Towarzyskie

Świat

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
niedziela 23/02/2020
FT
Uzbekistan 0 - 1 Białoruś Zobacz wydarzenia
czwartek 12/03/2020
FT
Jamajka 2 - 0 Bermudy Zobacz wydarzenia
czwartek 26/03/2020
00:00
Oman - Nowa Zelandia
czwartek 26/03/2020
14:00
Uzbekistan - Armenia
czwartek 26/03/2020
16:00
Azerbejdżan - Liechtenstein
czwartek 26/03/2020
18:00
Estonia - Nowa Kaledonia
czwartek 26/03/2020
18:00
Cypr - Luksemburg
czwartek 26/03/2020
18:45
Mołdawia - Andora
czwartek 26/03/2020
19:00
Malta - Gibraltar
czwartek 26/03/2020
20:45
Czarnogóra - Łotwa
piątek 27/03/2020
15:00
Kazachstan - Litwa
piątek 27/03/2020
19:30
San Marino - Albania
sobota 28/03/2020
16:00
Malta - Liechtenstein
niedziela 29/03/2020
04:00
Surinam - Grenada
niedziela 29/03/2020
16:00
Liechtenstein - Gibraltar
poniedziałek 30/03/2020
00:00
Tajlandia - Curacao
poniedziałek 30/03/2020
16:00
Kazachstan - Armenia
poniedziałek 30/03/2020
18:00
Malta - Azerbejdżan
poniedziałek 30/03/2020
18:00
Czarnogóra - Luksemburg
poniedziałek 30/03/2020
18:00
Bahrajn - Nowa Zelandia
poniedziałek 30/03/2020
20:00
Andora - Wyspy Owcze
wtorek 31/03/2020
00:00
Indie - Tadżykistan
wtorek 31/03/2020
18:00
Estonia - Litwa
wtorek 31/03/2020
20:45
San Marino - Łotwa
poniedziałek 01/06/2020
09:00
Mongolia - Estonia
niedziela 06/09/2020
00:00
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Tadżykistan
środa 07/10/2020
FT
Nikaragua 0 - 0 Gwatemala
środa 07/10/2020
15:00
Armenia - Albania
środa 07/10/2020
FT
Estonia 1 - 3 Litwa Zobacz wydarzenia
środa 07/10/2020
FT
Czarnogóra 1 - 1 Łotwa Zobacz wydarzenia
środa 07/10/2020
FT
Malta 2 - 0 Gibraltar Zobacz wydarzenia
środa 07/10/2020
FT
Luksemburg 1 - 2 Liechtenstein Zobacz wydarzenia
środa 07/10/2020
FT
Andora 1 - 2 Republika Zielonego Przylądka Zobacz wydarzenia
poniedziałek 12/10/2020
FT
Zjednoczone Emiraty Arabskie 1 - 2 Uzbekistan Zobacz wydarzenia
środa 11/11/2020
FT
Albania 2 - 1 Kosovo Zobacz wydarzenia
środa 11/11/2020
17:00
Armenia - Kuwejt
środa 11/11/2020
FT
Malta 3 - 0 Liechtenstein Zobacz wydarzenia
środa 11/11/2020
FT
San Marino 0 - 3 Łotwa Zobacz wydarzenia
środa 11/11/2020
FT
Czarnogóra 0 - 0 Kazachstan
środa 11/11/2020
FT
Litwa 2 - 1 Wyspy Owcze Zobacz wydarzenia
środa 11/11/2020
19:00
Albania - Gibraltar
czwartek 12/11/2020
FT
Zjednoczone Emiraty Arabskie 3 - 2 Tadżykistan Zobacz wydarzenia
poniedziałek 16/11/2020
FT
Zjednoczone Emiraty Arabskie 1 - 3 Bahrajn Zobacz wydarzenia

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 25 +35 59
2 25 +21 49
3 25 +17 49
4 25 +10 45
5 25 +16 43
18+ GambleAware