Club Friendlies

Świat

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
nie 06/01/19 AD Confiança 2 - 1 ASA Więcej informacji
śro 09/01/19 Eintracht Mahl… 3 - 5 Union Fürstenwalde Więcej informacji
czw 10/01/19 HEBC 2 - 0 Altonaer FC vo… Więcej informacji
pią 11/01/19 Adelaide Raiders 2 - 1 Dandenong City Więcej informacji
sob 12/01/19 Soroksár SC 0 - 1 Tiszakécske Więcej informacji
sob 12/01/19 Dorogi 1 - 2 Vác Więcej informacji
sob 12/01/19 Hamrun Spartans 2 - 2 AC Monza Brian… Więcej informacji
nie 13/01/19 SSVg Velbert 2 - 5 Erndtebrück Więcej informacji
nie 13/01/19 TuRU 1880 Düss… 2 - 3 Ennepetal Więcej informacji
nie 13/01/19 Schonnebeck 0 - 5 Straelen Więcej informacji
czw 17/01/19 Victoria Hamburg 11 - 1 HEBC Więcej informacji
pią 18/01/19 Concordia Odwoł. Teutonia Ottensen Więcej informacji
sob 19/01/19 Broadmeadow Magic 3 - 1 Cooks Hill United Więcej informacji
sob 19/01/19 Vanløse 0 - 2 Avarta Więcej informacji
sob 19/01/19 Victoria Hamburg 1 - 1 St. Pauli II Więcej informacji
nie 20/01/19 BFC Preussen 1 - 5 Viktoria Berlin Więcej informacji
pon 21/01/19 Sūduva 3 - 1 Metta / LU Więcej informacji
pon 21/01/19 Barcelona 4 - 2 César Vallejo Więcej informacji
pią 25/01/19 Komárno 0 - 1 Csákvári TK Więcej informacji
pią 25/01/19 Herd 2 - 4 Hødd Więcej informacji
pią 25/01/19 Lyn 2 - 2 Bærum Więcej informacji
sob 26/01/19 Chrudim Odwoł. Štěchovice Więcej informacji
sob 26/01/19 Vranov nad Topľou 3 - 3 Partizán Bardejov Więcej informacji
sob 26/01/19 Poprad 1 - 2 Dukla Banská B… Więcej informacji
sob 26/01/19 Würzburger Kic… 1 - 2 Ilshofen Więcej informacji
sob 26/01/19 Eidsvold 1 - 3 Oppsal Więcej informacji
sob 26/01/19 Tianjin Teda 1 - 4 Ventspils Więcej informacji
sob 26/01/19 Riteriai 2 - 1 Metta / LU Więcej informacji
nie 27/01/19 Osdorf 4 - 1 Condor Hamburg Więcej informacji
nie 27/01/19 Urozhay 0 - 2 Torpedo Moskva Więcej informacji
śro 30/01/19 Cumberland United 2 - 3 White City Woo… Więcej informacji
pią 01/02/19 White City Woo… 0 - 0 MetroStars Więcej informacji
sob 02/02/19 Werribee City 2 - 0 Hume City Więcej informacji
sob 02/02/19 Hamilton Olympic 1 - 3 Wollongong Wolves Więcej informacji
sob 02/02/19 Rockdale City Suns 5 - 1 Weston Bears Więcej informacji
sob 02/02/19 Adelaide Olympic 1 - 3 Adelaide Comets Więcej informacji
sob 02/02/19 Sutherland Sharks 2 - 1 Hakoah Sydney City Więcej informacji
sob 02/02/19 Akademisk Boldklub 3 - 0 Hillerød Więcej informacji
sob 02/02/19 Asker Odwoł. Follo Więcej informacji
sob 02/02/19 1. FC Köln II 3 - 0 Frechen Więcej informacji
sob 02/02/19 Kvik Halden 1 - 2 Frigg Więcej informacji
nie 03/02/19 Sydney United 2 - 3 Sydney Olympic Więcej informacji
nie 03/02/19 Blacktown City 3 - 1 APIA Leichhard… Więcej informacji
nie 03/02/19 HEBC 2 - 0 Eichede Więcej informacji
nie 03/02/19 Meiendorfer SV 3 - 4 Osdorf Więcej informacji
nie 03/02/19 Germania Ratingen 1 - 1 ASC Dortmund Więcej informacji
nie 03/02/19 Sasel 0 - 3 Heider SV Więcej informacji
wto 05/02/19 Líšeň 0 - 2 Písek Więcej informacji
śro 06/02/19 Stjørdals-Blink 5 - 0 Verdal Więcej informacji
czw 07/02/19 Rockdale City Suns Odwoł. Hakoah Sydney City Więcej informacji
pią 08/02/19 Campbelltown City 4 - 1 Adelaide Olympic Więcej informacji
pią 08/02/19 Skalica 1 - 0 Frýdek-Místek Więcej informacji
sob 09/02/19 Adelaide City 2 - 1 Adelaide Comets Więcej informacji
sob 09/02/19 Canberra Olympic 1 - 0 Sydney Olympic Więcej informacji
sob 09/02/19 South Adelaid… 2 - 2 Sturt Lions Więcej informacji
sob 09/02/19 Manly United 0 - 1 Sutherland Sharks Więcej informacji
sob 09/02/19 Mt Druitt Town 1 - 1 Bonnyrigg Whit… Więcej informacji
sob 09/02/19 Blacktown Spartans 4 - 2 Hakoah Sydney City Więcej informacji
sob 09/02/19 Mashuk-KMV 2 - 2 Alaniya Vladik… Więcej informacji
sob 09/02/19 West Adelaide 0 - 2 South Melbourne Więcej informacji
sob 09/02/19 Skive 1 - 0 Jammerbugt Więcej informacji
sob 09/02/19 Veles 0 - 0 Ryazan Więcej informacji
sob 09/02/19 UTA Arad 1 - 1 Luceafărul Oradea Więcej informacji
sob 09/02/19 Hillerød 1 - 2 BK Frem 1886 Więcej informacji
sob 09/02/19 Asker 2 - 1 Oppsal Więcej informacji
sob 09/02/19 Bærum 2 - 2 Follo Więcej informacji
sob 09/02/19 Sturm Graz II 1 - 0 Schwechat Więcej informacji
sob 09/02/19 Sotra 4 - 1 Djerv Więcej informacji
