Club Friendlies

Świat

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
śro 08/01/20 Dong Thap 1 - 0 Sanna Khanh Hoa Więcej informacji
śro 08/01/20 Bà Ria Vũng Tàu 3 - 1 Long An Więcej informacji
śro 08/01/20 Can Tho 3 - 0 An Giang Więcej informacji
pią 10/01/20 Dong Thap 1 - 2 An Giang Więcej informacji
pią 10/01/20 Long An 5 - 2 Tay Ninh Więcej informacji
pią 10/01/20 Can Tho 2 - 0 Sanna Khanh Hoa Więcej informacji
pią 10/01/20 Boeung Ket 1 - 4 Kedah Więcej informacji
sob 11/01/20 Dandenong Thunder 4 - 0 Melbourne Knights Więcej informacji
sob 11/01/20 Szombathelyi Haladás 2 - 0 Siófok Więcej informacji
sob 11/01/20 Soroksár SC 1 - 3 Szolnoki MÁV Więcej informacji
sob 11/01/20 Soroksár SC 0 - 1 Kazincbarcika Więcej informacji
nie 12/01/20 An Giang 0 - 3 Sanna Khanh Hoa Więcej informacji
nie 12/01/20 Can Tho 1 - 1 Dong Thap Więcej informacji
nie 12/01/20 Angkor Tiger 0 - 1 Kedah Więcej informacji
wto 14/01/20 Nam Dinh 3 - 1 Hai Phong Więcej informacji
wto 14/01/20 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 3 - 1 Sai Gon Więcej informacji
wto 14/01/20 Tay Ninh 1 - 4 Pho Hien Więcej informacji
wto 14/01/20 Bà Ria Vũng Tàu 2 - 1 Bình Phước Więcej informacji
wto 14/01/20 Quang Nam 1 - 2 Viettel Więcej informacji
wto 14/01/20 Hoang Anh Gia Lai 1 - 3 Than Quang Ninh Więcej informacji
wto 14/01/20 Ho Chi Minh City 0 - 1 Jeonnam Dragons Więcej informacji
wto 14/01/20 Phnom Penh Crown 1 - 2 Kedah Więcej informacji
śro 15/01/20 Kazincbarcika 1 - 0 Minai Więcej informacji
czw 16/01/20 Bình Phước 1 - 1 Long An Więcej informacji
czw 16/01/20 Bà Ria Vũng Tàu 3 - 0 Pho Hien Więcej informacji
czw 16/01/20 Szombathelyi Haladás 1 - 3 Tiszakécske Więcej informacji
pią 17/01/20 Emelec 2 - 0 ES Sétif Więcej informacji
pią 17/01/20 Ho Chi Minh City 0 - 1 Ulsan Więcej informacji
sob 18/01/20 Dong Thap 0 - 2 Can Tho Więcej informacji
sob 18/01/20 Vasas 1 - 0 Soroksár SC Więcej informacji
sob 18/01/20 Para Hills Knights 2 - 1 West Adelaide Więcej informacji
sob 18/01/20 Dubrava Zagreb 3 - 0 Hrvatski Dragovoljac Więcej informacji
sob 18/01/20 FK Košice 3 - 0 Szolnoki MÁV Więcej informacji
sob 18/01/20 Vasas 0 - 0 Šamorín Więcej informacji
sob 18/01/20 Borec 2 - 2 Rabotnički Więcej informacji
śro 22/01/20 Para Hills Knights 0 - 1 South Adelaide Panthers Więcej informacji
śro 22/01/20 Adelaide Blue Eagles 2 - 1 Western Strikers Więcej informacji
czw 23/01/20 Adelaide City 2 - 0 Cumberland United Więcej informacji
czw 23/01/20 Sūduva 2 - 3 Metta / LU Więcej informacji
pią 24/01/20 MetroStars 7 - 0 West Adelaide Więcej informacji
sob 25/01/20 Hrvatski Dragovoljac 0 - 3 Kustošija Więcej informacji
sob 25/01/20 SCM Gloria Buzău 0 - 3 Turris-Oltul T. Măgurele Więcej informacji
sob 25/01/20 Győri ETO 2 - 1 Šamorín Więcej informacji
