Other Competition Matches

Świat

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
niedziela 01/01/2017
FT
Victoria 2 - 2 Motijheel
niedziela 01/01/2017
FT
Agrani Bank 2 - 1 Bangladesh Police
poniedziałek 02/01/2017
FT
Saif 0 - 0 Fakirerpool
poniedziałek 02/01/2017
FT
Kawran Bazar 1 - 3 Mohammedan Chittagong
środa 04/01/2017
FT
Muharraq 1 - 0 Sitra
środa 04/01/2017
FT
Malkiya 3 - 3 Al Riffa
czwartek 05/01/2017
FT
Motijheel 1 - 0 Agrani Bank
czwartek 05/01/2017
FT
Bangladesh Police 0 - 0 Saif
czwartek 05/01/2017
FT
Al Ittifaq Maqaba 1 - 1 Al Tadamun
czwartek 05/01/2017
FT
Al Najma 1 - 2 Al Hidd
piątek 06/01/2017
FT
Fakirerpool 2 - 1 Kawran Bazar
piątek 06/01/2017
FT
Mohammedan Chittagong 0 - 4 Victoria
poniedziałek 09/01/2017
FT
Kawran Bazar 0 - 0 Victoria
poniedziałek 09/01/2017
FT
Mohammedan Chittagong 1 - 2 Fakirerpool
wtorek 10/01/2017
FT
San Beda Students 2 - 1 Lyceum Pirates Students
wtorek 10/01/2017
FT
St. Benilde Blazers 2 - 0 Arellano Chiefs
wtorek 10/01/2017
FT
Workington 0 - 2 Clitheroe
wtorek 10/01/2017
FT
Rushall Olympic 0 - 2 Spalding United
wtorek 10/01/2017
FT
Colne 1 - 1 Trafford
wtorek 10/01/2017
FT
Scarborough Athletic 3 - 1 Spennymoor Town
wtorek 10/01/2017
FT
Rugby Town 1 - 3 AFC Rushden & Diamonds
wtorek 10/01/2017
FT
Belper Town 2 - 4 Chasetown
wtorek 10/01/2017
FT
Barwell 0 - 2 Stourbridge
wtorek 10/01/2017
FT
Burscough 0 - 2 Bamber Bridge
wtorek 10/01/2017
FT
Newcastle Town 2 - 1 Sheffield
środa 11/01/2017
FT
Atsalenios 2 - 0 Rodos
środa 11/01/2017
FT
Asteras Amaliada 0 - 2 Achaiki
czwartek 12/01/2017
FT
Arellano Chiefs 0 - 1 San Beda Students
czwartek 12/01/2017
FT
Lyceum Pirates Students 1 - 2 St. Benilde Blazers
sobota 14/01/2017
FT
KSA 0 - 1 Air India
niedziela 15/01/2017
FT
Western Railway 4 - 4 ONGC
poniedziałek 16/01/2017
FT
PIFA Sports 4 - 0 MS Police
wtorek 17/01/2017
FT
Arellano Chiefs 4 - 0 Lyceum Pirates Students
wtorek 17/01/2017
FT
San Beda Students 1 - 0 St. Benilde Blazers
wtorek 17/01/2017
FT
Albany Creek 3 - 2 Mitchelton
wtorek 17/01/2017
FT
Eastern Suburbs 2 - 1 Grange Thistle
wtorek 17/01/2017
FT
Olympique 0 - 2 Boca Juniors
wtorek 17/01/2017
FT
Enfield Town 1 - 3 Hendon
wtorek 17/01/2017
FT
Tadcaster Albion 2 - 1 Shaw Lane
środa 18/01/2017
FT
Adelaide Comets 3 - 0 Adelaide Cobras
środa 18/01/2017
09:30
Moreton Bay United - Rochedale Rovers
środa 18/01/2017
FT
West Adelaide 3 - 2 WT Birkalla
środa 18/01/2017
FT
Air India 3 - 0 Central Bank of India
środa 18/01/2017
FT
Cannons 1 - 1 Magpies
środa 18/01/2017
FT
Leo 5 - 1 Angels
piątek 20/01/2017
FT
Logan Lightning 2 - 1 Olympic
piątek 20/01/2017
11:00
ONGC - Union Bank
piątek 20/01/2017
FT
Gold Coast City 0 - 1 Ipswich Knights
piątek 20/01/2017
FT
Sorrento 1 - 0 Perth Glory U21
piątek 20/01/2017
FT
Joondalup United 3 - 4 Mandurah City
sobota 21/01/2017
FT
Olympic 3 - 1 Gold Coast City
sobota 21/01/2017
FT
Peninsula Power 3 - 1 Brisbane City
niedziela 22/01/2017
FT
SWQ Thunder 0 - 2 Redlands United
niedziela 22/01/2017
FT
Lions 5 - 0 Capalaba
niedziela 22/01/2017
FT
Floreat Athena 3 - 2 Balcatta Etna
niedziela 22/01/2017
FT
Armadale 2 - 0 Subiaco
niedziela 22/01/2017
FT
Bayswater City 3 - 0 Perth
niedziela 22/01/2017
FT
ECU Joondalup 4 - 0 Cockburn City
wtorek 24/01/2017
FT
Mitchelton 4 - 2 Grange Thistle
wtorek 24/01/2017
FT
Albany Creek 0 - 2 Eastern Suburbs
wtorek 24/01/2017
FT
Matlock Town 2 - 2 Basford United
wtorek 24/01/2017
20:45
Leek Town - Glossop North End
wtorek 24/01/2017
FT
Buxton 4 - 3 Nantwich Town
wtorek 24/01/2017
20:45
Dulwich Hamlet - Barkingside
środa 25/01/2017
FT
Rochedale Rovers 0 - 2 Holland Park Hawks
środa 25/01/2017
FT
Adelaide Blue Eagles 0 - 2 WT Birkalla
środa 25/01/2017
FT
Western Railway 0 - 0 Mumbai Customs
środa 25/01/2017
FT
Moreton Bay United 1 - 0 Brisbane City
środa 25/01/2017
20:00
Bristol City CC - Forest Green Rovers CC
piątek 27/01/2017
FT
Olympic 3 - 1 Ipswich Knights
piątek 27/01/2017
FT
Logan Lightning 3 - 4 Gold Coast City
sobota 28/01/2017
FT
Brisbane City 1 - 2 Olympic