sob 09/02/19 Sogdiana 1 - 1 Fredrikstad Więcej informacji
sob 09/02/19 Lyn 1 - 4 Kjelsås Więcej informacji
sob 09/02/19 Norrby 3 - 3 Mjøndalen Więcej informacji
nie 10/02/19 Blacktown City 0 - 3 Mounties Wanderers Więcej informacji
nie 10/02/19 Marienlyst 0 - 4 Tarup-Paarup Więcej informacji
nie 10/02/19 Legion Dynamo 1 - 2 Biolog Więcej informacji
nie 10/02/19 Ufa II 4 - 2 Khimik Vurnary Więcej informacji
pon 11/02/19 Ufa II Odwoł. Nosta Więcej informacji
pon 11/02/19 Sarajevo 0 - 2 Astana Więcej informacji
wto 12/02/19 Volga Ulyanovsk Odwoł. Nosta Więcej informacji
wto 12/02/19 Staaken Odwoł. Luckenwalde Więcej informacji
śro 13/02/19 Volga Ulyanovsk Odwoł. Khimik Vurnary Więcej informacji
śro 13/02/19 APIA Leichhard… 4 - 1 Northern Tigers Więcej informacji
śro 13/02/19 Kaluga 0 - 4 KAMAZ Więcej informacji
śro 13/02/19 Arendal 3 - 3 Vindbjart Więcej informacji
śro 13/02/19 Tennis Borussi… 0 - 2 Ludwigsfelde Więcej informacji
śro 13/02/19 Vidar 0 - 3 Madla Więcej informacji
czw 14/02/19 Ringkøbing 5 - 2 Kjellerup Więcej informacji
pią 15/02/19 Adelaide Blue … 1 - 3 Adelaide United II Więcej informacji
pią 15/02/19 Weiz 0 - 3 Mattersburg II Więcej informacji
sob 16/02/19 APIA Leichhard… 1 - 0 Bonnyrigg Whit… Więcej informacji
sob 16/02/19 West Adelaide 3 - 1 MetroStars Więcej informacji
sob 16/02/19 Strogino 4 - 1 Ryazan Więcej informacji
sob 16/02/19 FC Hansa Rosto… 0 - 0 Greifswalder FC Więcej informacji
sob 16/02/19 BK Frem 1886 3 - 2 Skovshoved Więcej informacji
sob 16/02/19 Kaluga 0 - 3 Biolog Więcej informacji
sob 16/02/19 Alaniya Vladik… 0 - 3 Spartak Nal'chik Więcej informacji
sob 16/02/19 Kolstad 1 - 13 Nardo Więcej informacji
sob 16/02/19 Kvik Halden 4 - 1 Moss Więcej informacji
sob 16/02/19 Bærum 1 - 2 Frigg Więcej informacji
sob 16/02/19 Elverum 0 - 0 Oppsal Więcej informacji
sob 16/02/19 Hødd 3 - 1 Spjelkavik Więcej informacji
sob 16/02/19 Šibenik 2 - 0 Lučko Więcej informacji
sob 16/02/19 Åsane 2 - 2 Sotra Więcej informacji
nie 17/02/19 Belconnen United 0 - 2 Wollongong Wolves Więcej informacji
nie 17/02/19 Rockdale City Suns 0 - 2 Hakoah Sydney City Więcej informacji
nie 17/02/19 Sydney United 2 - 1 GHFA Spirit Więcej informacji
nie 17/02/19 Manly United 2 - 1 Sydney Olympic Więcej informacji
nie 17/02/19 KAMAZ 1 - 2 Biolog Więcej informacji
wto 19/02/19 Nam Dinh 3 - 2 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh Więcej informacji
wto 19/02/19 Ayutthaya United 0 - 2 Changchun Yatai Więcej informacji
wto 19/02/19 Skiljebo 0 - 0 Västerås IK Więcej informacji
wto 19/02/19 Tvååker 1 - 4 Ljungskile Więcej informacji
wto 19/02/19 BSF Odwoł. Avarta Więcej informacji
śro 20/02/19 APIA Leichhard… 2 - 0 Sydney United Więcej informacji
śro 20/02/19 Khimik-Arsenal 1 - 3 Ryazan Więcej informacji
śro 20/02/19 KAMAZ 4 - 2 Chernomorets Więcej informacji
czw 21/02/19 Saturn Ramenskoye 4 - 0 Dolgoprudny Więcej informacji
czw 21/02/19 SKA Rostov 1 - 0 Chernomorets Więcej informacji
czw 21/02/19 Brodd 3 - 5 Vidar Więcej informacji
pią 22/02/19 Třinec 1 - 0 Frýdek-Místek Więcej informacji
pią 22/02/19 Dinamo Stavropol 1 - 0 Legion Dynamo Więcej informacji
pią 22/02/19 Fredrikstad 0 - 2 Kvik Halden Więcej informacji
sob 23/02/19 Bałtyk Gdynia 1 - 4 Olimpia Grudziądz Więcej informacji
sob 23/02/19 Boldklubben a… 1 - 0 Skovshoved Więcej informacji
sob 23/02/19 Åsane 4 - 0 Fyllingsdalen Więcej informacji
sob 23/02/19 Veles 5 - 0 Khimik-Arsenal Więcej informacji
sob 23/02/19 Strogino 3 - 1 Luki-Energiya Więcej informacji
sob 23/02/19 Brabrand 3 - 0 Kjellerup Więcej informacji
sob 23/02/19 Moss 2 - 4 Ørn Horten Więcej informacji
sob 23/02/19 BK Fremad Amager 2 - 2 Hillerød Więcej informacji
nie 24/02/19 Rockdale City Suns 2 - 1 Wollongong Wolves Więcej informacji
nie 24/02/19 Mashuk-KMV 1 - 1 Spartak Nal'chik Więcej informacji
nie 24/02/19 Blacktown City 0 - 1 Sydney Olympic Więcej informacji
nie 24/02/19 Ullern 1 - 1 Moss Więcej informacji
nie 24/02/19 Armavir Odwoł. Anzhi Więcej informacji
pon 25/02/19 Legion Dynamo 0 - 0 Spartak Nal'chik Więcej informacji
pon 25/02/19 Brabrand 1 - 1 Odder Więcej informacji
wto 26/02/19 Torpedo Vladimir 1 - 2 Ryazan Więcej informacji
śro 27/02/19 Alaniya Vladik… 2 - 0 Chernomorets Więcej informacji
śro 27/02/19 Torpedo Moskva 2 - 0 Saturn Ramenskoye Więcej informacji
