Club Friendlies

Świat

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
wtorek 02/07/2019
FT
Cracovia Kraków 0 - 1 Partizani Tirana
wtorek 02/07/2019
FT
Khimki 0 - 0 Torpedo Moskva
wtorek 02/07/2019
FT
Skalica 4 - 1 Vítkovice
wtorek 02/07/2019
FT
Osijek 1 - 1 FC Baník Ostrava
wtorek 02/07/2019
FT
Khimki 0 - 1 Neftekhimik
wtorek 02/07/2019
FT
Paraná 1 - 1 Cerro Porteño
wtorek 02/07/2019
FT
Universitatea Craiova 3 - 3 Legia Warszawa
wtorek 02/07/2019
FT
Zemplín Michalovce 1 - 1 Liptovský Mikuláš
wtorek 02/07/2019
FT
Ahrobiznes Volochysk 3 - 3 FC Lwów
wtorek 02/07/2019
FT
Belshina 0 - 2 Tambov
wtorek 02/07/2019
FT
FC Vorskla Poltava 1 - 0 Politehnica Iași
wtorek 02/07/2019
FT
Arsenal Tula 0 - 0 1.FK Pribram
wtorek 02/07/2019
FT
Radnik Surdulica 1 - 0 Sutjeska
wtorek 02/07/2019
FT
Radnik Bijeljina 0 - 1 Javor Ivanjica
wtorek 02/07/2019
FT
Mariupol' 2 - 2 Shkupi
wtorek 02/07/2019
FT
Pardubice 4 - 3 Trenčín
wtorek 02/07/2019
FT
Nieciecza 2 - 1 Górnik Zabrze
wtorek 02/07/2019
FT
Nafta 3 - 2 Kaposvári Rákóczi
wtorek 02/07/2019
FT
SV Meppen 1912 2 - 2 Antwerp FC
wtorek 02/07/2019
FT
Ufa 1 - 0 Botoşani
wtorek 02/07/2019
FT
FC Karpaty Lwów 3 - 0 Prykarpattia
wtorek 02/07/2019
FT
Municipal Braşov 0 - 5 Chindia
wtorek 02/07/2019
FT
Hermannstadt 8 - 0 Viitorul Şelimbăr
wtorek 02/07/2019
FT
Dinamo Moskva 1 - 1 AC Sparta Praga
wtorek 02/07/2019
FT
Austria Wien II 2 - 2 Mauerwerk
wtorek 02/07/2019
FT
Le Havre 0 - 1 Guingamp
wtorek 02/07/2019
FT
FC Slovan Liberec 2 - 1 Apollon
wtorek 02/07/2019
FT
Pyunik 1 - 0 Cracovia Kraków
wtorek 02/07/2019
FT
Orenburg 2 - 0 FC København
wtorek 02/07/2019
FT
Astra Ploiesti 0 - 0 Slaven Koprivnica
wtorek 02/07/2019
FT
SC Austria Lustenau 4 - 3 PAE APS Atromitos Ateny
wtorek 02/07/2019
FT
SV Ried 2 - 0 Gyirmót
wtorek 02/07/2019
FT
Qarabağ 2 - 2 FC Viktoria Plzen
wtorek 02/07/2019
FT
Concordia Wiemelhausen 3 - 6 VfL Bochum
wtorek 02/07/2019
FT
Balzan 0 - 0 Proleter Novi Sad
wtorek 02/07/2019
FT
Oleksandria 2 - 1 MSV Duisburg
wtorek 02/07/2019
FT
Sint Truidense VV 0 - 0 Maccabi Haifa FC
wtorek 02/07/2019
FT
BSC Young Boys Berno 1 - 1 Levski Sofia
wtorek 02/07/2019
FT
FK Austria Wiedeń 2 - 3 SK Slavia Praga
wtorek 02/07/2019
FT
Nottingham Forest FC 0 - 0 Dundee FC
wtorek 02/07/2019
FT
SK Sturm Graz 0 - 3 Akhmat Grozny
wtorek 02/07/2019
FT
Austria Klagenfurt 0 - 2 Dinamo Zagreb
wtorek 02/07/2019
FT
Gleisdorf 09 1 - 3 Lafnitz
wtorek 02/07/2019
FT
Geel 0 - 5 Lommel
wtorek 02/07/2019
FT
SV Mattersburg 3 - 3 Osijek
wtorek 02/07/2019
FT
Bad Gleichenberg 0 - 3 Grazer AK
wtorek 02/07/2019
FT
Gaz Metan Medias 2 - 0 Lincoln Red Imps
wtorek 02/07/2019
FT