sobota 28/01/2017
FT
Peninsula Power 0 - 3 Gold Coast City
sobota 28/01/2017
FT
Mandurah City 2 - 1 Floreat Athena
sobota 28/01/2017
FT
Panelefsiniakos U19 1 - 5 Athens Kallithea U19
sobota 28/01/2017
FT
Stirling Macedonia 0 - 3 Armadale
sobota 28/01/2017
FT
Cobh Ramblers 0 - 2 Limerick
niedziela 29/01/2017
FT
SWQ Thunder 1 - 2 Capalaba
niedziela 29/01/2017
FT
Lions 3 - 1 Redlands United
niedziela 29/01/2017
FT
Bayswater City 2 - 0 ECU Joondalup
niedziela 29/01/2017
FT
Sorrento 3 - 0 Inglewood United
niedziela 29/01/2017
FT
Tammeka II 2 - 1 Vändra
poniedziałek 30/01/2017
FT
MS Police 1 - 0 Mumbai Customs
wtorek 31/01/2017
FT
Albany Creek 3 - 2 Grange Thistle
wtorek 31/01/2017
FT
Mitchelton 0 - 3 Eastern Suburbs
wtorek 31/01/2017
FT
Farsley Celtic 5 - 2 Goole
wtorek 31/01/2017
FT
Leek Town 2 - 2 Glossop North End
środa 01/02/2017
FT
Deportivo San Miguelito 0 - 1 Sporting San Miguelito
środa 01/02/2017
FT
Moreton Bay United 2 - 1 Holland Park Hawks
środa 01/02/2017
FT
Rochedale Rovers 3 - 1 Brisbane City
czwartek 02/02/2017
FT
San Martín 0 - 2 Deportivo del Este
sobota 04/02/2017
FT
Logan Lightning 0 - 2 Ipswich Knights
sobota 04/02/2017
FT
Brisbane City 2 - 1 Gold Coast City
sobota 04/02/2017
10:00
Olympic - Gold Coast City
sobota 04/02/2017
FT
Peninsula Power 2 - 2 Olympic
niedziela 05/02/2017
FT
Lions 2 - 2 SWQ Thunder
niedziela 05/02/2017
FT
Redlands United 0 - 3 Capalaba
niedziela 05/02/2017
FT
Armadale 1 - 1 Mandurah City
niedziela 05/02/2017
FT
Bayswater City 3 - 1 Sorrento
środa 08/02/2017
FT
Eastern Suburbs 1 - 2 Moreton Bay United
środa 08/02/2017
FT
Ipswich Knights 2 - 1 Lions
piątek 10/02/2017
FT
Boca Juniors 1 - 8 Lynx
sobota 11/02/2017
FT
Gold Coast City 0 - 3 Brisbane City
sobota 11/02/2017
FT
Peninsula Power 3 - 1 Olympic
sobota 11/02/2017
FT
Armadale 2 - 1 Sorrento
sobota 11/02/2017
FT
Bayswater City 3 - 1 Mandurah City
sobota 11/02/2017
FT
Manchester 62 2 - 0 Gibraltar United
niedziela 12/02/2017
FT
Eastern Suburbs 0 - 4 Lions
niedziela 12/02/2017
FT
Moreton Bay United 2 - 1 Ipswich Knights
niedziela 12/02/2017
FT
Glacis United 1 - 3 Europa
poniedziałek 13/02/2017
FT
Mumbai FC 2 - 0 Central Bank of India
poniedziałek 13/02/2017
FT
Mumbai Customs 3 - 1 Central Railway
poniedziałek 13/02/2017
FT
College 1975 0 - 3 Europa Point
poniedziałek 13/02/2017
FT
Gloucester City 1 - 2 Shortwood United
wtorek 14/02/2017
FT
Century Rayon 4 - 1 ONGC
wtorek 14/02/2017
FT
Air India 4 - 0 KSA
wtorek 14/02/2017
FT
Cannons 1 - 3 Lions Gibraltar
środa 15/02/2017
FT
PIFA Sports 3 - 0 Kenkre U19
środa 15/02/2017
FT
Leo 0 - 6 Gibraltar Phoenix
czwartek 16/02/2017
FT
Tweed United 7 - 0 Robina City
czwartek 16/02/2017
FT
Magic United 4 - 1 Kingscliff Wolves
niedziela 19/02/2017
FT
Kári 3 - 2 Tindastóll
środa 22/02/2017
FT
Kifisia 3 - 0 Atsalenios
poniedziałek 27/02/2017
FT
Southern Railway 1 - 0 Chennai United
poniedziałek 27/02/2017
FT
Indian Bank 2 - 0 Income Tax
wtorek 28/02/2017
FT
Chennai City 3 - 0 AGORC
wtorek 28/02/2017
FT
Chennai 0 - 1 Integral Coach Factory
środa 01/03/2017
FT
Indian Bank 1 - 3 Chennai United
środa 01/03/2017
FT
Southern Railway 1 - 1 Chennai Customs
czwartek 02/03/2017
FT
Viva Chennai 3 - 0 Integral Coach Factory
czwartek 02/03/2017
FT
Chennai City 1 - 0 Income Tax
piątek 03/03/2017
FT
Madras Sporting Union 1 - 2 AGORC
piątek 03/03/2017
FT
Chennai 0 - 2 Hindustan Eagles
niedziela 05/03/2017
FT
Guyana Defence Force 2 - 1 Fruta Conquerors
niedziela 05/03/2017
FT
Victoria Kings 1 - 0 Buxton United
poniedziałek 06/03/2017
FT
Madras Sporting Union 1 - 2 Income Tax
poniedziałek 06/03/2017
FT
AGORC 0 - 4 Hindustan Eagles
czwartek 09/03/2017
10:30
Income Tax - Chennai Customs
czwartek 09/03/2017
FT
Indian Bank 2 - 1 Chennai Customs
czwartek 09/03/2017
FT
Southern Railway 1 - 0 Integral Coach Factory
czwartek 09/03/2017
FT
Fruta Conquerors 1 - 0 Victoria Kings
niedziela 12/03/2017
FT
Guyana Defence Force 2 - 0 Fruta Conquerors
poniedziałek 13/03/2017
FT
Southern Railway 1 - 2 Chennai
poniedziałek 13/03/2017
