri Lanka
St. Kitts i Nevis
Stany Zjednoczone
Suazi
Sudan
Surinam
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tadżykistan
Tahiti
Tajlandia
Tanzania
Togo
Trynidad i Tobago
Tunezja
Turcja
Turkmenistan
Uganda
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wenezuela
Wietnam
Wybrzeże Kości Słoniowej
Wyspy Cooka
Wyspy Dziewicze
Wyspy Owcze
Wyspy Salomona
Wyspy Św. Tomasza i Książęca
Wyspy Turks i Caicos
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zambia
Zimbabwe
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
Afrykańska Liga Mistrzów
Puchar Konfederacji CAF
Superpuchar Afrykańskiej Ligii Mistrzów
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
Puchar strefy CONCACAF
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Club Championship
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Puchar Gigantów
Super Liga
Puchar Klubowy UNCAF
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Recopa Sudamericana
CONMEBOL Libertadores U20
Copa Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Lig Mistrzów AFC
Puchar AFC
GCC Champions League
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
Liga Mistrzów UEFA
Liga Europy UEFA
UEFA Europa Conference League
Superpuchar UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Puchar Intertoto
The NextGen Series
Puchar Irlandii Setanta
Liga Bałtycka
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Skandynawska Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
OFC Championship Klubów
Klubowe Mistrzostwa Świata
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arabska Liga Mistrzów
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Puchar Interkontynentalny
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Mistrzostwa Pacyfiku
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Reprezentacje
Puchar Narodów Afryki
Africa Cup of Nations Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Afryka
Puchar Narodów Afryki
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Championship
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Złoty Puchar CONCACAF
Concacaf Gold Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Północna, Centralna i Karaiby
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Puchar Narodów UNCAF
Puchar Karaibów
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Kwalifikacje Olimpijskie CONCACAF
CA Games
CONCACAF U20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Puchar Narodów CONCACAF
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Copa America Qualification
Pre-CONCACAF Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa America
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Południowa
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji
Asian Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Azja
Gry Azjatyckie
Mistrzostwa ASEAN
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Puchar Zatoki
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
Puchar AFC Challenge
Nehru Cup
Mistrzostwa Europy
Eliminacje Mistrzostw Europy
Eliminacje Mistrzostw Świata - Europa
UEFA Nations League
Baltic Cup
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
OFC Nations Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata - Oceania
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Mistrzostwa Świata
Puchar Konfederacji
Olimpiada
Eliminacje Mistrzostw Świata - playoff interkontynentalne
Olympics Intercontinental Play-offs
Towarzyskie
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Puchar Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
World Youth Festival - Tulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Igrzyska Panamerykańskie
Islamic Solidarity Games
Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