sob 25/01/20 Olimpia Elbląg 1 - 2 Elana Toruń Więcej informacji
sob 25/01/20 Dubrava Zagreb 2 - 1 Sesvete Więcej informacji
sob 25/01/20 Ried II 2 - 0 Austria Salzburg Więcej informacji
sob 25/01/20 VfL Oldenburg 1 - 4 Atlas Delmenhorst Więcej informacji
sob 25/01/20 Kaan-Marienborn 3 - 1 Düren Merzenich Więcej informacji
sob 25/01/20 Uherský Brod 3 - 1 Púchov Więcej informacji
sob 25/01/20 Široki Brijeg 1 - 1 Željezničar Więcej informacji
śro 29/01/20 Khimik-Arsenal 2 - 0 Kaluga Więcej informacji
śro 29/01/20 GKS Katowice 0 - 2 Ślęza Wrocław Więcej informacji
śro 29/01/20 GKS Katowice 3 - 0 Stal Brzeg Więcej informacji
czw 30/01/20 KAMAZ 1 - 1 Volga Ulyanovsk Więcej informacji
czw 30/01/20 Hemelingen 1 - 2 TB Uphusen Więcej informacji
pią 31/01/20 Emelec 2 - 0 LDU Portoviejo Więcej informacji
pią 31/01/20 Widzew Łódź 4 - 0 Gryf Wejherowo Więcej informacji
sob 01/02/20 Cumberland United 1 - 1 Sturt Lions Więcej informacji
sob 01/02/20 Adelaide Olympic 3 - 5 Adelaide Comets Więcej informacji
sob 01/02/20 Mt Druitt Town 1 - 1 Blacktown City Więcej informacji
sob 01/02/20 Manly United 2 - 0 Sydney Olympic Więcej informacji
sob 01/02/20 Lions 3 - 0 SC Wanderers Więcej informacji
sob 01/02/20 Podbrezová 3 - 0 Tatran Prešov Więcej informacji
sob 01/02/20 Ruch Chorzów 0 - 1 Garbarnia Kraków Więcej informacji
sob 01/02/20 Grödig 2 - 1 Kufstein Więcej informacji
sob 01/02/20 Nafta 8 - 1 Varteks Varaždin Więcej informacji
sob 01/02/20 Hajduk Split II 3 - 1 Široki Brijeg Więcej informacji
sob 01/02/20 Riteriai 0 - 0 Metta / LU Więcej informacji
nie 02/02/20 Rockdale City Suns 4 - 1 Bonnyrigg White Eagles Więcej informacji
śro 05/02/20 Tay Ninh 3 - 3 Dong Thap Więcej informacji
śro 05/02/20 Chernomorets 2 - 3 Tyumen Więcej informacji
śro 05/02/20 Zrinjski 0 - 2 Rudar Prijedor Więcej informacji
pią 07/02/20 Brinkumer SV 3 - 2 FC Oberneuland Więcej informacji
sob 08/02/20 Saturn Ramenskoye 1 - 0 Ryazan Więcej informacji
sob 08/02/20 VfR Wormatia 08 Worms 5 - 1 Neckarsulmer SU Więcej informacji
nie 09/02/20 Khimik-Arsenal 2 - 1 Kvant Więcej informacji
nie 09/02/20 Hajduk Split II 1 - 1 Dugopolje Więcej informacji
wto 11/02/20 Sturm Graz II 2 - 5 Admira II Więcej informacji
czw 13/02/20 Saburtalo 3 - 1 Alcoyano Więcej informacji
sob 15/02/20 Krško 1 - 2 Lučko Więcej informacji
sob 15/02/20 Khimik-Arsenal 3 - 0 Ryazan Więcej informacji
sob 15/02/20 Široki Brijeg 3 - 2 Tuzla City Więcej informacji
pon 17/02/20 Legion Dynamo 2 - 1 Spartak Nal'chik Więcej informacji
wto 18/02/20 Chernomorets 1 - 2 Akron Więcej informacji
wto 18/02/20 Zvezda Perm 1 - 0 Ufa II Więcej informacji
wto 18/02/20 Hessen Dreieich 7 - 0 Bad Vilbel Więcej informacji
śro 19/02/20 Weiz 0 - 14 Rapid Wien II Więcej informacji
czw 20/02/20 Long An 3 - 1 Tay Ninh Więcej informacji
pią 21/02/20 Legion Dynamo 3 - 1 Dinamo Stavropol Więcej informacji