FT
Madras Sporting Union 1 - 3 Chennai United
wtorek 14/03/2017
FT
Chennai City 3 - 0 Chennai Customs
wtorek 14/03/2017
FT
Indian Bank 2 - 1 Integral Coach Factory
środa 15/03/2017
FT
Income Tax 0 - 4 Hindustan Eagles
środa 15/03/2017
FT
Viva Chennai 2 - 0 AGORC
czwartek 16/03/2017
FT
Chennai City 3 - 1 Integral Coach Factory
czwartek 16/03/2017
FT
Madras Sporting Union 1 - 3 Chennai Customs
piątek 17/03/2017
FT
Indian Bank 0 - 0 Chennai
piątek 17/03/2017
FT
Southern Railway 1 - 6 Viva Chennai
poniedziałek 20/03/2017
FT
Chennai United 1 - 0 Hindustan Eagles
poniedziałek 20/03/2017
FT
Income Tax 3 - 1 AGORC
wtorek 21/03/2017
FT
Madras Sporting Union 4 - 4 Integral Coach Factory
wtorek 21/03/2017
FT
Chennai City 3 - 1 Chennai
środa 22/03/2017
FT
Southern Railway 0 - 0 Income Tax
środa 22/03/2017
FT
Indian Bank 0 - 2 Viva Chennai
czwartek 23/03/2017
10:30
Chennai Customs - Hindustan Eagles
czwartek 23/03/2017
12:30
Chennai United - AGORC
czwartek 23/03/2017
FT
Madras Sporting Union 1 - 3 Chennai
piątek 24/03/2017
FT
Chennai City 2 - 2 Viva Chennai
niedziela 26/03/2017
FT
Air India 2 - 0 Kenkre
wtorek 28/03/2017
FT
Defensores Bel Res 0 - 1 Morón Res.
wtorek 28/03/2017
FT
Excursionistas Res. 2 - 1 Argentinos Juniors Res.
wtorek 28/03/2017
FT
Barracas Central Res. 3 - 0 Nueva Chicago Res.
wtorek 28/03/2017
FT
CD Armenio Res. 1 - 1 Colegiales Res.
wtorek 28/03/2017
FT
Wolverhampton Casuals 3 - 4 Walsall CC
środa 29/03/2017
FT
ONGC 5 - 0 Central Bank of India
czwartek 30/03/2017
FT
Platense Res. 2 - 1 CA Fénix Res
czwartek 30/03/2017
FT
Talleres Res. 0 - 2 San Telmo Res.
czwartek 30/03/2017
FT
Estudiantes Caseros Res 1 - 0 Chacarita Juniors Res.
czwartek 30/03/2017
FT
Brown de Adrogué Res. 1 - 1 Deportivo Español Res.
czwartek 30/03/2017
FT
All Boys Res. 3 - 0 Villa Dálmine Res.
sobota 01/04/2017
FT
Southern Railway 3 - 0 Income Tax
sobota 01/04/2017
FT
Integral Coach Factory 0 - 3 Hindustan Eagles
niedziela 02/04/2017
FT
Chennai Customs 1 - 0 AGORC
poniedziałek 03/04/2017
FT
Chennai United 5 - 1 Income Tax
wtorek 04/04/2017
FT
Chennai Customs 0 - 2 Hindustan Eagles
wtorek 04/04/2017
FT
Madras Sporting Union 2 - 2 Viva Chennai
wtorek 04/04/2017
FT
Almagro Res. 2 - 1 Barracas Central Res.
wtorek 04/04/2017
FT
Deportivo Español Res. 3 - 3 Talleres Res.
środa 05/04/2017
FT
Chennai United 2 - 1 AGORC
środa 05/04/2017
FT
Chennai City 5 - 1 Southern Railway
środa 05/04/2017
FT
Morón Res. 1 - 2 Platense Res.
środa 05/04/2017
FT
Acassuso Res. 0 - 3 Comunicaciones Res.
środa 05/04/2017
FT
Argentinos Juniors Res. 2 - 1 Almirante Brown Res
środa 05/04/2017
FT
Colegiales Res. 6 - 3 UAI Urquiza Res.
czwartek 06/04/2017
FT
Viva Chennai 5 - 1 Chennai Customs
czwartek 06/04/2017
FT
Indian Bank 1 - 2 Hindustan Eagles
piątek 07/04/2017
FT
Integral Coach Factory 5 - 2 AGORC
sobota 08/04/2017
FT
Chennai 7 - 1 Income Tax
niedziela 09/04/2017
FT
Chennai Customs 0 - 0 Chennai United
poniedziałek 10/04/2017
FT
Madras Sporting Union 5 - 2 Southern Railway
wtorek 11/04/2017
FT
Chennai City 2 - 1 Indian Bank
wtorek 11/04/2017
15:00
Defensores Bel Res - Acassuso Res.
wtorek 11/04/2017
20:30
Brown de Adrogué Res. - Almagro Res.
środa 12/04/2017
FT
Viva Chennai 2 - 0 Hindustan Eagles
środa 12/04/2017
15:00
Platense Res. - Flandria Res.
środa 12/04/2017
20:00
CD Armenio Res. - Chacarita Juniors Res.
środa 12/04/2017
20:30
Deportivo Riestra Res. - Argentinos Juniors Res.
czwartek 13/04/2017
FT
Chennai 1 - 0 AGORC
czwartek 13/04/2017
FT
Kyambogo 1 - 1 Simba
czwartek 13/04/2017
FT
Excursionistas Res. 0 - 0 Deportivo Español Res.
czwartek 13/04/2017
FT
Estudiantes Caseros Res 1 - 1 Morón Res.
piątek 14/04/2017
FT
Integral Coach Factory 4 - 4 Chennai United
sobota 15/04/2017
FT
Chennai Customs 1 - 1 Income Tax
niedziela 16/04/2017
FT
Madras Sporting Union 1 - 3 Indian Bank
poniedziałek 17/04/2017
FT
Southern Railway 0 - 5 AGORC
wtorek 18/04/2017
FT
Chennai City 3 - 3 Hindustan Eagles
wtorek 18/04/2017
FT
Defensores Bel Res 4 - 0 Acassuso Res.
