Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Terminarz
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Club teams
FC Barcelona
Real Madryt
Manchester United
Arsenal Londyn
Liverpool FC
Zobacz wszystkie
Inter Mediolan
AC Milan
Bayern Monachium
Porto
CA Boca Juniors
Reprezentacje
Hiszpania
Holandia
Niemcy
Anglia
Brazylia
Zobacz wszystkie
Argentyna
Włochy
Portugalia
Francja
Rosja
Więcej
FIFA Rankings
H2H Comparison
Zawodnicy
Points
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Zawodnicy
Points
PL Rozgrywki
Ekstraklasa
I Liga
II. Liga
III Liga
IV Liga
Puchar Polski
Puchar Ligi
Superpuchar
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Centralna Liga Juniorów
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Młoda Ekstraklasa
Ligi krajowe
Afganistan
Albania
Algieria
Andora
Anglia
Angola
Antigua i Barbuda
Antyle Holenderskie
Arabia Saudyjska
Argentyna
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbejdżan
Bahrajn
Bangladesz
Barbados
Belgia
Belize
Benin
Bermudy
Bhutan
Białoruś
Birma
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Botswana
Brazylia
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Bułgaria
Chile
Chińskie Tajpej
Chiny
Chorwacja
Cypr
Czad
Czarnogóra
Czechy
Dania
Dominikana
DR Konga
Dżibuti
Egipt
Ekwador
Estonia
Etiopia
Fidżi
Filipiny
Finlandia
Francja
Gabon
Gambia
Ghana
Gibraltar
Grecja
Grenada
Gruzja
Guadeloupa
Guam
Gujana
Gujana Francuska
Gwatemala
Gwinea
Haiti
Hiszpania
Holandia
Honduras
Hongkong
Indie
Indonezja
Irak
Iran
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Jamajka
Japonia
Jemen
Jordania
Kajmany
Kambodża
Kamerun
Kanada
Katar
Kazachstan
Kenia
Kirgistan
Kolumbia
Kongo
Korea Południowa
Kosowo
Kostaryka
Kuba
Kuwejt
Laos
Lesotho
Liban
Liberia
Libia
Lichtenstein
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Madagaskar
Makau
Malawi
Malediwy
Malezja
Mali
Malta
Maroko
Martynika
Mauretania
Mauritius
Meksyk
Mongolia
Mozambik
Mołdawia
Nepal
Niemcy
Niger
Nigeria
Nikaragua
Norwegia
Nowa Kaledonia
Nowa Zelandia
Oman
Pakistan
Palestyna
Panama
Papua Nowa Gwinea
Paragwaj
Peru
Polska
Portoryko
Portugalia
Republika Południowej Afryki
Reunion
Rosja
Rumunia
Rwanda
Salwador
Samoa
San Marino
Senegal
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Sierra Leone
Singapur
Somalia
Sri Lanka
St. Kitts i Nevis
Stany Zjednoczone
Suazi
Sudan
Surinam
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tadżykistan
Tahiti
Tajlandia
Tanzania
Togo
Trynidad i Tobago
Tunezja
Turcja
Turkmenistan
Uganda
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wenezuela
Wietnam
Wybrzeże Kości Słoniowej
Wyspy Cooka
Wyspy Dziewicze
Wyspy Owcze
Wyspy Salomona
Wyspy Św. Tomasza i Książęca
Wyspy Turks i Caicos
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zambia
Zimbabwe
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
Afrykańska Liga Mistrzów
