11 lipiec 2019

11 lipiec 2019

Africa - Africa Cup of Nations

More…
PC Wybrzeże Kośc… K 1 - 1 K Algieria Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Madagaskar 0 - 3 Tunezja Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Europe - UEFA Europa League

More…
PC Pyunik 3 - 3 Shkupi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Ordabasy 1 - 0 Torpedo Kutaisi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Ventspils 3 - 0 Teuta Durrës Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Alashkert 3 - 1 Makedonija GjP Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Laçi 1 - 1 Hapoel Beer Sheva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Trans 0 - 2 Budućnost Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC AEK Larnaca 1 - 0 Petrocub Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Səbail 2 - 3 Universitatea … Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Flora 2 - 0 Radnički Niš Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC KuPS 2 - 0 Vitebsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Balzan 3 - 4 Domžale Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Riteriai 1 - 1 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Ružomberok 0 - 2 Levski Sofia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Radnik Bijeljina 2 - 0 Spartak Trnava Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Kauno Žalgiris 0 - 2 Apollon Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Liepāja 1 - 1 Dinamo Minsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Malmö FF 7 - 0 Ballymena United Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Maccabi Haifa FC 2 - 0 Mura Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Crusaders 2 - 0 B36 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Dinamo Tbilisi 6 - 0 Engordany Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Debrecen 3 - 0 Kukësi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Akademija Pandev 0 - 3 Zrinjski Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Brøndby IF 4 - 1 Inter Turku Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Brann 2 - 2 Shamrock Rovers Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Shakhtyor 1 - 0 Hibernians Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Molde 7 - 1 KR Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Speranţa Nisporeni 0 - 3 Neftçi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Fola Esch 1 - 2 Chikhura Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Olimpija 2 - 3 Rīgas FS Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Connah's Quay 1 - 2 Kilmarnock FC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Zeta 1 - 5 Fehérvár Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Europa 0 - 0 Legia Warszawa Więcej informacji
PC FC Steaua Buka… 2 - 0 Milsami Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Čukarički 3 - 0 Banants Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC DAC 1 - 1 Cracovia Kraków Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Cliftonville 0 - 1 Haugesund Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC St Patrick's Athl. 0 - 2 Norrköping Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Aberdeen FC 2 - 1 RoPS Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Cork City 0 - 2 Progrès Niederkorn Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Honvéd 3 - 1 Žalgiris Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Široki Brijeg 1 - 2 Kairat Zobacz wydarzenia Więcej informacji
PC Breidablik 0 - 0 Vaduz Więcej informacji
PC Stjarnan 2 - 1 FCI Levadia Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Africa - CECAFA Club Cup

More…

Australia - Northern NSW NPL

More…

Australia - Northern NSW NPL Youth League

More…

Australia - Victoria Women's State Knockout Cup

More…

Bangladesh - Premier League

More…

Belarus - Reserve League

More…

Brazil - Copa do Brasil

More…

Brazil - Copa Rio

More…

Brazil - Brasileiro de Aspirantes

More…

Brazil - CBF Brasileiro U20

More…

Brazil - Torneio Otavio Pinto Guimarães U20

More…

Brazil - Brasileiro U17

More…

Cambodia - Hun Sen Cup

More…

Canada - Second Division

More…

Canada - Canadian Championship

More…

Chile - Copa Chile

More…

China PR - CSL

More…

Curaçao - Curaçao Sekshon Pagá

More…

Finland - Kakkonen

More…

Finland - Kolmonen

More…

Finland - Ykkönen Women

More…

Germany - Regionalliga

More…

Germany - Oberliga

More…

Iceland - 1. Deild

More…

Iceland - 2. Deild

More…

Iceland - 3. Deild

More…

Iceland - 4. Deild

More…

Iceland - U19 League Women

More…

Indonesia - Liga 1

More…

Iraq - Iraqi League

More…

Macao - Primeira Divisão

More…

Norway - 3. Division

More…

Oceania - Pacific Games

More…

Paraguay - Copa Paraguay

More…

Russia - III Division

More…

Russia - Youth Championship

More…

Sierra Leone - Premier League

More…

Suriname - Eerste Divisie

More…

Sweden - Division 2

More…

USA - USL Championship

More…

USA - USL League One

More…

USA - USL League Two

More…

USA - NPSL

More…

USA - US Open Cup

More…

USA - US Soccer Development Academy Playoffs U18/19

More…

USA - US Soccer Development Academy Playoffs U16/17

More…

World - Club Friendlies

More…

World - Club Friendlies Women

More…

Kalendarz

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
18+ GambleAware