środa 19/04/2017
FT
Chasetown 1 - 2 Stafford Rangers
czwartek 20/04/2017
FT
MS Police 3 - 1 Central Bank of India
czwartek 20/04/2017
FT
UAI Urquiza Res. 0 - 0 Villa Dálmine Res.
poniedziałek 24/04/2017
FT
Western Railway 1 - 4 Union Bank
środa 26/04/2017
20:30
San Telmo Res. - Deportivo Riestra Res.
czwartek 27/04/2017
FT
Acassuso Res. 1 - 2 Platense Res.
czwartek 27/04/2017
FT
Deportivo Español Res. 1 - 2 Almirante Brown Res
czwartek 27/04/2017
FT
Argentinos Juniors Res. 5 - 1 Tristán Suárez Res.
czwartek 27/04/2017
FT
Baza Holdings 2 - 0 Kataka
piątek 28/04/2017
FT
ONGC 1 - 1 Air India
piątek 28/04/2017
FT
Nueva Chicago Res. 0 - 1 Excursionistas Res.
niedziela 30/04/2017
FT
Police 0 - 1 KCCA
wtorek 02/05/2017
FT
Talleres Res. 1 - 0 Los Andes Res.
wtorek 02/05/2017
FT
Dinamo Rīga / Babīte 6 - 1 Raita
wtorek 02/05/2017
FT
Walsall CC 3 - 1 Stafford Rangers
środa 03/05/2017
FT
Union Bank 2 - 4 KSA
środa 03/05/2017
FT
Platense Res. 0 - 2 Ferro Carril Oeste Res.
środa 03/05/2017
FT
Deportivo Riestra Res. 2 - 1 Deportivo Español Res.
środa 03/05/2017
FT
Excursionistas Res. 3 - 1 Almagro Res.
środa 03/05/2017
FT
Tristán Suárez Res. 2 - 4 San Telmo Res.
czwartek 04/05/2017
FT
Ipswich Knights 7 - 1 AC Carina
czwartek 04/05/2017
FT
Ndejje University 1 - 1 Mbarara City
czwartek 04/05/2017
FT
Almirante Brown Res 3 - 0 Nueva Chicago Res.
czwartek 04/05/2017
FT
Synergy 3 - 1 Kira United
czwartek 04/05/2017
FT
Estudiantes Caseros Res 0 - 2 Acassuso Res.
czwartek 04/05/2017
FT
UAI Urquiza Res. 0 - 2 CA Fénix Res
sobota 06/05/2017
FT
Acacia Ridge 4 - 2 Kangaroo Point Rovers
niedziela 07/05/2017
FT
Greater Lowell United 0 - 2 Elm City Express
poniedziałek 08/05/2017
FT
Eastern Suburbs 6 - 0 North Star
środa 10/05/2017
FT
Caramba 6 - 1 Kenagaroos / Salaspils
czwartek 11/05/2017
FT
Progress II 10 - 0 Fortūna / Ogre
czwartek 11/05/2017
FT
Rīga United 1 - 3 Monarhs
sobota 13/05/2017
FT
Boston City 3 - 3 Rhode Island Reds
niedziela 14/05/2017
12:30
Sheikh Jamal - Farashganj
poniedziałek 15/05/2017
FT
Minnesota Twin Stars 1 - 1 Duluth
poniedziałek 15/05/2017
FT
Team BJMC 0 - 3 Rahmatgonj MFS
poniedziałek 15/05/2017
14:45
Saif - Muktijoddha SKC
poniedziałek 15/05/2017
FT
Kenagaroos / Salaspils 1 - 3 Progress II
wtorek 16/05/2017
FT
Farashganj 0 - 3 Sheikh Russel
wtorek 16/05/2017
14:45
Mohammedan Dhaka - Arambagh
wtorek 16/05/2017
FT
Acassuso Res. 0 - 1 All Boys Res.
wtorek 16/05/2017
19:45
Dinamo Rīga / Babīte - Reinards-Ropaži
środa 17/05/2017
FT
Rahmatgonj MFS 0 - 0 Brothers Union
środa 17/05/2017
15:00
Los Andes Res. - Excursionistas Res.
środa 17/05/2017
FT
Ferro Carril Oeste Res. 2 - 0 Estudiantes Caseros Res
środa 17/05/2017
FT
Almagro Res. 2 - 0 Almirante Brown Res
czwartek 18/05/2017
FT
Suva 2 - 0 Rakiraki
czwartek 18/05/2017
FT
Nadi 3 - 1 Ba
czwartek 18/05/2017
FT
Dreketi 0 - 4 Labasa
czwartek 18/05/2017
FT
Rewa 0 - 0 Lautoka
czwartek 18/05/2017
FT
Deportivo Español Res. 1 - 1 Tristán Suárez Res.
czwartek 18/05/2017
FT
Amoko / 02 2 - 3 Progress II
piątek 19/05/2017
13:30
Sheikh Russel - Sheikh Jamal
piątek 19/05/2017
FT
Ogres 1 - 3 Upesciems
piątek 19/05/2017
FT
New Project 1 - 1 Raita
sobota 20/05/2017
FT
Nadi 3 - 1 Dreketi
sobota 20/05/2017
FT
Rewa 5 - 0 Rakiraki
sobota 20/05/2017
FT
Suva 1 - 0 Lautoka
sobota 20/05/2017
FT
Labasa 0 - 0 Ba
niedziela 21/05/2017
FT
Lautoka 10 - 1 Rakiraki
niedziela 21/05/2017
FT
Ba 3 - 0 Dreketi
niedziela 21/05/2017
FT
Nadi 0 - 1 Labasa
niedziela 21/05/2017
FT
Rewa 0 - 0 Suva
niedziela 21/05/2017
FT
Rīga United 0 - 2 Amoko / 02
poniedziałek 22/05/2017
13:30
Muktijoddha SKC - Abahani Dhaka
poniedziałek 22/05/2017
FT
Kenagaroos / Salaspils 5 - 2 Fortūna / Ogre
wtorek 23/05/2017
FT
All Boys Res. 2 - 0 Ferro Carril Oeste Res.
wtorek 23/05/2017
FT
Reinards-Ropaži 0 - 4 Jurnieks
wtorek 23/05/2017
FT
Dinamo Rīga / Babīte 2 - 3 Ogres
wtorek 23/05/2017
FT
Colegiales Res. 0 - 1 Morón Res.