Puchar Konfederacji CAF
Superpuchar Afrykańskiej Ligii Mistrzów
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
Puchar strefy CONCACAF
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Club Championship
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Puchar Gigantów
Super Liga
Puchar Klubowy UNCAF
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Recopa Sudamericana
CONMEBOL Libertadores U20
Copa Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Lig Mistrzów AFC
Puchar AFC
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
Liga Mistrzów UEFA
Liga Europy UEFA
UEFA Europa Conference League
Superpuchar UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Puchar Intertoto
The NextGen Series
Puchar Irlandii Setanta
Liga Bałtycka
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Skandynawska Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
OFC Championship Klubów
Klubowe Mistrzostwa Świata
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arabska Liga Mistrzów
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Puchar Interkontynentalny
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Mistrzostwa Pacyfiku
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Reprezentacje
Puchar Narodów Afryki
Africa Cup of Nations Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Afryka
Puchar Narodów Afryki
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Championship
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Złoty Puchar CONCACAF
Concacaf Gold Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Północna, Centralna i Karaiby
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Puchar Narodów UNCAF
Puchar Karaibów
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Kwalifikacje Olimpijskie CONCACAF
CA Games
CONCACAF U20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Puchar Narodów CONCACAF
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Copa America Qualification
Pre-CONCACAF Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa America
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Południowa
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji
Asian Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Azja
Gry Azjatyckie
Mistrzostwa ASEAN
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Puchar Zatoki
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
Puchar AFC Challenge
Nehru Cup
Mistrzostwa Europy
Eliminacje Mistrzostw Europy
Eliminacje Mistrzostw Świata - Europa
UEFA Nations League
Baltic Cup
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
OFC Nations Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata - Oceania
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Mistrzostwa Świata
Puchar Konfederacji
Olimpiada
Eliminacje Mistrzostw Świata - playoff interkontynentalne
Olympics Intercontinental Play-offs