czw 28/02/19 Sokol Saratov 1 - 0 Chelyabinsk Więcej informacji
czw 28/02/19 Weiz 1 - 2 Rapid Wien II Więcej informacji
czw 28/02/19 Stjørdals-Blink 6 - 0 Steinkjer Więcej informacji
pią 01/03/19 Chernomorets 2 - 0 Rotor-2 Więcej informacji
pią 01/03/19 Brabrand 2 - 3 Skive Więcej informacji
sob 02/03/19 Akademisk Boldklub 4 - 0 BK Frem 1886 Więcej informacji
sob 02/03/19 Vanløse 2 - 4 Boldklubben a… Więcej informacji
sob 02/03/19 Oppsal 0 - 2 Lørenskog Więcej informacji
sob 02/03/19 Egersund 5 - 1 Brodd Więcej informacji
sob 02/03/19 Kjelsås 3 - 0 Bærum Więcej informacji
sob 02/03/19 Admira II 3 - 2 Sturm Graz II Więcej informacji
sob 02/03/19 Kvik Halden 1 - 0 Tønsberg Więcej informacji
nie 03/03/19 Sydney United 0 - 3 Hakoah Sydney City Więcej informacji
nie 03/03/19 Manly United 2 - 3 Marconi Stallions Więcej informacji
pon 04/03/19 Fredrikstad Odwoł. Grorud Więcej informacji
wto 05/03/19 SF Baumberg 3 - 3 Deutz Więcej informacji
śro 06/03/19 Angusht 1 - 5 Chayka Więcej informacji
śro 06/03/19 Dinamo Stavropol 0 - 4 Chayka Więcej informacji
śro 06/03/19 Sokol Saratov 3 - 1 Chelyabinsk Więcej informacji
śro 06/03/19 Kaluga 2 - 2 Luki-Energiya Więcej informacji
czw 07/03/19 Nardo 1 - 2 Byåsen Więcej informacji
pią 08/03/19 Asker 4 - 0 Bærum Więcej informacji
pią 08/03/19 Fredrikstad 4 - 1 Alta Więcej informacji
sob 09/03/19 Spartak Nal'chik 2 - 3 Chayka Więcej informacji
sob 09/03/19 Kjelsås 4 - 2 Grorud Więcej informacji
sob 09/03/19 Egersund 3 - 1 Madla Więcej informacji
sob 09/03/19 Luki-Energiya 0 - 3 Chernomorets Więcej informacji
sob 09/03/19 SKA Rostov 1 - 0 Zenit Izhevsk Więcej informacji
nie 10/03/19 Hønefoss 1 - 2 Alta Więcej informacji
pon 11/03/19 Sakhalin 4 - 0 Chernomorets Więcej informacji
wto 12/03/19 Sokol Saratov 1 - 2 Syzran-2003 Więcej informacji
wto 12/03/19 Chernomorets 1 - 2 Zenit Izhevsk Więcej informacji
pią 15/03/19 Bærum 3 - 1 Elverum Więcej informacji
sob 16/03/19 Byåsen 0 - 0 Tiller Więcej informacji
sob 16/03/19 Stjørdals-Blink 1 - 1 Oppsal Więcej informacji
sob 16/03/19 Viking II 5 - 1 Vidar Więcej informacji
sob 16/03/19 Asker 3 - 1 Kjelsås Więcej informacji
nie 17/03/19 Zenit Izhevsk 2 - 0 Dinamo Bryansk Więcej informacji
nie 17/03/19 Viking 4 - 0 Egersund Więcej informacji
pon 18/03/19 Sokol Saratov 2 - 1 Syzran-2003 Więcej informacji
śro 20/03/19 Chernomorets 1 - 2 Dinamo Bryansk Więcej informacji
śro 20/03/19 Badajoz 0 - 1 OS Belenenses … Więcej informacji
pią 22/03/19 Khimik-Arsenal 2 - 2 Kaluga Więcej informacji
sob 23/03/19 Ryazan 2 - 0 Murom Więcej informacji
sob 23/03/19 Kjelsås 4 - 3 Oppsal Więcej informacji
sob 23/03/19 Elverum 3 - 2 Moss Więcej informacji
wto 26/03/19 Saturn Ramenskoye 2 - 0 Dinamo Bryansk Więcej informacji
sob 30/03/19 Zvezda Perm 2 - 0 Ural II Więcej informacji
sob 30/03/19 Kolomna 2 - 3 Ryazan Więcej informacji
sob 30/03/19 Sotra 0 - 2 Vard Więcej informacji
sob 30/03/19 Fredrikstad 3 - 0 Bærum Więcej informacji
nie 31/03/19 Murom 4 - 1 Nizhny Novgorod Więcej informacji
śro 03/04/19 Zenit Irkutsk 0 - 3 Sakhalin Więcej informacji
sob 06/04/19 Bærum 0 - 2 Moss Więcej informacji
sob 06/04/19 Kjelsås 6 - 0 Kvik Halden Więcej informacji
sob 06/04/19 Sotra 2 - 3 Os Więcej informacji
sob 06/04/19 Arendal 2 - 1 Asker Więcej informacji
sob 06/04/19 Egersund 4 - 3 Sola Więcej informacji
nie 07/04/19 Fredrikstad 3 - 2 Fram Więcej informacji
nie 16/06/19 Emelec 1 - 1 Barcelona Więcej informacji
nie 16/06/19 Aucas 1 - 0 LDU Quito Więcej informacji
pon 17/06/19 Saturn Ramenskoye 8 - 1 Kolomna Więcej informacji
wto 18/06/19 Hertha BSC Ber… 9 - 1 Einheit Bernau Więcej informacji
śro 19/06/19 Salamander Kor… 0 - 11 Sonnenhof Groß… Więcej informacji
śro 19/06/19 Garching 4 - 0 Garmisch-Parte… Więcej informacji
pią 21/06/19 LDU Quito 4 - 2 Aucas Więcej informacji
pią 21/06/19 Sonsbeck 0 - 6 MSV Duisburg Więcej informacji
sob 22/06/19 Hellern 0 - 11 VfL Osnabrück Więcej informacji
sob 22/06/19 Valletta 1 - 3 Gzira United Więcej informacji
nie 23/06/19 Bad Vilbel 1 - 3 Gonsenheim Więcej informacji
nie 23/06/19 Kolomna Odwoł. Kvant Więcej informacji
pon 24/06/19 Barcelona 1 - 0 LDU Quito Więcej informacji
sob 29/06/19 Chelyabinsk 0 - 1 Tyumen Więcej informacji
sob 29/06/19 Concordia Chiajna 0 - 1 FC Rapid Bukareszt Więcej informacji