środa 24/05/2017
14:00
Sheikh Jamal - Mohammedan Dhaka
środa 24/05/2017
FT
Deportivo Riestra Res. 0 - 1 Almagro Res.
środa 24/05/2017
FT
Talleres Res. 0 - 2 Brown de Adrogué Res.
środa 24/05/2017
FT
Excursionistas Res. 1 - 4 Barracas Central Res.
środa 24/05/2017
FT
Raita 2 - 2 Excondo
środa 24/05/2017
FT
Tristán Suárez Res. 0 - 0 Nueva Chicago Res.
czwartek 25/05/2017
14:00
Abahani Chittagong - Sheikh Russel
czwartek 25/05/2017
FT
Progress II 0 - 1 Monarhs
piątek 26/05/2017
FT
Fredericksburg 1 - 2 Virginia Beach City
piątek 26/05/2017
14:00
Abahani Dhaka - Brothers Union
piątek 26/05/2017
FT
KCCA 3 - 2 Express
sobota 27/05/2017
14:00
Rahmatgonj MFS - Muktijoddha SKC
sobota 27/05/2017
FT
Sadolin Paints 2 - 1 Paidha Black Angels
niedziela 28/05/2017
FT
Boston City 6 - 1 Seacoast United Mariners
poniedziałek 29/05/2017
FT
Rīga United 2 - 4 Progress II
wtorek 30/05/2017
FT
Express 0 - 0 KCCA
wtorek 30/05/2017
FT
San Telmo Res. 2 - 0 Deportivo Riestra Res.
wtorek 30/05/2017
FT
Excondo 0 - 0 Jurnieks
wtorek 30/05/2017
FT
Ogres 8 - 0 Reinards-Ropaži
wtorek 30/05/2017
FT
Amoko / 02 1 - 3 Monarhs
wtorek 30/05/2017
FT
Manchester 62 3 - 1 Magpies
środa 31/05/2017
FT
Platense Res. 1 - 1 Defensores Bel Res
środa 31/05/2017
FT
Los Andes Res. 4 - 1 Excursionistas Res.
środa 31/05/2017
FT
Raita 4 - 2 Albatroz
środa 31/05/2017
FT
Caramba 8 - 1 Fortūna / Ogre
środa 31/05/2017
20:30
Villa San Carlos Res. - CA Atlanta Res.
czwartek 01/06/2017
FT
Estudiantes Caseros Res 3 - 1 Comunicaciones Res.
czwartek 01/06/2017
FT
Jurnieks 3 - 0 Upesciems
czwartek 01/06/2017
FT
Brown de Adrogué Res. 0 - 2 Almagro Res.
niedziela 04/06/2017
FT
Aris 1 - 2 VSLT
poniedziałek 05/06/2017
FT
SG Wattenscheid 09 1 - 4 Erndtebrück
wtorek 06/06/2017
FT
Excondo 4 - 0 Reinards-Ropaži
wtorek 06/06/2017
FT
Albatroz 2 - 6 Dinamo Rīga / Babīte
środa 07/06/2017
FT
Barracas Central Res. 0 - 2 Almirante Brown Res
środa 07/06/2017
FT
Acassuso Res. 1 - 0 UAI Urquiza Res.
środa 07/06/2017
FT
Raita 7 - 2 Jurnieks
środa 07/06/2017
FT
Sirius 1 - 0 Fortūna / Ogre
czwartek 08/06/2017
FT
Med City 2 - 1 Minnesota Twin Stars
czwartek 08/06/2017
20:00
Brown de Adrogué Res. - Excursionistas Res.
piątek 09/06/2017
FT
Albatroz 1 - 8 New Project
piątek 09/06/2017
FT
Ogres 3 - 4 Jurnieks
sobota 10/06/2017
FT
Minneapolis City 3 - 1 Sioux Falls Thunder
sobota 10/06/2017
FT
Seacoast United Mariners 2 - 0 New York Athletic
niedziela 11/06/2017
FT
VSLT 3 - 1 Dakota Fusion
niedziela 11/06/2017
FT
Rīga United 11 - 0 Kenagaroos / Salaspils
niedziela 11/06/2017
FT
Brooklyn Italians 1 - 0 Seacoast United Phantoms
wtorek 13/06/2017
FT
Excondo 3 - 1 Ogres
wtorek 13/06/2017
FT
Reinards-Ropaži 2 - 2 Albatroz
wtorek 13/06/2017
FT
Dinamo Rīga / Babīte 3 - 1 Jurnieks
środa 14/06/2017
FT
Birmingham Hammers 2 - 0 Georgia Revolution
środa 14/06/2017
FT
Ferro Carril Oeste Res. 0 - 0 Argentinos Juniors Res.