Towarzyskie
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Puchar Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
World Youth Festival - Tulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Igrzyska Panamerykańskie
Islamic Solidarity Games
Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
19 lutego 2017
Spotkania 19 lutego 2017
«
19/02 nie
13/04 sob
14/04 nie
15/04 pon
16/04 wto
17/04 śro
18/04 czw
19/04 pią
Dzisiaj
21/04 nie
22/04 pon
23/04 wto
24/04 śro
25/04 czw
26/04 pią
27/04 sob
»
Wszystkie
PL
Ulubione
Polska
Ekstraklasa
15:30
PC
Cracovia
Pogoń
1
0
1
0
K. Piątek
46'
1 - 0
1 - 1
51'
A. Frączczak
18:00
PC
Legia
Ruch Chorzów
1
0
3
2
0 - 1
14'
P. Lipski
0 - 2
42'
M. Urbańczyk
0 - 3
51'
J. Niezgoda
76'
A. Pazio
M. Radović
84'
1 - 3
Francja
Ligue 1
15:00
PC
Bordeaux
Guingamp
3
2
0
0
F. Kamano
13'
1 - 0
N. Pallois
43'
2 - 0
59'
J. Martins-Pereira
G. Laborde
71'
3 - 0
17:00
PC
Montpellier HSC
Saint Étienne
2
0
1
1
0 - 1
12'
K. Monnet-Paquet
P. Lasne
49'
1 - 1
51'
Jorginho
S. Mounié
68'
2 - 1
17:00
PC
Olympique Lyon
Dijon FCO
4
1
2
1
C. Tolisso
11'
1 - 0
1 - 1
29'
Júlio Tavares
1 - 2
48'
L. Diony
C. Tolisso
80'
2 - 2
A. Lacazette
84'
3 - 2
N. Fekir
90'
4 - 2
21:00
PC
PSG
Toulouse
0
0
0
0
Hiszpania
Primera Division
12:00
PC
Real Sociedad
Villareal
0
0
1
0
0 - 1
90+4'
Samu Castillejo
16:15
PC
Valencia
Athletic Bilbao
2
2
0
0
Nani
13'
1 - 0
S. Zaza
45+1'
2 - 0
18:30
PC
Celta de Vigo
Osasuna
3
1
0
0
P. Sisto
23'
1 - 0
Jozabed
87'
2 - 0
Iago Aspas
89'
3 - 0
20:45
PC
FC Barcelona
Leganés
2
1
1
0
L. Messi
4'
1 - 0
1 - 1
71'
Unai López
L. Messi
90'
2 - 1
Niemcy
Bundesliga
15:30
PC
Borussia M'gladbach
Leipzig
1
0
2
1
0 - 1
31'
E. Forsberg
0 - 2
55'
T. Werner
J. Vestergaard
81'
1 - 2
17:30
PC
1. FC Köln
Schalke 04
1
1
1
1
0 - 1
2'
A. Schöpf
A. Modeste
43'
1 - 1
Włochy
Serie A
12:30
PC
Bologna
Inter Mediolan
0
0
1
0
0 - 1
81'
Gabriel Barbosa
15:00
PC
Sampdoria
Cagliari
1
1
1
1
0 - 1
6'
M. Isla
F. Quagliarella
22'
1 - 1
15:00
PC
Pescara Calcio
Genoa
5
3
0
0
L. Orbán
5'
1 - 0
G. Caprari
19'
2 - 0
Ahmad Benali
31'
3 - 0
G. Caprari
81'
4 - 0
A. Cerri
87'
5 - 0
15:00
PC
Chievo Verona
Napoli
1
0
3
2
0 - 1
31'
L. Insigne
0 - 2
38'
M. Hamšík
0 - 3
58'
P. Zieliński
R. Meggiorini
72'
1 - 3
15:00
PC
Udinese
US Sassuolo Calcio
1
1
2
0
S. Fofana
7'
1 - 0
1 - 1
70'
G. Defrel
1 - 2
79'
G. Defrel
18:00
PC
AS Roma
Torino
4
2
1
0
E. Džeko
10'
1 - 0
Mohamed Salah
17'
2 - 0
L. Paredes
65'
3 - 0
3 - 1
84'
M. López
R. Nainggolan
90+1'
4 - 1
20:45
PC
AC Milan
Fiorentina
2
2
1
1
J. Kucka
16'
1 - 0
1 - 1
20'
N. Kalinić
Deulofeu
31'
2 - 1
Anglia
Puchar FA
15:00
PC
Fulham
Tottenham Hotspur
0
0
3
1
0 - 1
16'
H. Kane
0 - 2
51'
H. Kane
0 - 3
73'
H. Kane
17:15
PC
Blackburn Rovers
Manchester United
1
1
2
1
D. Graham
17'
1 - 0
1 - 1
27'
M. Rashford
1 - 2
75'
Z. Ibrahimović
Belgia
1. Klasa
14:30