sob 29/06/19 Volga Ulyanovsk 1 - 0 Veles Więcej informacji
sob 29/06/19 Khimik-Arsenal 1 - 0 Kaluga Więcej informacji
sob 29/06/19 Pskov 747 0 - 0 Luki-Energiya Więcej informacji
sob 29/06/19 Győri ETO 7 - 0 Púchov Więcej informacji
sob 29/06/19 1919 Münster 0 - 8 SV Darmstadt 98 Więcej informacji
sob 29/06/19 Saturn Ramenskoye 2 - 1 Kvant Więcej informacji
sob 29/06/19 Metalist 1925 … 1 - 2 Rukh Vynnyky Więcej informacji
sob 29/06/19 Deutschlandsbe… 0 - 1 Allerheiligen Więcej informacji
nie 30/06/19 Ryazan 2 - 2 Torpedo Vladimir Więcej informacji
nie 30/06/19 SKA Rostov 0 - 1 Irtysh Więcej informacji
pon 01/07/19 LDU Quito 1 - 1 Barcelona Więcej informacji
pon 01/07/19 Səbail 0 - 1 Makedonija GjP Więcej informacji
śro 03/07/19 Septemvri Sofia 0 - 2 Teuta Durrës Więcej informacji
śro 03/07/19 Hertha Zehlendorf 3 - 2 Eintracht Mahl… Więcej informacji
czw 04/07/19 Široki Brijeg 1 - 1 Željezničar Więcej informacji
pią 05/07/19 Köttmannsdorf 2 - 3 Wolfsberger AC II Więcej informacji
pią 05/07/19 Kitzbühel 1 - 2 Pinzgau Saalfelden Więcej informacji
sob 06/07/19 Komárno 0 - 0 Csákvári TK Więcej informacji
sob 06/07/19 FC Hradec Králové 3 - 2 Sparta Praha II Więcej informacji
sob 06/07/19 Hampton & Richmond 1 - 2 Harrow Borough Więcej informacji
sob 06/07/19 Lippstadt 08 0 - 1 Preußen Münster II Więcej informacji
sob 06/07/19 Kvant 4 - 3 Irtysh Więcej informacji
sob 06/07/19 Haringey Borough 1 - 2 St Albans City Więcej informacji
sob 06/07/19 AEK Larnaca 1 - 1 Ethnikos Achna Więcej informacji
sob 06/07/19 Sloboda Tuzla 0 - 0 Velež Więcej informacji
nie 07/07/19 Unión Española 1 - 0 Colo Colo Więcej informacji
nie 07/07/19 Mashuk-KMV 2 - 1 Legion Dynamo Więcej informacji
nie 07/07/19 Barmbek-Uhlenhorst 3 - 1 Niendorfer TSV Więcej informacji
nie 07/07/19 Hiltrup 3 - 3 SC Verl 1924 Więcej informacji
nie 07/07/19 Hiltrup 0 - 3 VfB Oldenburg 1897 Więcej informacji
pon 08/07/19 Chernomorets 3 - 0 Rotor-2 Więcej informacji
pon 08/07/19 Tuzla City 2 - 2 NŠ Drava Więcej informacji
wto 09/07/19 Irtysh 3 - 0 Akron Więcej informacji
wto 09/07/19 Vasas 0 - 2 Komárno Więcej informacji
wto 09/07/19 Bognor Regis Town 1 - 3 Havant & Water… Więcej informacji
wto 09/07/19 Stalybridge Celtic 1 - 3 Curzon Ashton Więcej informacji
wto 09/07/19 Haringey Borough 0 - 7 Chelmsford City Więcej informacji
śro 10/07/19 Rot-Weiß Hadamar 2 - 0 FV Engers 07 Więcej informacji
śro 10/07/19 Sasel 1 - 6 Drochtersen / … Więcej informacji
śro 10/07/19 Viktoria Jüche… 0 - 3 Borussia Mönch… Więcej informacji
pią 12/07/19 Venados K 2 - 2 K Deportivo Saprissa Więcej informacji
pią 12/07/19 Septemvri Sofia 1 - 1 Borec Więcej informacji
pią 12/07/19 Le Puy Foot 2 - 2 Villefranche Więcej informacji
pią 12/07/19 Delbrücker SC 0 - 7 SC Paderborn 07 Więcej informacji
pią 12/07/19 Enfield Town 3 - 1 United of Manc… Więcej informacji
pią 12/07/19 Chester 1 - 2 Dulwich Hamlet Więcej informacji
pią 12/07/19 Widnes 0 - 2 Southport Więcej informacji
pią 12/07/19 Frickley Athletic 2 - 6 East Stirlingshire Więcej informacji
sob 13/07/19 Vasas 2 - 4 Šamorín Więcej informacji
sob 13/07/19 Sesvete 1 - 1 Kustošija Więcej informacji
sob 13/07/19 Luceafărul Oradea 1 - 2 UTA Arad Więcej informacji
sob 13/07/19 Rapid Wien II 4 - 3 Sturm Graz II Więcej informacji
sob 13/07/19 Ajka 1 - 2 Csákvári TK Więcej informacji
sob 13/07/19 Stamford 1 - 5 King's Lynn Town Więcej informacji
sob 13/07/19 Barwell 0 - 7 Brackley Town Więcej informacji
sob 13/07/19 Hednesford Town 5 - 0 Bangor City Więcej informacji
sob 13/07/19 Dorking Wanderers 3 - 2 Kingstonian Więcej informacji
sob 13/07/19 Lewes 2 - 1 United of Manc… Więcej informacji
sob 13/07/19 Koper 5 - 0 Nyíregyháza Sp… Więcej informacji
sob 13/07/19 Komárno Odwoł. Dorogi Więcej informacji
sob 13/07/19 Komárno 2 - 1 Ménfőcsanak Więcej informacji
sob 13/07/19 Floriana 1 - 2 Santa Lucia Więcej informacji
sob 13/07/19 Gurten 1 - 1 Wals-Grünau Więcej informacji
sob 13/07/19 Malacateco 1 - 1 Jicaral Więcej informacji
nie 14/07/19 Ennepetal 3 - 3 TuRU 1880 Düss… Więcej informacji
nie 14/07/19 Bissingen 2 - 0 SGV Freiberg Więcej informacji
pon 15/07/19 AEK Ateny 1 - 1 Maccabi Netanya FC Więcej informacji
pon 15/07/19 Worksop Town 1 - 3 Boston United FC Więcej informacji
wto 16/07/19 US Boulogne 1 - 3 Quevilly Rouen Więcej informacji