22 września 2020
Spotkania 22 września 2020
«
22/09 wto
21/03 czw
22/03 pią
23/03 sob
24/03 nie
25/03 pon
26/03 wto
27/03 śro
Dzisiaj
29/03 pią
30/03 sob
31/03 nie
01/04 pon
02/04 wto
03/04 śro
04/04 czw
»
Wszystkie
PL
Ulubione
Europa
Mistrzostwa Europy Kobiet
Group A
15:00
PC
Estonia
Rosja
0
0
3
1
0 - 1
22'
D. Yakovleva
0 - 2
75'
N. Mashina
0 - 3
90+3'
N. Korovkina
Group B
16:00
PC
Bośnia i Hercegowina
Włochy
0
0
5
2
0 - 1
18'
A. Galli
0 - 2
39'
C. Girelli
0 - 3
55'
C. Girelli
0 - 4
64'
C. Girelli
0 - 5
87'
E. Linari
18:30
PC
Malta
Dania
0
0
8
3
0 - 1
6'
S. Larsen
0 - 2
7'
N. Nadim
0 - 3
42'
N. Nadim
0 - 4
46'
S. Troelsgaard
0 - 5
51'
P. Harder
0 - 6
54'
N. Sciberras
0 - 7
67'
S. Bruun
0 - 8
73'
S. Troelsgaard
Group C
18:00
PC
Norwegia
Wales
1
1
0
0
G. Reiten
29'
1 - 0
18:00
PC
Faroe Islands
Białoruś
0
0
2
0
0 - 1
56'
A. Shlapakova
0 - 2
78'
K. Olkhovik
Group D
18:00
PC
Polska
Czechy
0
0
2
1
0 - 1
28'
A. Stašková
0 - 2
70'
K. Dubcová
Group F
17:00
PC
Latvia
Węgry
0
0
5
3
0 - 1
9'
D. Zeller
0 - 2
27'
D. Zeller
0 - 3
33'
S. Pusztai
0 - 4
54'
L. Turányi
0 - 5
90+3'
L. Turányi
20:00
PC
Islandia
Szwecja
1
0
1
1
0 - 1
33'
A. Anvegård
E. Jensen
61'
1 - 1
Group G
12:00
PC
Kazachstan
Austria
0
0
5
1
0 - 1
13'
B. Dunst
0 - 2
49'
B. Dunst
0 - 3
63'
V. Hanshaw
0 - 4
67'
S. Puntigam
0 - 5
75'
N. Billa
Y. Babshuk
75'
21:00
PC
Macedonia
Francja
0
0
7
3
0 - 1
14'
E. Le Sommer
0 - 2
18'
E. Le Sommer
0 - 3
20'
M. Katoto
0 - 4
51'
M. Katoto
0 - 5
78'
M. Torrent
0 - 6
82'
V. Asseyi
0 - 7
90+2'
É. de Almeida
Group H
18:00
PC
Rumunia
Chorwacja
4
3
1
1
0 - 1
9'
I. Rudelić
I. Lažeta
15'
1 - 1
M. Bâtea
39'
2 - 1
A. Herczeg
45+3'
3 - 1
L. Rus
67'
4 - 1
19:00
PC
Szwajcaria
Belgia
2
1
1
0
M. Gut
5'
1 - 0
A. Lehmann
63'
2 - 0
2 - 1
70'
T. Wullaert
Group I
16:07
PC
Montenegro
Niemcy
0
0
3
2
0 - 1
2'
L. Freigang
0 - 2
45+1'
M. Leupolz
0 - 3
59'
S. Lohmann
18:00
PC
Ukraina
Grecja
4
0
0
0
N. Kozlova
58'
1 - 0
N. Kozlova
71'
2 - 0
D. Kravets
88'
3 - 0
D. Apanashchenko
90+5'
4 - 0
Europa
Liga Mistrzów UEFA
21:00
PC
SK Slavia Praga
FC Midtjylland
0
0
0
0
21:00
PC
Maccabi Tel Aviv FC
FC Salzburg
1
1
2
0
D. Biton
9'
1 - 0
1 - 1
49'
D. Szoboszlai
1 - 2
57'
M. Okugawa
21:00
PC
Krasnodar
PAOK Saloniki
2
1
1
1
0 - 1
32'
D. Pelkas
V. Claesson
39'
1 - 1
R. Cabella
70'
2 - 1
Anglia
Puchar FA
20:30
PC
Hartley
Erith & B.
5
0
20:30
PC
Crawley Down
Hendon
1
2
20:30
K
East Grinstead
Worthing
3
4
3
3
20:30
PC
Cowes
Weston-super-M
0
5
20:45
PC
Sunderland RCA
Prescot Cables
0
4
20:45
K
Lancaster
Runcorn T
0
4
0
3
20:45
K
Warrington
South Shields
0
5
0
6
20:45
PC
Marske Utd
Trafford
1
0
20:45
PC
Mossley
Ramsbottom
2
1
20:45
PC
West Allotment
Hyde Utd.
1
5
20:45
K
West Auckland
Runcorn L
0
2
0
3
20:45
PC
Whitley Bay
Witton Albion
3
2
20:45
PC
City of Liv.
Morpeth
0
3
20:45
Odwoł.
Atherton
Bamber Bridge
-
-
20:45
PC
Longridge Town
Charnock Rich.
2
0
20:45
PC
Stalybridge
Bishop A
3
0
20:45
PC
Radcliffe
Workington
5
3
20:45
PC
Scarborough A
Ashton Utd
0
2
20:45
PC
Frickley
Marine
0
1
20:45
K
Whitby
Rylands
1
3
1
4
20:45
PC
Consett
Stockton
1
0
20:45
PC
Utd Manchester
Pontefract
6
2
20:45
PC
Tadcaster
Litherland
7
2
20:45
PC
Hednesford
Long Eaton
3
2
20:45
K
Tamworth
Stourbridge
3
5
3
4
20:45
PC
Quorn
Matlock
0
2
20:45
PC
Leek
Mickleover
1
2
20:45
K
Grantham
Rushall
2
3
2
1
20:45
PC
Nuneaton
Loughborough
2
1
20:45
PC
Westfields
Worksop
1
3
20:45
PC
West Bridgford
Halesowen
0
1
20:45
PC
Coventry S
Ilkeston Town
0
2
20:45
PC
Banbury Utd
Carlton
1
0
20:45
PC
Chasetown
Basford Utd
2
1
20:45
PC
Tividale
Nantwich
2
4
20:45
PC
Barwell
Bedworth Utd
3
1
20:45
PC
AFC Mansfield
Gainsborough
3
0
20:45
PC
Coalville
Sheffield
2
0
20:45
PC
Buxton
Belper
7
0
20:45
PC
Daventry
Evesham Utd
0
2
20:45
PC
Rushden & D.