PC
Standard de Liège
KAA Gent
1
1
1
0
Orlando Sá
44'
1 - 0
1 - 1
51'
S. Mitrović
18:00
PC
KV Oostende
RSC Anderlecht
1
1
4
1
0 - 1
2'
S. Hanni
L. Dimata
24'
1 - 1
1 - 2
67'
Y. Tielemans
1 - 3
69'
Y. Tielemans
1 - 4
90'
Ł. Teodorczyk
20:00
PC
KRC Genk
Charleroi Sporting Club
1
0
1
0
L. Trossard
84'
1 - 0
1 - 1
86'
S. Marinos
Holandia
Eredivisie
12:30
PC
Willem II
AZ Alkmaar
1
0
1
0
0 - 1
71'
D. Luckassen
E. Falkenburg
90+2'
1 - 1
14:30
PC
Vitesse
Ajax Amsterdam
0
0
1
1
0 - 1
26'
D. Klaassen
14:30
PC
Sparta
Groningen
2
2
2
2
P. van Moorsel
8'
1 - 0
Iván Calero
17'
2 - 0
2 - 1
21'
R. Jenssen
2 - 2
44'
M. Mahi
52'
J. Bacuna
16:45
PC
ADO Den Haag
Feyenoord
0
0
1
0
0 - 1
62'
K. El Ahmadi
Portugalia
Liga Sagres
17:00
PC
Paços de Ferreira
Vitoria Setubal
2
1
1
0
Welthon
24'
1 - 0
Welthon
64'
2 - 0
2 - 1
90+1'
A. Meyong
19:00
PC
OS Belenenses Lizbona
Vitoria Guimaraes
1
1
1
1
0 - 1
10'
Hernâni
Miguel Rosa
18'
1 - 1
21:15
PC
Braga
Benfica
0
0
1
0
0 - 1
80'
K. Mitroglou
Turcja
Super Liga
11:00
PC
Genclerbirligi SK
Konyaspor
2
1
0
0
S. Gürler
16'
1 - 0
S. Gürler
49'
2 - 0
13:00
PC
Fenerbahce SK
Kasimpasa SK
0
0
0
0
13:30
PC
Adanaspor FK
BB Ankaraspor
1
0
5
2
0 - 1
19'
B. Ndiaye
0 - 2
42'
P. Webó
0 - 3
50'
A. Maher
Roni
51'
1 - 3
1 - 4
68'
T. Bifouma
1 - 5
82'
M. Çağıran
17:00
PC
Besiktas JK
Akhisar
3
2
1
0
C. Tosun
13'
1 - 0
Talisca
27'
2 - 0
A. Nukan
69'
3 - 0
3 - 1
81'
O. Adın
Afryka
Afrykańska Liga Mistrzów
12:15
PC
ASPL
Tusker
2
0
1
1
0 - 1
37'
H. Sempala
E. Guikan
83'
1 - 1
E. Guikan
89'
2 - 1
14:00
PC
Vital'O
Mounana
0
0
1
0
0 - 1
48'
E. Mensah
14:00
PC
Ferro Beira
Zimamoto
3
2
1
0
Chelito Omar
4'
1 - 0
Dayo António
22'
2 - 0
Babo
61'
3 - 0
3 - 1
78'
H. Khamis
14:00
PC
CAPS
Lioli
2
0
1
1
0 - 1
19'
T. Seturumane
Simba Nhivi Sithole
50'
1 - 1
R. Chitiyo
55'
2 - 1
14:00
PC
Kedus Giorgis
Côte d'Or
3
3
0
0
Adane Girma
9'
1 - 0
A. Tamene
32'
2 - 0
Adane Girma
34'
3 - 0
14:30
PC
Ahli Tripoli
Legon Cities
2
1
0
0
Muaid El Lafi
1'
1 - 0
Anis Saltou
63'
2 - 0
15:30
PC
Diables Noirs
RCK
1
1
0
0
L. Nkolo
28'
1 - 0
15:30
PC
Vita
Leopards
3
0
1
0
T. Etekiama
56'
1 - 0
T. Etekiama
64'
2 - 0
2 - 1
88'
L. Tsabedze
Y. Bangala
90+1'
3 - 1
15:30
PC
Loum
Léopards
2
1
1
0
R. Kako
40'
1 - 0
1 - 1
53'
W. Kalengo
J. Momasso
55'
2 - 1
16:00
PC
Rivers Utd
Réal Bamako
4
1
0
0
B. Ovoke
27'
1 - 0
E. Igbinoba
56'
2 - 0
B. Ovoke
60'
3 - 0
E. Igbinoba
79'
4 - 0
16:00
PC
Enugu
Saoura
0
0
0
0
16:30
PC
Séwé
GPA
0
0
0
0
17:00
PC
1º de Agosto
KCCA
2
2
1
1
0 - 1
20'
G. Sserunkuma
Buá
30'
1 - 1
Geraldo
37'
2 - 1
18:00
PC
Horoya
Gorée
2
0
1
1
0 - 1
40'
M. N'Geye
B. Haba
59'
1 - 1
A. Bangoura
79'
2 - 1
18:00
K
SM Bamako
BYC
1
1
6
0
0
7
M. Koné
45+1'
1 - 0
Afryka
Puchar Konfederacji CAF
14:30
PC
SuperSport Utd
Elgeco Plus
2
1
14:30
PC
Rayon
Wau Salaam
2
0
15:30
PC
Micomeseng
Étoile Congo
0
1
16:00
PC
Wikki
RSLAF
1
0
18:00