wto 16/07/19 Atherton Colli… 2 - 2 Altrincham Więcej informacji
wto 16/07/19 Biggleswade Town 2 - 0 St Albans City Więcej informacji
wto 16/07/19 Lincoln United 0 - 1 Alfreton Town Więcej informacji
wto 16/07/19 Bedford Town 1 - 0 Kettering Town Więcej informacji
wto 16/07/19 Hampton & Richmond 1 - 5 Chesham United Więcej informacji
śro 17/07/19 Dubrava Zagreb 2 - 1 Sesvete Więcej informacji
śro 17/07/19 SCM Gloria Buzău 1 - 3 Hapoel Haifa FC Więcej informacji
śro 17/07/19 Ripensia Timişoara 0 - 1 CSM Reşiţa Więcej informacji
śro 17/07/19 Hapoel Ironi K… 1 - 0 Szolnoki MÁV Więcej informacji
śro 17/07/19 Ginsheim 2 - 5 SV Wehen Wiesbaden Więcej informacji
śro 17/07/19 Hilden 4 - 0 Ennepetal Więcej informacji
śro 17/07/19 Grays Athletic 2 - 7 Billericay Town Więcej informacji
czw 18/07/19 Gloucester City 4 - 0 Aberystwyth Town Więcej informacji
pią 19/07/19 Motril 0 - 1 Granada II Więcej informacji
sob 20/07/19 ASU Poli Timişoara 1 - 1 CSM Reşiţa Więcej informacji
sob 20/07/19 Real Sociedad II 4 - 0 Beasain Więcej informacji
sob 20/07/19 Stal Stalowa Wola 0 - 1 Hapoel Katamon Więcej informacji
sob 20/07/19 Ashton United 4 - 2 Droylsden Więcej informacji
sob 20/07/19 Frickley Athletic 2 - 2 Matlock Town Więcej informacji
sob 20/07/19 Cirencester Town 0 - 4 Chippenham Town Więcej informacji
sob 20/07/19 Alvechurch 1 - 4 Leamington Więcej informacji
sob 20/07/19 Lewes 3 - 1 Eastbourne Borough Więcej informacji
sob 20/07/19 Oxford City 3 - 1 AFC Rushden & … Więcej informacji
sob 20/07/19 Halesowen Town 1 - 2 Stourbridge Więcej informacji
sob 20/07/19 Villefranche 3 - 1 Yverdon Sport FC Więcej informacji
sob 20/07/19 Béziers 0 - 1 Le Puy Foot Więcej informacji
sob 20/07/19 Croatia Zmijavci 2 - 2 Šibenik Więcej informacji
sob 20/07/19 Avranches 0 - 3 Concarneau Więcej informacji
sob 20/07/19 As Pontes K 1 - 1 K Racing Club d… Więcej informacji
sob 20/07/19 Naraya 1 - 5 SD Ponferradina Więcej informacji
nie 21/07/19 Al Hilal Riyadh 2 - 0 Ilirija Więcej informacji
nie 21/07/19 Meerbusch 0 - 2 Hürth Więcej informacji
nie 21/07/19 SSVg Velbert 6 - 0 Wiedenbrück Więcej informacji
nie 21/07/19 Dynamo Hamburg 2 - 17 Hamm United Więcej informacji
nie 21/07/19 Virtus Entella 8 - 0 Gemonese Więcej informacji
nie 21/07/19 Pescara Calcio 8 - 1 Il Delfino Więcej informacji
nie 21/07/19 Krka 2 - 5 Universitatea Cluj Więcej informacji
nie 21/07/19 Palamós 1 - 1 Al Sadd Więcej informacji
pon 22/07/19 Badajoz 0 - 0 Lleida Esportiu Więcej informacji
pon 22/07/19 Eichede 2 - 4 Dassendorf Więcej informacji
pon 22/07/19 Stourbridge 4 - 0 Kidderminster … Więcej informacji
wto 23/07/19 Akademisk Boldklub 2 - 0 Skovshoved Więcej informacji
wto 23/07/19 Hertha Zehlendorf 3 - 3 Luckenwalde Więcej informacji
wto 23/07/19 Grantham Town 0 - 0 Boston United FC Więcej informacji
wto 23/07/19 Beaconsfield Town 0 - 2 Oxford City Więcej informacji
śro 24/07/19 Dubrava Zagreb 2 - 0 Kustošija Więcej informacji
śro 24/07/19 Metaloglobus 2 - 0 CS Dacia Mioveni Więcej informacji
śro 24/07/19 FC Crotone 6 - 2 Atleti Cosenz… Więcej informacji
śro 24/07/19 Juve Stabia 4 - 0 F. Andria Więcej informacji
śro 24/07/19 Szombathelyi H… 0 - 0 Sárvári Więcej informacji
śro 24/07/19 FC Cartagena 9 - 0 El Palmar Więcej informacji
śro 24/07/19 Olot 2 - 1 Al Sadd Więcej informacji
śro 24/07/19 Germania Ratingen 4 - 2 Sprockhövel Więcej informacji
śro 24/07/19 Real Valladolid II 3 - 1 La Virgen del … Więcej informacji
śro 24/07/19 Guijuelo 5 - 1 Atlético Torde… Więcej informacji
śro 24/07/19 Compostela 0 - 4 Celta de Vigo II Więcej informacji
śro 24/07/19 Atherton Colli… 2 - 0 Al Ittihad Jeddah Więcej informacji
śro 24/07/19 Antoniano 1 - 2 Sanluqueño Więcej informacji
śro 24/07/19 RSD Alcalá 1 - 5 Talavera Więcej informacji
śro 24/07/19 Buxton 0 - 0 Trafford Więcej informacji
śro 24/07/19 Pontevedra CF 1 - 0 Racing Club d… Więcej informacji
czw 25/07/19 Pescara Calcio 11 - 0 RC Angolana Więcej informacji
czw 25/07/19 Monheim Odwoł. Deutz Więcej informacji
czw 25/07/19 Puente Genil 0 - 2 Cordoba CF Więcej informacji
pią 26/07/19 Cosenza 3 - 1 Atleti Cosenz… Więcej informacji
pią 26/07/19 Vicenza 4 - 0 Union Feltre Więcej informacji
pią 26/07/19 UD Santa Marta 1 - 1 Unionistas de … Więcej informacji
pią 26/07/19 Farsley Celtic Odwoł. Ossett United Więcej informacji