środa 14/06/2017
FT
Raita 5 - 1 Upesciems
środa 14/06/2017
FT
Caramba 1 - 0 Amoko / 02
czwartek 15/06/2017
FT
Jurnieks 5 - 1 New Project
czwartek 15/06/2017
FT
Progress II 4 - 0 Sirius
piątek 16/06/2017
FT
Chattanooga 1 - 1 New Orleans Jesters
sobota 17/06/2017
01:00
Rhode Island Reds - Seacoast United Mariners
sobota 17/06/2017
FT
Rewa 1 - 1 Labasa
sobota 17/06/2017
FT
Suva 2 - 6 Nadi
niedziela 18/06/2017
FT
Minneapolis City 2 - 1 VSLT
niedziela 18/06/2017
FT
Chattanooga 2 - 1 Inter Nashville
niedziela 18/06/2017
FT
Rewa 1 - 0 Nadi
niedziela 18/06/2017
FT
SoCal 0 - 2 Orange County FC
niedziela 18/06/2017
FT
Rhode Island Reds 1 - 3 Boston City
poniedziałek 19/06/2017
19:45
Sirius - Rīga United
wtorek 20/06/2017
FT
Amoko / 02 0 - 4 Caramba
środa 21/06/2017
FT
Upesciems 3 - 5 Albatroz
sobota 24/06/2017
FT
VSLT 4 - 1 Sioux Falls Thunder
sobota 24/06/2017
04:45
Dunedin - Green Island
niedziela 25/06/2017
FT
Brooklyn Italians 5 - 1 Greater Lowell United
poniedziałek 26/06/2017
FT
Kenagaroos / Salaspils 0 - 3 Caramba
wtorek 27/06/2017
FT
Amoko / 02 1 - 4 Rīga United
czwartek 29/06/2017
FT
Seacoast United Mariners 1 - 3 Boston City
czwartek 29/06/2017
FT
Jurnieks 1 - 0 Excondo
czwartek 29/06/2017
FT
Progress II 2 - 1 Rīga United
piątek 30/06/2017
FT
Monarhs 3 - 1 Caramba
piątek 30/06/2017
FT
New Project 2 - 3 Upesciems
niedziela 02/07/2017
FT
Alianza Sport 6 - 1 Union de Álvarez
czwartek 06/07/2017
01:30
Central Córdoba - Argentino Atletico
piątek 07/07/2017
FT
Rhode Island Reds 4 - 1 Greater Lowell United
sobota 08/07/2017
FT
Fredericksburg 0 - 0 Virginia Legacy
sobota 08/07/2017
FT
Seacoast United Mariners 2 - 1 Greater Lowell United
niedziela 09/07/2017
FT
Brooklyn Italians 1 - 0 NY Cosmos
niedziela 09/07/2017
FT
Central Córdoba 2 - 2 Argentino Atletico
niedziela 09/07/2017
FT
Rhode Island Reds 2 - 4 Hartford City
piątek 14/07/2017
FT
Dreketi 1 - 5 Lautoka
piątek 14/07/2017
FT
Rewa 0 - 0 Ba
piątek 14/07/2017
FT
Labasa 1 - 0 Suva
piątek 14/07/2017
FT
Burkina Faso A' 0 - 0 Belarus B
sobota 15/07/2017
FT
Dreketi 0 - 1 Ba
sobota 15/07/2017
FT
Nadi 1 - 1 Suva
sobota 15/07/2017
FT
Labasa 4 - 0 Rakiraki
sobota 15/07/2017
FT
Minnesota Twin Stars 3 - 5 Dakota Fusion
niedziela 16/07/2017
FT
Suva 1 - 1 Rakiraki
niedziela 16/07/2017
FT
Lautoka 1 - 0 Ba
niedziela 16/07/2017
FT
Dreketi 2 - 4 Rewa
wtorek 18/07/2017
FT
VfL Oldenburg 1 - 1 Jeddeloh
środa 19/07/2017
FT
VfB Oldenburg 1897 2 - 0 SV Meppen 1912
środa 19/07/2017
FT
Wunstorf 0 - 2 Germania Egestorf
piątek 21/07/2017
FT
Rewa 1 - 0 Labasa
sobota 22/07/2017
FT
Lautoka 0 - 0 Nadi
sobota 22/07/2017
FT
CA Rosario Central 4 - 0 Alianza Sport
niedziela 23/07/2017
FT
Rewa 2 - 1 Nadi
niedziela 23/07/2017
FT
Newell s Old Boys 1 - 1 Sportivo Rivadavia VT
wtorek 25/07/2017
FT
Hampton & Richmond 1 - 0 Wealdstone
sobota 29/07/2017
FT
CA Rosario Central 2 - 0 CA Unión de Santa Fe
sobota 29/07/2017
FT
AMSD Atlético de Rafaela 3 - 1 CA Florida
niedziela 30/07/2017
FT
F91 Dudelange 2 - 2 Fola Esch
niedziela 30/07/2017
FT
Hearts of Oak 1 - 0 Danbort
wtorek 01/08/2017
FT
Shillong United 0 - 2 Rangdajied United
środa 02/08/2017
FT
Dynamo de Douala 0 - 2 Leopard de Douala
środa 02/08/2017
FT
Panthère 4 - 0 Longasse D'Edéa
czwartek 03/08/2017
FT
Malki 2 - 0 Royal Wahingdoh
sobota 05/08/2017
FT
Langsning 2 - 1 Boys Sports
sobota 05/08/2017
FT
CA Unión de Santa Fe 0 - 1 CA Rosario Central
niedziela 06/08/2017
FT
Sportivo Las Parejas 1 - 0 AMSD Atlético de Rafaela
poniedziałek 07/08/2017
FT
Lajong SC 1 - 1 Meghalaya Police
środa 09/08/2017
FT
Rangdajied United 3 - 0 Royal Wahingdoh
środa 09/08/2017
FT
Dordoi Bishkek 2 - 1 Abdysh-Ata
środa 09/08/2017
FT
Cotonsport 4 - 0 Rangers
środa 09/08/2017
FT
Dragon de Yaoundé 5 - 1 Tatecam
sobota 12/08/2017
FT
Malki 1 - 3 Shillong United
sobota 12/08/2017
FT
CA Rosario Central 5 - 2 Atlético San Jorge
środa 16/08/2017
FT
Abdysh-Ata 1 - 1 Dordoi Bishkek
czwartek 17/08/2017
FT
Boys Sports 0 - 2 Lajong SC
sobota 19/08/2017
FT
Hobart Zebras Res. 1 - 4 Glenorchy Knights Res.