PC
Kabylie
MC Breweries
4
0
18:00
K
Masry
Ifeanyi Uba
1
3
0
0
20:00
PC
IR Tanger
Douanes Niamey
1
0
Albania
Super Liga
Albania
Liga 1
Albania
Kategoria e Dyte
Ameryka Północna/Centralna
CONCACAF U20
Andora
Primera Division
Andora
Dywizja 2a
Anglia
Non League Dywizja 1
Anglia
FA Vase
Anglia
Premier League 2
Anglia
Premier N / S Kobiet
Anglia
Kombinacja Kobiet
Anglia
Puchar FA Kobiet
Angola
Mistrzostwa Krajowe
Antigua i Barbuda
Premier Division
Australia
A Liga
Australia
NPL Finals
Australia
Australia Cup
Australia
Brisbane
Australia
FQPL 3 Metro Youth
Australia
Brisbane Capital League 1
Australia
New South Wales Pre-Season Cup
Australia
NPL Youth League
Australia
State Leagues
Austria
Bundesliga
Azerbejdżan
Liga Supreme
Azerbejdżan
Reserve League
Bahrajn
Second Division
Barbados
Digicel Premier League
Belgia
2. klasa
Belgia
First Amateur Division
Belgia
3. Klasa
Belgia
Promocja
Belgia
Provincial
Belize
Premier League
Bermudy
Premier League
Birma
National League
Boliwia
Primera Division
Botswana
Premier League
Brazylia
Paulista A1
Brazylia
Carioca 1. Diwizja
Brazylia
Gaucho 1. Diwizja
Brazylia
Mineiro I
Brazylia
Paranaense
Brazylia
Catarinense
Brazylia
Cearense
Brazylia
Goiano
Brazylia
Baiano 1. Diwizja
Brazylia
Pernambucano
Brazylia
Sergipano
Brazylia
Acreano
Brazylia
Alagoano
Brazylia
Brasiliense
Brazylia
Maranhense
Brazylia
Matogrossense
Brazylia
Paraense
Brazylia
Paraibano
Brazylia
Piauiense
Brazylia
Potiguar
Brazylia
Sul-Matogrossense
Brazylia
Paulista A2
Brazylia
Mineiro II
Brazylia
Paulista A3
Brazylia
Carioca U20
Burkina Faso
Ligue 1
Bułgaria
A PFG
Bułgaria
V AFG
Chile
Primera Division
Chile
Primera B
Chile
Segunda División
Chorwacja
1. HNL
Cypr
1. Diwizja
Cypr
2. Diwizja
Cypr
3. Diwizja
Cypr
U21 League
Cypr
First Division Women
Czechy
Liga czeska
Czechy
Juniorská Liga
Czechy
Puchar CMFS Kobiet
Dania
Superligaen
DR Konga
Ligue 1
Egipt
Premier League
Finlandia
Puchar Suomen
Finlandia
A-Junior League
Francja
CFA 2
Francja
Championnat National U19
Francja
Coupe Gambardella
Francja
Diwizja 2 Kobiet
Francja
Challenge de France
Gabon
Championnat D1
Ghana
Premier League
Gibraltar
Premier Division
Grecja
Super League
Grecja
C Ethniki
Grecja
B Ethniki
Grecja
Panelinio Protathlima
Guadeloupa
Division d Honneur
Gwatemala
Liga Narodowa
Gwatemala
Primera Division
Hiszpania
Liga Adelante
Hiszpania
Segunda B
Hiszpania
Tercera Division
Hiszpania
División de Honor Juvenil
Hiszpania
Superliga
Hiszpania
1 Liga Kobiet
Holandia
Eerste Divisie
Holandia
Tweede Divisie
Holandia
Derde Divisie
Holandia
Hoofdklasse
Holandia
Eerste Klasse
Holandia
Hoofdklasse Women
Holandia
Pierwsza Liga Kobiet
Honduras
Liga Narodowa
Hongkong
HKFA 1. Diwizja
Hongkong
HKFA 2. Diwizja
Indie
I League
Indie
Elite Youth League
Indonezja
Piala Presiden
Iran
Azadegan League
Islandia
League Cup
Izrael
Liga
Izrael
State Cup Women