pią 26/07/19 Widnes 1 - 5 Warrington Town Więcej informacji
pią 26/07/19 Huétor Vega 1 - 2 Granada II Więcej informacji
sob 27/07/19 ASU Poli Timişoara 1 - 3 Ripensia Timişoara Więcej informacji
sob 27/07/19 Argeș 3 - 1 Metaloglobus Więcej informacji
sob 27/07/19 Sevilla FC II 0 - 3 Al Rayyan Więcej informacji
sob 27/07/19 Real Unión 1 - 0 Vitoria Więcej informacji
sob 27/07/19 Sporting Gijón II 2 - 0 Caudal Więcej informacji
sob 27/07/19 Skovshoved 0 - 0 Hillerød Więcej informacji
sob 27/07/19 Leioa 4 - 0 JD Somorrostro Więcej informacji
sob 27/07/19 Real Zaragoza II 0 - 0 Calahorra Więcej informacji
sob 27/07/19 Ceares 0 - 2 Langreo Więcej informacji
sob 27/07/19 SSVg Velbert 3 - 2 Sportfreunde S… Więcej informacji
sob 27/07/19 Guiseley 6 - 0 South Shields Więcej informacji
sob 27/07/19 Burgess Hill Town 1 - 5 Eastbourne Borough Więcej informacji
sob 27/07/19 Trafford 1 - 3 Chester Więcej informacji
sob 27/07/19 Weymouth 2 - 1 Gosport Borough Więcej informacji
sob 27/07/19 Halesowen Town 4 - 1 Kidderminster … Więcej informacji
sob 27/07/19 Hemel Hempstea… 3 - 2 Berkhamsted Więcej informacji
sob 27/07/19 Virtus Entella 4 - 1 Cjarlins Muzane Więcej informacji
sob 27/07/19 Vis Pesaro 5 - 0 Sangiustese Więcej informacji
sob 27/07/19 SS Reyes 2 - 2 Villarreal II Więcej informacji
sob 27/07/19 Varea 1 - 2 Real Sociedad II Więcej informacji
sob 27/07/19 Real Valladolid II 2 - 2 Burgos CF Więcej informacji
sob 27/07/19 Terrassa FC K 1 - 1 K Espanyol II Więcej informacji
sob 27/07/19 Palamós 2 - 0 Al Arabi Więcej informacji
sob 27/07/19 Silla 0 - 0 Levante II Więcej informacji
nie 28/07/19 SF Baumberg 6 - 0 Blau-Weiß Frie… Więcej informacji
nie 28/07/19 Pergolettese 3 - 1 Piacenza Więcej informacji
nie 28/07/19 Pozoblanco 1 - 5 Cordoba CF Więcej informacji
pon 29/07/19 SS Reyes 2 - 1 Atlético Baleares Więcej informacji
pon 29/07/19 TEC 5 - 2 Al Khor Więcej informacji
wto 30/07/19 Athletic Club II 1 - 1 Arenas Getxo Więcej informacji
wto 30/07/19 Juve Stabia 3 - 1 Città di Campo… Więcej informacji
wto 30/07/19 Rogaška 1 - 2 Vardar Więcej informacji
wto 30/07/19 San Martín 1 - 4 Langreo Więcej informacji
wto 30/07/19 Muleño 0 - 2 Real Murcia CF Więcej informacji
wto 30/07/19 Villanueva CF 1 - 0 Ebro Więcej informacji
wto 30/07/19 Bembibre 1 - 4 Cultural Leonesa Więcej informacji
wto 30/07/19 Harrow Borough 4 - 3 Potters Bar Town Więcej informacji
wto 30/07/19 Belper Town 0 - 0 Mickleover Sports Więcej informacji
wto 30/07/19 Coria CF 1 - 1 Sevilla FC II Więcej informacji
wto 30/07/19 Maldon & Tiptree 3 - 1 Leiston Więcej informacji
wto 30/07/19 United of Manc… 4 - 1 Chester Więcej informacji
wto 30/07/19 Metropolitan P… 2 - 3 Merstham Więcej informacji
wto 30/07/19 Lebrijana 2 - 2 Sanluqueño Więcej informacji
śro 31/07/19 Amorebieta 4 - 0 Durango Więcej informacji
śro 31/07/19 Virtus Entella 3 - 0 San Luigi Więcej informacji
śro 31/07/19 Bursaspor 2 - 1 Altay SK Izmir Więcej informacji
śro 31/07/19 Međimurje Čakovec 3 - 0 Dubrava Zagreb Więcej informacji
śro 31/07/19 Real Zaragoza II Odwoł. Lleida Esportiu Więcej informacji
śro 31/07/19 Racing Santand… 0 - 0 Real Sociedad II Więcej informacji
śro 31/07/19 Burgos CF 6 - 0 Real Burgos Więcej informacji
śro 31/07/19 Celta de Vigo II 1 - 0 Ourense CF Więcej informacji
śro 31/07/19 Levante II 1 - 0 Al Arabi Więcej informacji
śro 31/07/19 Atlético Madrid II 2 - 3 Real Valladolid II Więcej informacji
śro 31/07/19 Balmaseda 2 - 4 Leioa Więcej informacji
śro 31/07/19 Union Nettetal 1 - 2 Hürth Więcej informacji
śro 31/07/19 Real Oviedo II 5 - 0 Vallobín Więcej informacji
śro 31/07/19 Cacereño 0 - 2 Badajoz Więcej informacji
śro 31/07/19 Varea 1 - 2 Haro Deportivo Więcej informacji
śro 31/07/19 L'Hospitalet 0 - 0 Sabadell Więcej informacji
śro 31/07/19 UD Santa Marta 2 - 0 Guijuelo Więcej informacji
śro 31/07/19 Teruel 0 - 1 CD Castellon Więcej informacji
śro 31/07/19 Orihuela 0 - 0 FC Cartagena Więcej informacji
śro 31/07/19 Algeciras CF 1 - 0 Granada II Więcej informacji
śro 31/07/19 Racing Club d… 1 - 2 SD Ponferradina Więcej informacji
śro 31/07/19 Prat 1 - 1 Espanyol II Więcej informacji
śro 31/07/19 Alzira 1 - 0 Valencia II Więcej informacji
śro 31/07/19 Grays Athletic 5 - 3 Kingstonian Więcej informacji
czw 01/08/19 Al Wasl 4 - 2 Apollon Larissa Więcej informacji