Newark SU
0
5
20:45
PC
Shifnal
Alvechurch
0
2
20:45
PC
Bromsgrove Sp.
Stratford
1
2
20:45
PC
Hanley Town
Redditch Utd
3
2
20:45
PC
Ely
Biggleswade
1
2
20:45
PC
Haverhill
Maldon
0
3
20:45
K
Walthamstow
Margaretsbury
0
4
0
3
20:45
PC
Bury Town
Brightlingsea
2
1
20:45
PC
Dereham
Canvey Island
0
2
20:45
K
Kings
Clacton
1
4
1
2
20:45
PC
Stamford
AFC Sudbury
4
0
20:45
PC
Bowers&Pitsea
Hornchurch
0
3
20:45
PC
Long Melford
Cheshunt
1
3
20:45
PC
Leiston
Biggleswade
5
1
20:45
K
Cambridge
Stowmarket
1
4
1
2
20:45
K
Peterb. Sports
Enfield Town
2
5
2
4
20:45
PC
Potters Bar
East Thurrock
1
0
20:45
PC
Harlow
Waltham Abbey
0
1
20:45
PC
Royston
Wroxham
2
0
20:45
PC
Leighton
Mildenhall
4
0
20:45
K
Welwyn Garden
Bishop's Stort
1
3
1
4
20:45
PC
Coggeshall
Stansted
0
1
20:45
PC
Barking
Dunstable
6
1
20:45
PC
Brantham
St Ives
1
0
20:45
PC
Burnham
Northwood
1
0
20:45
PC
Horsham
Kingstonian
2
1
20:45
PC
Corinthian
Sevenoaks
3
1
20:45
PC
Whyteleafe
Binfield
2
0
20:45
K
Chipstead
Deal
1
4
1
2
20:45
PC
Staines
Walton Casuals
1
2
20:45
K
Frimley
Marlow
1
1
1
4
20:45
PC
Little Common
Corinthian
0
3
20:45
PC
Haywards Heath
Hanwell
0
1
20:45
PC
Cobham
Risborough
1
3
20:45
PC
Haringey B
Tunbridge
5
1
20:45
PC
Ashford Utd
Bracknell
1
4
20:45
PC
Bedfont
Lewes
3
1
20:45
K
Hastings Utd
Chesham Utd
0
6
0
5
20:45
PC
Steyning Town
Sheppey Utd
0
5
20:45
K
South Park
Bognor Regis
2
2
2
4
20:45
K
Merstham
Dunstable
2
6
2
7
20:45
K
Chertsey
Leatherhead
0
5
0
4
20:45
PC
Chatham
Southall
3
2
20:45
PC
Chalfont
Farnborough
2
3
20:45
PC
Margate
Hayes&Yeading
1
2
20:45
PC
Fairford
Sholing
1
2
20:45
K
Cinderford
Wootton
2
5
2
6
20:45
PC
Chichester
Cribbs
3
1
20:45
K
Aylesbury Utd
Moneyfields
2
3
2
4
20:45
PC
Taunton
Wantage
5
0
20:45
PC
Winchester
Clevedon
3
2
20:45
PC
Tadley Calleva
Truro
0
1
20:45
PC
Barnstaple
Wimborne
2
3
20:45
PC
Yate
Bristol Manor
1
2
20:45
Odwoł.
Merthyr
Poole
-
-
20:45
PC
Frome
AFC Stoneham
4
1
20:45
PC
Christchurch
Dorchester
2
1
20:45
PC
Supermarine
Shepton
3
0
20:45
PC
Saltash Utd
Cirencester
3
1
21:00
PC
Skelmersdale
Bootle
2
1
21:00
PC
Lowestoft
Aveley
2
3
Anglia
Puchar Ligi
19:00
Odwoł.