Jamajka
Premier League
Kambodża
Premier League
Kolumbia
Primera Division
Kolumbia
Primera B
Kolumbia
Liga Femenina
Kosowo
Cup
Kostaryka
Primera Division
Kostaryka
Liga de Ascenso
Kuba
Primera Division
Lesotho
Premier League
Liban
Liga
Luksemburg
Diwizja Narodowa
Luksemburg
D Honneur - Awans
Luksemburg
1. Dywizja
Macedonia
Pierwsza Liga
Makau
Primeira Divisão
Malezja
Liga M3
Mali
Première Division
Malta
Gozo First Division
Malta
Puchar FA
Maroko
GNEF 1
Maroko
GNEF 2
Martynika
Division d'Honneur
Mauretania
Premier League
Meksyk
Primera Division
Meksyk
Primera A
Meksyk
Liga Premier Serie A
Meksyk
U20 League
Meksyk
U17 League
Niemcy
2. Liga
Niemcy
3. Liga
Niemcy
Regionalliga
Niemcy
Oberliga
Niemcy
U19 Bundesliga
Niemcy
U17 Bundesliga
Niemcy
Bundesliga Kobiet
Niemcy
2. Bundesliga Kobiet
Nigeria
Premier League
Nikaragua
Dywizja 1a
Nowa Zelandia
Premier League
Oceania
OFC U17 Championship
Palestyna
West Bank Cup
Panama
Primera Division
Panama
Liga Prom
Paragwaj
Division Profesional
Peru
Primera Division
Portugalia
Liga Vitalis
Portugalia
II Dywizja
Portugalia
Júniores U19
Portugalia
Júniores U17
Portugalia
Dywizja 1a Kobiet
Republika Południowej Afryki
Premier Soccer League
Republika Południowej Afryki
Mvela Golden League
Reunion
Regionale 1
Rumunia
Liga I
Salwador
Primera Division
San Marino
Mistrzostwa
Senegal
Ligue 1
Serbia
Super Liga
Sri Lanka
Super League
St. Kitts i Nevis
Premier League
Stany Zjednoczone
Suncoast Invitational
Sudan
Premier League
Surinam
Hoofdklasse
Surinam
Eerste Klasse
Świat
Club Friendlies
Świat
Hybrid Friendlies
Świat
Other Competition Matches
Świat
Club Friendlies Women
Świat
Other Competition Matches Women
Szkocja
Premier League
Szkocja
Puchar Challenge
Szkocja
Puchar Ligi Kobiet
Szkocja
Development League 2
Szwajcaria
Super League
Szwajcaria
Challenge League
Szwecja
Puchar Szwecji
Szwecja
Puchar Szwecji Kobiet
Słowacja
Superpuchar
Tajlandia
Liga Tajlandzka
Tajlandia
Thai League 2
Tajlandia
Thai League 3
Tanzania
Ligi kuu Bara
Togo
Championnat National
Trynidad i Tobago
Pro Bowl
Tunezja
Liga 2
Tunezja
Puchar
Turcja
Liga A
Turcja
Liga B
Turcja
Liga 3
Turcja
Bölgesel Amatör Lig
Turcja
U21 Süper Lig
Turcja
U21 1. Lig
Turcja
U19 Elit A Ligi
Turcja
Liga Bayanlar
Turcja
Kadinlar 2. Ligi
Urugwaj
Primera Division
Walia
Welsh Premier Women's League
Węgry
NB II
Węgry
NBIII
Wenezuela
Primera Division
Wenezuela
Secunda Division
Wietnam
V Liga
Wyspy Turks i Caicos
Premier League
Włochy
Serie B
Włochy
Serie C1
Włochy
Serie D
Włochy
Campionato Primavera 1
Włochy
Serie A2 Kobiet
Kalendarz
Dzisiaj
Video:
Tabele
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Drużyna
RS
RB
P
1
Manchester City
32
+44
73
2
Arsenal Londyn
32
+49
71
3
Liverpool FC
32
+41
71
4
Aston Villa
33
+19
63
5
Tottenham Hotspur
32
+16
60
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.