czw 01/08/19 Pontevedra CF 0 - 2 Real Madrid II Więcej informacji
czw 01/08/19 Gubbio 2 - 1 Ternana Calcio Więcej informacji
czw 01/08/19 Tamaraceite 1 - 3 Las Palmas II Więcej informacji
pią 02/08/19 Dubrava Zagreb 1 - 0 Dinamo Zagreb II Więcej informacji
pią 02/08/19 Portugalete 0 - 2 Leioa Więcej informacji
pią 02/08/19 Real Valladolid II 2 - 1 Cultural Leonesa Więcej informacji
pią 02/08/19 Croatia Zmijavci K 0 - 0 K Solin Więcej informacji
pią 02/08/19 Ebro 1 - 2 Tarazona Więcej informacji
pią 02/08/19 Antoniano 3 - 0 Sevilla FC II Więcej informacji
sob 03/08/19 Real Oviedo II 1 - 1 Langreo Więcej informacji
sob 03/08/19 Real Sociedad II 1 - 0 Real Unión Więcej informacji
sob 03/08/19 Alvechurch 3 - 3 Evesham United Więcej informacji
sob 03/08/19 Leek Town 2 - 1 Buxton Więcej informacji
sob 03/08/19 Prescot Cables 1 - 5 Warrington Town Więcej informacji
sob 03/08/19 Tamworth 0 - 0 Basford United Więcej informacji
sob 03/08/19 Lewes 3 - 1 Whitehawk Więcej informacji
sob 03/08/19 Nantwich Town 1 - 1 Stourbridge Więcej informacji
sob 03/08/19 Hyde United 2 - 0 Frickley Athletic Więcej informacji
sob 03/08/19 Stalybridge Celtic 2 - 1 Marine Więcej informacji
sob 03/08/19 Badalona 3 - 1 Vilafranca Więcej informacji
sob 03/08/19 Sporting Gijón II 5 - 1 Zamora Więcej informacji
sob 03/08/19 Scandicci 2 - 2 AC Pistoiese Więcej informacji
sob 03/08/19 Birkirkara 0 - 0 Senglea Athletic Więcej informacji
sob 03/08/19 Arenas Getxo 2 - 1 Barakaldo Więcej informacji
sob 03/08/19 Becerril Campos 0 - 4 Unionistas de … Więcej informacji
sob 03/08/19 Al Arabi 1 - 4 Shabab Al Ahli Więcej informacji
sob 03/08/19 Orihuela 3 - 2 UCAM Murcia Więcej informacji
sob 03/08/19 Cristo Atlético 0 - 0 Guijuelo Więcej informacji
sob 03/08/19 Atlético Baleares 2 - 3 FC Cartagena Więcej informacji
sob 03/08/19 Talavera 1 - 2 Atlético Madrid II Więcej informacji
sob 03/08/19 Deportivo Xerez 0 - 3 Recreativo Huelva Więcej informacji
sob 03/08/19 Villanovense 3 - 1 Mérida Więcej informacji
nie 04/08/19 Fredrikstad 5 - 1 Ørn Horten Więcej informacji
nie 04/08/19 UD Santa Marta 0 - 2 Salamanca UDS Więcej informacji
nie 04/08/19 Pisa Calcio 0 - 0 Flora Więcej informacji
pon 05/08/19 Atlético Baleares 0 - 3 Shabab Al Ahli Więcej informacji
pon 05/08/19 Sturm Graz II 0 - 1 Al Fateh Więcej informacji
pon 05/08/19 Malaga CF II 3 - 3 Melilla Więcej informacji
wto 06/08/19 Anif 0 - 2 Al Wasl Więcej informacji
wto 06/08/19 Leioa 6 - 1 Deusto Więcej informacji
wto 06/08/19 Espanyol II 2 - 1 Gimnastic de T… Więcej informacji
wto 06/08/19 Deportivo Xerez 0 - 1 Sanluqueño Więcej informacji
wto 06/08/19 Mossley 0 - 2 Stalybridge Celtic Więcej informacji
wto 06/08/19 Stamford Odwoł. Nuneaton Borough Więcej informacji
śro 07/08/19 FeralpiSalò 2 - 0 Ciliverghe Więcej informacji
śro 07/08/19 Portosummaga 2 - 6 Pordenone Więcej informacji
śro 07/08/19 Hertha Zehlendorf 4 - 6 Hertha BSC Ber… Więcej informacji
śro 07/08/19 Barakaldo 2 - 0 Sporting Gijón II Więcej informacji
śro 07/08/19 Deportivo La C… 1 - 0 Unionistas de … Więcej informacji
śro 07/08/19 Al Arabi 1 - 3 Intercity Więcej informacji
śro 07/08/19 Levante II 1 - 1 FC Cartagena Więcej informacji
śro 07/08/19 Lenense 1 - 2 Marino de Luanco Więcej informacji
śro 07/08/19 Real Sociedad II 3 - 2 Osasuna II Więcej informacji
śro 07/08/19 Gimnástica Seg… 4 - 2 Real Valladolid II Więcej informacji
śro 07/08/19 Valencia II 0 - 1 CD Castellon Więcej informacji
śro 07/08/19 Calahorra 0 - 2 Burgos CF Więcej informacji
śro 07/08/19 Llagostera 1 - 2 Sabadell Więcej informacji
śro 07/08/19 Xerez Deportivo 1 - 2 San Fernando CD Więcej informacji
śro 07/08/19 Yeclano K 0 - 0 K Hercules Alicante Więcej informacji
śro 07/08/19 San Roque Lepe 2 - 3 Recreativo Huelva Więcej informacji
czw 08/08/19 Alondras 1 - 2 Coruxo Więcej informacji
czw 08/08/19 Kidsgrove Athletic 6 - 1 Ramsbottom United Więcej informacji
czw 08/08/19 Lebrijana K 1 - 1 K Sevilla FC II Więcej informacji
pią 09/08/19 Yeclano 1 - 2 Águilas Więcej informacji
pią 09/08/19 Villarreal II 1 - 2 Shabab Al Ahli Więcej informacji
pią 09/08/19 Melilla Odwoł. Cádiz II Więcej informacji
pią 09/08/19 Valencia II 1 - 0 Levante II Więcej informacji
pią 09/08/19 Marine 1 - 1 Witton Albion Więcej informacji