Anif 2 - 2 Juniors OÖ
wtorek 02/07/2019
FT
Hohenems 0 - 0 Dornbirn
wtorek 02/07/2019
FT
Sepsi 0 - 3 DAC
wtorek 02/07/2019
FT
Fehérvár 3 - 3 Bačka Topola
wtorek 02/07/2019
FT
Neusiedl 0 - 1 Horn
wtorek 02/07/2019
FT
FC Sankt Gallen 1879 0 - 0 Celtic Glasgow FC
wtorek 02/07/2019
FT
Venlosche Boys 1 - 3 VVV Venlo
wtorek 02/07/2019
FT
Hertha 0 - 0 Vorwarts
wtorek 02/07/2019
FT
Borussia Mönchengladbach II 5 - 0 Erndtebrück
wtorek 02/07/2019
FT
Neuchâtel Xamax FC 2 - 1 Yverdon Sport FC
wtorek 02/07/2019
FT
São Caetano 0 - 1 Cuiabá
wtorek 02/07/2019
FT
Gretna 2008 0 - 2 Motherwell FC
wtorek 02/07/2019
FT
Stranraer 2 - 2 BSC Glasgow
wtorek 02/07/2019
FT
Forres Mechanics 1 - 6 Inverness Caledonian Thistle
wtorek 02/07/2019
FT
Rothes 1 - 7 Inverness Caledonian Thistle
wtorek 02/07/2019
FT
Berwick Rangers 2 - 0 Coldstream
wtorek 02/07/2019
FT
Airdrieonians 2 - 0 Albion Rovers
wtorek 02/07/2019
FT
Alloa Athletic 3 - 2 Clyde
wtorek 02/07/2019
FT
East Fife 1 - 2 Queen of the South
wtorek 02/07/2019
FT
East Kilbride 1 - 0 Stenhousemuir
wtorek 02/07/2019
FT
Redditch United 0 - 1 Leamington
środa 03/07/2019
00:00
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
środa 03/07/2019
00:00
FC Basel - Rubin Kazan
środa 03/07/2019
00:00
Rogaška - Partizan
środa 03/07/2019
FT
Olimpik Donetsk 5 - 0 Mykolaiv
środa 03/07/2019
10:00
Spartak Subotica - Borac Banja Luka
środa 03/07/2019
FT
ŁKS Łódź 3 - 0 Warta Poznań
środa 03/07/2019
FT
Arka Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
środa 03/07/2019
FT
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Třinec
środa 03/07/2019
FT
Gomel 0 - 3 Ararat-Armenia
środa 03/07/2019
FT
Odense BK 1 - 1 Holstein Kiel
środa 03/07/2019
FT
Silkeborg IF 3 - 0 Vendsyssel
środa 03/07/2019
FT
Lyngby BK 1 - 0 FC Helsingør
środa 03/07/2019
FT
FC Carl Zeiss Jena 2 - 2 1. FC Nürnberg II
środa 03/07/2019
FT
Rödinghausen 1 - 2 Hansa Rostock
środa 03/07/2019
FT
Utrecht II 2 - 4 FC Nordsjælland
środa 03/07/2019
FT
Wisła Kraków 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz
środa 03/07/2019
FT
FC Hradec Králové 1 - 0 Trenčín
środa 03/07/2019
FT
Kolos Kovalivka 2 - 0 Balkany Zorya
środa 03/07/2019
FT
Saturn Ramenskoye 0 - 1 Tom Tomsk
środa 03/07/2019
FT
SV Wehen Wiesbaden 4 - 2 SV Wacker Burghausen
środa 03/07/2019
FT
Dnipro-1 1 - 1 Inhulets'
środa 03/07/2019
FT
FK Teplice 2 - 2 FC Vysocina Jihlava
środa 03/07/2019
FT
Obolon' Kyiv 1 - 0 Olimpik Donetsk
środa 03/07/2019
FT
Hallescher FC 4 - 0 Lokomotive Leipzig
środa 03/07/2019
FT
GKS Jastrzębie Zdrój 2 - 0 Puszcza Niepołomice
środa 03/07/2019
FT
Elana Toruń 0 - 3 Chrobry Głogów
środa 03/07/2019
FT