Leyton Orient FC
Tottenham Hotspur
-
-
20:00
K
West Bromwich Albion
Brentford FC
2
0
4
2
0
5
H. Robson-Kanu
56'
1 - 0
1 - 1
58'
E. Marcondes
H. Robson-Kanu
66'
2 - 1
2 - 2
73'
M. Forss
20:00
PC
Newport
Watford FC
3
2
1
0
T. Abrahams
18'
1 - 0
J. Labadie
28'
2 - 0
2 - 1
54'
A. Peñaranda
P. Amond
65'
3 - 1
88'
S. Perica
20:30
PC
West Ham United
Hull City
5
2
1
0
R. Snodgrass
18'
1 - 0
S. Haller
45'
2 - 0
A. Yarmolenko
56'
3 - 0
3 - 1
70'
M. Wilks
S. Haller
90+1'
4 - 1
A. Yarmolenko
90+2'
5 - 1
21:15
PC
Luton Town FC
Manchester United
0
0
3
1
0 - 1
44'
Mata
0 - 2
88'
M. Rashford
0 - 3
90+2'
M. Greenwood
Włochy
Coppa Italia
14:30
PC
Südtirol
Latte Dolce
2
2
1
0
M. Rover
27'
1 - 0
J. Polak
32'
2 - 0
2 - 1
90+3'
D. Bianchi
20:30
PC
Ternana Calcio
UC Albinoleffe
1
0
2
2
0 - 1
40'
S. Cori
0 - 2
44'
S. Canestrelli
A. Partipilo
50'
1 - 2
Anglia
Counties Leagues
Anglia
Puchar LDV Vans
Anglia
FA Trophy
Anglia
Central League Cup
Anglia
Professional Development League
Anglia
Youth Alliance Cup
Arabia Saudyjska
Youth League
Armenia
Liga Armeńska
Australia
NSW League One Youth
Austria
Liga regionalna
Austria
Liga landów
Austria
Puchar ÖFB Stiegl
Austria
BFV Cup
Austria
TFV Cup
Austria
VFV Cup
Belgia
Reserve Pro League 2
Białoruś
Reserve League
Brazylia
Serie B
Brazylia
Serie C
Brazylia
Paulista A2
Brazylia
Carioca 2. Diwizja
Bułgaria
Elite U19
Chile
Primera B
Chiny
Super Liga
Chorwacja
3. HNL
Czechy
2. Liga
Czechy
Puchar CMFS
Dania
Reserve League
Dania
Future Cup
Egipt
Premier League
Egipt
Second Division A
Ekwador
Primera B
Estonia
U19 Eliitliiga Esiliiga
Finlandia
Kakkonen
Finlandia
Kolmonen
Gruzja
Pirveli Liga
Holandia
Eerste Divisie
Holandia
U18 Divisie 1
Irlandia
Dywizja 1
Islandia
2 Deild Karla
Islandia
U19 League A
Islandia
U19 League B
Islandia
U19 League Women
Izrael
Liga Leumit
Japonia
J3 League
Jordania
Liga
Kazachstan
Super Liga
Kazachstan
1. Dywizja
Kolumbia
Primera B
Kosowo
Superliga
Kostaryka
Liga de Ascenso
Lichtenstein
Puchar FL1
Macedonia
Puchar
Mali
Première Division
Maroko
GNEF 2
Mauretania
Premier League
Meksyk
Primera Division
Meksyk
Liga MX Femenil
Mongolia
Premier League
Mołdawia
Dywizja Narodowa
Niemcy
Reg. Cup Südwest
Niemcy
Reg. Cup Württemberg
Nowa Zelandia
National League
Paragwaj
Division Profesional
Peru
Primera Division
Portugalia
Liga Vitalis
Portugalia
Liga Revelação U23
Rosja
III Division
Rosja
Youth Championship
Rumunia
Liga II
Rumunia
Puchar Rumunii
San Marino
Mistrzostwa
Stany Zjednoczone
NISA
Świat
Club Friendlies
Szwajcaria
1. Liga
Szwajcaria
2. Liga Interregional
Szwecja
Superettan
Szwecja
Ligacupen Elit
Szwecja
U19 League
Słowacja
Superpuchar
Słowacja
U19 League
Ukraina
2. Liga
Ukraina
U21 League
Urugwaj
Secunda Division
Uzbekistan
Oliy Liga
Wietnam
Women's National League
Wyspy Owcze
1 Deild Menn
Kalendarz
Dzisiaj
Video:
Tabele
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Drużyna
RS
RB
P
1
Arsenal Londyn
28
+46
64
2
Liverpool FC
28
+39
64
3
Manchester City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham Hotspur
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.