pią 09/08/19 Buxton 3 - 0 Widnes Więcej informacji
sob 10/08/19 Sporting Gijón II 3 - 1 Marino de Luanco Więcej informacji
sob 10/08/19 Stamford 0 - 1 Grantham Town Więcej informacji
sob 10/08/19 Nantwich Town 1 - 2 Leek Town Więcej informacji
sob 10/08/19 Glossop North End 0 - 5 Stalybridge Celtic Więcej informacji
sob 10/08/19 Pontefract Col… 1 - 0 Frickley Athletic Więcej informacji
sob 10/08/19 Ossett United 0 - 5 South Shields Więcej informacji
sob 10/08/19 Hyde United K 1 - 1 K Droylsden Więcej informacji
sob 10/08/19 Atherton Colli… 0 - 0 Workington Więcej informacji
sob 10/08/19 Gainsborough T… 0 - 0 Cleethorpes Town Więcej informacji
sob 10/08/19 Amorebieta 1 - 2 Leioa Więcej informacji
sob 10/08/19 Cristo Atlético 2 - 2 Unionistas de … Więcej informacji
sob 10/08/19 Šibenik 0 - 0 Dugopolje Więcej informacji
sob 10/08/19 Salamanca UDS 1 - 0 Badajoz Więcej informacji
sob 10/08/19 Gimnástica Seg… 1 - 3 Getafe II Więcej informacji
sob 10/08/19 San Roque Lepe 0 - 1 Algeciras CF Więcej informacji
sob 10/08/19 Sanluqueño 2 - 1 Real Betis II Więcej informacji
nie 11/08/19 Villalbés K 1 - 1 K Pontevedra CF Więcej informacji
nie 11/08/19 Ibiza 2 - 0 CD Castellon Więcej informacji
pon 12/08/19 Udinese 9 - 2 San Luigi Więcej informacji
pon 12/08/19 Los Barrios 0 - 1 Linense Więcej informacji
wto 13/08/19 Essingen 2 - 6 SV Stuttgarte… Więcej informacji
wto 13/08/19 Banyoles 1 - 3 Barcelona II Więcej informacji
wto 13/08/19 Navarro 0 - 3 Marino de Luanco Więcej informacji
wto 13/08/19 Ebro 3 - 0 Calamocha Więcej informacji
wto 13/08/19 UD Ourense 0 - 4 Atlético Madrid II Więcej informacji
śro 14/08/19 Enosis 4 - 2 Ermis Więcej informacji
śro 14/08/19 Anagennisi Der… 0 - 4 Anorthosis Więcej informacji
śro 14/08/19 FC Cartagena 1 - 2 Hercules Alicante Więcej informacji
śro 14/08/19 UCAM Murcia 2 - 2 Valencia II Więcej informacji
śro 14/08/19 Langreo K 1 - 1 K Caudal Więcej informacji
śro 14/08/19 Levante II 2 - 1 CD Castellon Więcej informacji
śro 14/08/19 Laredo 1 - 1 Barakaldo Więcej informacji
śro 14/08/19 Rota 2 - 3 Sanluqueño Więcej informacji
śro 14/08/19 Real Ávila 3 - 2 Unionistas de … Więcej informacji
śro 14/08/19 Ourense CF 4 - 3 Coruxo Więcej informacji
śro 14/08/19 Cultural Leonesa 3 - 0 Real Madrid II Więcej informacji
śro 14/08/19 Zamora 1 - 0 Salamanca UDS Więcej informacji
śro 14/08/19 Talavera 1 - 1 SS Reyes Więcej informacji
śro 14/08/19 Yeclano K 0 - 0 K Orihuela Więcej informacji
śro 14/08/19 Real Jaen 4 - 1 Villarrobledo Więcej informacji
czw 15/08/19 Lenense 0 - 1 Real Oviedo II Więcej informacji
pią 16/08/19 Real Unión 1 - 1 Lagun Onak Więcej informacji
pią 16/08/19 Sevilla FC II 0 - 0 Cordoba CF Więcej informacji
pią 16/08/19 Güímar 2 - 1 Las Palmas II Więcej informacji
sob 17/08/19 Amorebieta 3 - 2 Real Unión Więcej informacji
sob 17/08/19 Ebro 1 - 0 Tudelano Więcej informacji
sob 17/08/19 Haro Deportivo 0 - 1 Gernika Więcej informacji
sob 17/08/19 Sporting Gijón II 1 - 0 Osasuna II Więcej informacji
sob 17/08/19 Real Murcia CF 0 - 0 Villarreal II Więcej informacji
sob 17/08/19 Barakaldo 2 - 0 Athletic Club II Więcej informacji
sob 17/08/19 Real Valladolid II 3 - 1 Real Sociedad II Więcej informacji
sob 17/08/19 Real Oviedo II 2 - 1 Racing Club d… Więcej informacji
sob 17/08/19 Recreativo Huelva K 3 - 3 K Real Betis II Więcej informacji
sob 17/08/19 Hercules Alicante K 0 - 0 K UCAM Murcia Więcej informacji
sob 17/08/19 Sanluqueño 1 - 0 Xerez Deportivo Więcej informacji
nie 18/08/19 Ibarra 1 - 2 Las Palmas II Więcej informacji
nie 18/08/19 La Bañeza 0 - 6 Cultural Leonesa Więcej informacji
nie 18/08/19 Unionistas de … 1 - 2 Mérida Więcej informacji
nie 18/08/19 Algeciras CF 0 - 1 Ceuta Więcej informacji
nie 18/08/19 Arosa 0 - 4 Pontevedra CF Więcej informacji
nie 18/08/19 Linares Deportivo 1 - 2 Cordoba CF Więcej informacji
śro 21/08/19 Atlético Torde… 2 - 1 Real Valladolid II Więcej informacji
sob 31/08/19 PAS Giannina Odwoł. Panachaiki Więcej informacji
nie 01/09/19 Detroit City 1 - 0 Philadelphia Fury Więcej informacji
nie 01/09/19 PAS Giannina 2 - 1 Karaiskakis Więcej informacji
pon 09/09/19 Sturm Graz II Odwoł. Schwechat Więcej informacji
wto 10/09/19 FC Schalke 04 II 6 - 0 Schonnebeck Więcej informacji
nie 15/09/19 PAS Giannina 2 - 0 PAE AO Kerkyra Więcej informacji
śro 18/09/19 Panachaiki