sob 22/02/20 Can Tho 2 - 1 An Giang Więcej informacji
sob 22/02/20 Kaluga 0 - 0 Urozhay Więcej informacji
sob 22/02/20 Torpedo Vladimir 3 - 3 Ryazan Więcej informacji
sob 22/02/20 ASU Poli Timişoara 2 - 1 Zemun Więcej informacji
nie 23/02/20 Chernomorets 0 - 0 Sokol Saratov Więcej informacji
nie 23/02/20 Žilina II 2 - 1 Dubnica Więcej informacji
nie 23/02/20 VfB Stuttgart II 8 - 0 Oberachern Więcej informacji
wto 25/02/20 Legion Dynamo 0 - 0 Dinamo Bryansk Więcej informacji
pią 28/02/20 Biolog 1 - 3 Zenit Izhevsk Więcej informacji
sob 29/02/20 Znamya Truda 0 - 3 Dinamo Bryansk Więcej informacji
sob 29/02/20 Strogino 1 - 1 Ryazan Więcej informacji
nie 01/03/20 Žilina II 1 - 0 Dukla Banská Bystrica Więcej informacji
pon 02/03/20 Dolgoprudny 1 - 1 Sokol Saratov Więcej informacji
pią 06/03/20 Chernomorets 1 - 3 Lada Dimitrovgrad Więcej informacji
pią 06/03/20 Zorkiy 3 - 4 Saturn Ramenskoye Więcej informacji
sob 07/03/20 Luki-Energiya 2 - 2 Kaluga Więcej informacji
sob 07/03/20 Strogino 2 - 1 Kolomna Więcej informacji
wto 10/03/20 Kaluga 0 - 0 Lada Dimitrovgrad Więcej informacji
wto 10/03/20 Volga Ulyanovsk 2 - 1 Luki-Energiya Więcej informacji
wto 17/03/20 Volga Ulyanovsk 1 - 0 Saturn Ramenskoye Więcej informacji
śro 18/03/20 Lada Dimitrovgrad 3 - 2 Sakhalin Więcej informacji
czw 19/03/20 Sokol Saratov 0 - 0 Dolgoprudny Więcej informacji
pią 20/03/20 Lunds SK 4 - 3 Skabersjö Więcej informacji
sob 21/03/20 Eslov 1 - 1 Högaborg Więcej informacji
sob 21/03/20 IFK Malmö 2 - 3 Torns Więcej informacji
sob 21/03/20 Sylvia 0 - 2 Värnamo Więcej informacji
nie 22/03/20 Znamya Truda 0 - 0 Saturn Ramenskoye Więcej informacji
nie 22/03/20 Sokol Saratov 0 - 0 Olimp Khimki Więcej informacji
pon 23/03/20 Znamya Truda 1 - 1 Rotor-2 Więcej informacji
wto 24/03/20 Saturn Ramenskoye 4 - 2 Sakhalin Więcej informacji
śro 25/03/20 Saturn Ramenskoye 3 - 0 Rotor-2 Więcej informacji
śro 25/03/20 Chita 1 - 2 Kuban Kholding Więcej informacji
pią 27/03/20 Zenit Moskva 0 - 4 Kraskovo Więcej informacji
pią 27/03/20 Balashikha 2 - 5 Vityaz Noginsk Więcej informacji
pią 27/03/20 Lund 3 - 1 IFK Malmö Więcej informacji
sob 28/03/20 NFK Minsk 1 - 0 Smorgon Więcej informacji
sob 28/03/20 Nike 0 - 0 Flagg Więcej informacji
nie 29/03/20 Sylvia Odwoł. Assyriska Turabdin Więcej informacji
pon 30/03/20 Näshulta Odwoł. Eskilstuna FC Więcej informacji
pon 30/03/20 Västra Ingelstad 1 - 1 Skabersjö Więcej informacji
czw 02/04/20 Helsingkrona Odwoł. GoF Więcej informacji
czw 02/04/20 Kullavägen Odwoł. Åstorp Więcej informacji
czw 02/04/20 Härlanda Prisoners Odwoł. Argo Więcej informacji
czw 02/04/20 Nacka Iliria Odwoł. Rinkeby United Więcej informacji
sob 16/05/20 Binh Dinh 2 - 2 Quang Nam Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45

Partner

18+ GambleAware