sobota 19/08/2017
FT
Meghalaya Police 0 - 0 Langsning
poniedziałek 21/08/2017
FT
Malki 2 - 2 Boys Sports
wtorek 22/08/2017
FT
Tonbridge Angels 1 - 2 Maidstone United CC
środa 23/08/2017
FT
Royal Wahingdoh 1 - 8 Langsning
sobota 26/08/2017
FT
Lajong SC 0 - 0 Rangdajied United
niedziela 27/08/2017
FT
Salgaocar 2 - 0 Bardez
niedziela 27/08/2017
FT
Lion Blessé 1 - 1 Dragon de Yaoundé
niedziela 27/08/2017
FT
Modjan D'Obala 0 - 2 UMS de Loum
niedziela 27/08/2017
FT
Tonnerre 0 - 1 Bamboutos
niedziela 27/08/2017
FT
CPS 0 - 1 Colombe
poniedziałek 28/08/2017
FT
Shillong United 0 - 0 Meghalaya Police
sobota 02/09/2017
FT
Meghalaya Police 0 - 0 Boys Sports
sobota 02/09/2017
FT
BFC Dynamo 6 - 0 Berlin Türkspor
sobota 02/09/2017
FT
Martinroda 1 - 8 FC Rot Weiss Erfurt
sobota 02/09/2017
FT
Schwarz-Gelb Bernburg 0 - 8 1. FC Magdeburg
niedziela 03/09/2017
FT
BAK 07 10 - 0 TSV Lichtenberg
niedziela 03/09/2017
FT
Motor Zeulenroda 0 - 3 ZFC Meuselwitz
niedziela 03/09/2017
FT
Luckenwalde 1 - 2 Union Fürstenwalde
poniedziałek 04/09/2017
FT
Blackburn Rovers CC 2 - 2 Wigan Athletic CC
wtorek 05/09/2017
FT
Blackpool CC 2 - 1 Rochdale CC
wtorek 05/09/2017
FT
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 1 - 5 Hapoel Bnei Zalafa
wtorek 05/09/2017
FT
Hapoel Pardesya Noam 3 - 2 Hapoel Ihud Bnei Jatt
wtorek 05/09/2017
FT
MS Be'er Sheva 5 - 0 Tzeirey Rahat
wtorek 05/09/2017
FT
Preston North End CC 3 - 2 Burnley CC
wtorek 05/09/2017
FT
Elnahada Nazareth 1 - 0 Maccabi Ahi Iksal
wtorek 05/09/2017
FT
Beitar Petah Tikva 3 - 1 Hapoel Kafr Qasim Shouaa
wtorek 05/09/2017
FT
Buchbach 1 - 2 SpVgg Unterhaching
wtorek 05/09/2017
FT
TSV 1860 Monachium 4 - 0 Unterföhring
środa 06/09/2017
FT
Malki 1 - 0 Lajong SC
środa 06/09/2017
FT
Hebar 1918 1 - 1 Chavdar Etropole
czwartek 07/09/2017
FT
Royal Wahingdoh 2 - 3 Shillong United
sobota 09/09/2017
FT
Langsning 2 - 1 Rangdajied United
poniedziałek 11/09/2017
FT
Boys Club 1 - 2 Royal United SKM
wtorek 12/09/2017
FT
Pakyong United 0 - 3 State Sports Academy
wtorek 12/09/2017
FT
Sikkim Aakraman 1 - 2 Gangtok Himalayan
wtorek 12/09/2017
FT
Meghalaya Police 4 - 1 Royal Wahingdoh
wtorek 12/09/2017
FT
Yafoot 2 - 1 Adamou Ali
środa 13/09/2017
FT
Sikkim Police 5 - 2 D'zongri
środa 13/09/2017
FT
Boys Club 1 - 1 Sikkim Aakraman
czwartek 14/09/2017
FT
Royal United SKM 3 - 1 Gangtok Himalayan
czwartek 14/09/2017
FT
Pakyong United 3 - 1 Sikkim Police
czwartek 14/09/2017
FT
Shillong United 1 - 1 Boys Sports
piątek 15/09/2017
FT
D'zongri 1 - 1 State Sports Academy
piątek 15/09/2017
FT
Boys Club 0 - 2 Gangtok Himalayan
sobota 16/09/2017
FT
Pakyong United 0 - 3 Sikkim Aakraman
sobota 16/09/2017
FT
Lajong SC 1 - 1 Langsning
niedziela 17/09/2017
FT
Boys Club 3 - 2 D'zongri
niedziela 17/09/2017
FT
Gangtok Himalayan 2 - 1 State Sports Academy
niedziela 17/09/2017
FT
W Connection 12 - 0 Tamana United
poniedziałek 18/09/2017
FT
Royal United SKM 3 - 0 Pakyong United
poniedziałek 18/09/2017
FT
Sikkim Police 1 - 4 Sikkim Aakraman
wtorek 19/09/2017
FT
Boys Club 2 - 2 State Sports Academy
wtorek 19/09/2017
FT
Gangtok Himalayan 2 - 1 D'zongri
wtorek 19/09/2017
FT
Rangdajied United 3 - 2 Malki
środa 20/09/2017
FT
Royal United SKM 2 - 0 Sikkim Aakraman
środa 20/09/2017
FT
Sikkim Police 2 - 2 State Sports Academy
środa 20/09/2017
FT
Boys Sports 4 - 0 Royal Wahingdoh
czwartek 21/09/2017
FT
Boys Club 2 - 1 Pakyong United
czwartek 21/09/2017
FT
D'zongri 1 - 6 Royal United SKM
czwartek 21/09/2017
FT
Lajong SC 2 - 1 Shillong United
piątek 22/09/2017
FT
Sikkim Aakraman 0 - 2 State Sports Academy
piątek 22/09/2017
FT
Gangtok Himalayan 1 - 1 Sikkim Police
sobota 23/09/2017
FT
Malki 2 - 0 Langsning
sobota 23/09/2017
FT
D'zongri 1 - 3 Pakyong United
sobota 23/09/2017
FT
Dordoi Bishkek 0 - 0 Alay
niedziela 24/09/2017
FT
Boys Club 2 - 1 Sikkim Police
niedziela 24/09/2017
FT
Royal United SKM 1 - 1 State Sports Academy
niedziela 24/09/2017
FT
Lincoln Red Imps 2 - 2 Europa
poniedziałek 25/09/2017
FT
Gangtok Himalayan 3 - 0 Pakyong United
poniedziałek 25/09/2017
FT
Sikkim Aakraman 5 - 2 D'zongri
poniedziałek 25/09/2017
FT
Meghalaya Police 0 - 6 Rangdajied United
wtorek 26/09/2017
FT
Royal Wahingdoh 0 - 5 Lajong SC
środa 27/09/2017
FT
Langsning 1 - 0 Shillong United
czwartek 28/09/2017
FT
Rangdajied United 2 - 0 Boys Sports
piątek 29/09/2017
FT
Meghalaya Police 0 - 0 Malki
niedziela 01/10/2017
FT
Salgaocar 3 - 3 Panjim Footballers
niedziela 01/10/2017
FT
Asante Kotoko 0 - 0 Medeama
niedziela 01/10/2017
FT
Aracaju 0 - 4 Independente Simão Dias
poniedziałek 02/10/2017
FT
Sporting Goa 1 - 1 Goa II
poniedziałek 02/10/2017
FT
Ironi Or Yehuda 3 - 1 Shimshon Kafr Qasim
poniedziałek 02/10/2017
FT
Maccabi Tzur Shalom 1 - 3 Ironi Baka El Garbiya
poniedziałek 02/10/2017
FT
Rangdajied United 2 - 2 Lajong SC
poniedziałek 02/10/2017
FT
Kafr Qasim 1 - 0 Holon Yermiyahu
poniedziałek 02/10/2017
FT
Maccabi Ironi Kiryat Ata FC 0 - 0 Haifa Robi Shapira
wtorek 03/10/2017
FT
Dempo 3 - 2 Vasco SC
wtorek 03/10/2017
FT
Langsning 5 - 1 Meghalaya Police
wtorek 03/10/2017
FT
Maccabi Ashdod 3 - 1 Hapoel Yeruham
wtorek 03/10/2017
FT
MS Be'er Sheva 1 - 2 Maccabi Kiryat Malachi
wtorek 03/10/2017
FT
Tzeirey Taibe 0 - 1 Shimshon Bnei Taibe
wtorek 03/10/2017
FT
Barmbek-Uhlenhorst 1 - 2 Teutonia Ottensen
środa 04/10/2017
FT
Calangute 1 - 0 Churchill Brothers
środa 04/10/2017
FT
W Connection 3 - 0 Bethel United
środa 04/10/2017
FT
San Juan Jabloteh 1 - 2 Defence Force II
czwartek 05/10/2017
FT
AMSD Atlético de Rafaela 0 - 1 CA Rosario Central
czwartek 05/10/2017
FT
KSA 2 - 2 Union Bank
czwartek 05/10/2017
FT
Bardez 1 - 2 Corps of Signals
czwartek 05/10/2017
FT
Royal Wahingdoh 0 - 1 Malki
czwartek 05/10/2017
FT
Club Sando 1 - 1 Guaya United
czwartek 05/10/2017
FT
Santa Rosa 3 - 1 Santa Flora
piątek 06/10/2017
FT
Guardian Angel 1 - 0 St. Cruz Cavelossim
sobota 07/10/2017
FT
Air India 8 - 1 Mumbai Strikers
sobota 07/10/2017
FT
Boys Sports 1 - 1 Shillong United
sobota 07/10/2017
FT
BSC Kickers 1 - 6 BFC Dynamo
sobota 07/10/2017
FT
Maccabi Petah Tikva FC 1 - 2 Hapoel Beer Sheva
niedziela 08/10/2017
12:15
ONGC - Union Bank
niedziela 08/10/2017
FT
Charlott.-Wilmersdorf 0 - 3 Viktoria Berlin
wtorek 10/10/2017
FT
Rewa 5 - 1 Dreketi
wtorek 10/10/2017
FT
Nadi 0 - 0 Tavua
wtorek 10/10/2017
FT
Ba 3 - 0 Labasa
wtorek 10/10/2017
FT
Lautoka 2 - 0 Suva
środa 11/10/2017
FT
Labasa 0 - 0 Dreketi
środa 11/10/2017
FT
Suva 3 - 0 Nadi
środa 11/10/2017
FT
Lautoka 1 - 1 Tavua
środa 11/10/2017
FT
Rewa 1 - 2 Ba
czwartek 12/10/2017
FT
Central 2 - 1 La Horquetta Rangers
czwartek 12/10/2017
FT
Police 0 - 0 Point Fortin Civic
czwartek 12/10/2017
FT
Suva 3 - 1 Tavua
czwartek 12/10/2017
FT
Ba 2 - 2 Dreketi
czwartek 12/10/2017
FT
Labasa 1 - 1 Rewa
czwartek 12/10/2017
FT
Lautoka 1 - 0 Nadi
czwartek 12/10/2017
FT
Coritiba SE 4 - 1 Boquinhense
sobota 14/10/2017
FT
Club Sando 3 - 1 Morvant Caledonia United
sobota 14/10/2017
FT
Defence Force 3 - 3 San Juan Jabloteh
sobota 14/10/2017
FT
Lautoka 1 - 0 Rewa
sobota 14/10/2017
FT
Ba 5 - 0 Suva
sobota 14/10/2017
12:15
MS Police - Mumbai Customs
sobota 14/10/2017
FT
St. Cruz Cavelossim 0 - 2 Panjim Footballers
sobota 14/10/2017
FT
AC Port of Spain 0 - 1 Point Fortin Civic
niedziela 15/10/2017
FT
Lautoka 1 - 1 Ba
niedziela 15/10/2017
FT
Mumbai Strikers 0 - 2 Century Rayon
niedziela 15/10/2017
FT
Churchill Brothers 2 - 0 Guardian Angel
niedziela 15/10/2017
FT
Coritiba SE 0 - 4 Olímpico SE
niedziela 15/10/2017
FT
W Connection 3 - 1 Central
poniedziałek 16/10/2017
FT
Corps of Signals 1 - 2 Calangute
środa 18/10/2017
FT
Salgaocar 2 - 3 Sporting Goa
środa 18/10/2017
FT
Royal Wahingdoh 0 - 5 Rangdajied United
czwartek 19/10/2017
FT
Goa II 0 - 4 Dempo
piątek 20/10/2017
FT
Bardez 6 - 0 Vasco SC
piątek 20/10/2017
13:30
Shillong United - Langsning
sobota 21/10/2017
FT
CA Rosario Central 2 - 2 AMSD Atlético de Rafaela
niedziela 22/10/2017
12:15
MS Police - Mumbai Strikers
niedziela 22/10/2017
18:30
San Francisco - Espoli
niedziela 22/10/2017
FT
Aracaju 1 - 9 Sete de Junho
niedziela 22/10/2017
FT
Morvant Caledonia United 1 - 1 AC Port of Spain
niedziela 22/10/2017
FT
W Connection 3 - 2 Eagles
poniedziałek 23/10/2017
FT
PIFA Sports 1 - 0 Century Rayon
poniedziałek 23/10/2017
13:30
Boys Sports - Malki
poniedziałek 23/10/2017
FT
Hilal Al-Quds 2 - 1 Ahli Al-Khalil
poniedziałek 23/10/2017