Stal Mielec 1 - 1 Resovia Rzeszów
środa 03/07/2019
FT
Raków Częstochowa 5 - 0 Znicz Pruszków
środa 03/07/2019
FT
Tsarsko selo 0 - 0 Botev Plovdiv
środa 03/07/2019
FT
Paksi SE 1 - 0 Livingston FC
środa 03/07/2019
FT
Ingolstadt II 1 - 5 Türkgücü München
środa 03/07/2019
FT
Lechia Gdańsk 1 - 1 Olympiakos Pireus
środa 03/07/2019
FT
Hoffenheim II 2 - 2 1. FC Saarbrücken
środa 03/07/2019
FT
Kisvárda 4 - 1 Minai
środa 03/07/2019
FT
FC Midtjylland 4 - 3 Vitesse
środa 03/07/2019
FT
Club León 1 - 1 Mineros de Zacatecas
środa 03/07/2019
FT
Sereď 1 - 0 Dukla Banská Bystrica
środa 03/07/2019
FT
CDSC Cruz Azul 3 - 5 Atlético Zacatepec
środa 03/07/2019
FT
1. FC Nürnberg 0 - 4 FC Basel
środa 03/07/2019
FT
Sepsi 3 - 1 Bačka Topola
środa 03/07/2019
FT
Botev Vratsa 1 - 1 Lovech
środa 03/07/2019
FT
Pogoń Szczecin 2 - 2 Hapoel Beer Sheva
środa 03/07/2019
FT
Berrichonne Châteauroux 2 - 4 Rodez
środa 03/07/2019
FT
Rostov 2 - 1 CSKA Moskva
środa 03/07/2019
18:00
FC Bohemians Praha 1905 - Apollon
środa 03/07/2019
FT
1. FC Slovácko 1 - 2 Senica
środa 03/07/2019
FT
Sportfreunde Lotte 2 - 1 Schwarz-Weiß Rehden
środa 03/07/2019
FT
Slovan Bratislava 2 - 0 SKN Sankt Pölten
środa 03/07/2019
FT
Servette FC Genewa 0 - 2 Stade Lausanne-Ouchy
środa 03/07/2019
FT
Arminia Bielefeld 4 - 0 FK Jablonec nad Nisou 97
środa 03/07/2019
FT
Diósgyőr 1 - 2 Békéscsaba
środa 03/07/2019
FT
Dunav 2 - 2 Academica Clinceni
środa 03/07/2019
18:00
Triglav - Krasnodar
środa 03/07/2019
FT
Auxerre 5 - 1 Villefranche
środa 03/07/2019
FT
RB Bragantino 2 - 1 Honvéd
środa 03/07/2019
FT
Hajduk Split 1 - 2 Śląsk Wrocław
środa 03/07/2019
FT
CA Monarcas Morelia 3 - 1 Potros UAEM
środa 03/07/2019
FT
NŠ Drava 0 - 3 Rudar
środa 03/07/2019
FT
Mladost Lučani 0 - 1 Spartak Subotica
środa 03/07/2019
FT
Maribor 4 - 1 HNK Gorica
środa 03/07/2019
FT
Velež 2 - 0 Varaždin
środa 03/07/2019
FT
Bahlinger SC 0 - 0 Würzburger Kickers
środa 03/07/2019
FT
Beltinci 0 - 6 Partizan
środa 03/07/2019
FT
Puskás 2 - 0 Szombathelyi Haladás
środa 03/07/2019
FT
Chemie Leipzig 1 - 3 1. FC Magdeburg
środa 03/07/2019
FT
FC Salzburg 0 - 1 CSKA Sofia
środa 03/07/2019
FT
1. FSV Mainz 05 II 0 - 0 Barockstadt Fulda-Lehn.
środa 03/07/2019
FT
Eintracht Stadtallendorf 1 - 0 TSV Steinbach
środa 03/07/2019
FT
Heracles 0 - 1 Club Brugge KV
środa 03/07/2019
FT
Bonner SC 1 - 1 Viktoria Köln
środa 03/07/2019
FT
Hartberg 1 - 0 SV Kapfenberg
środa 03/07/2019
FT
Zrinjski 2 - 1 Mura
środa 03/07/2019
FT
Floridsdorfer AC 1 - 1 Stripfing
środa 03/07/2019
FT
Wolfenbüttel 2 - 3 Germania Halberstadt
środa 03/07/2019
FT
Bilje 3 - 3 Tabor Sežana
środa 03/07/2019
FT
Lippstadt 08 3 - 4 Gievenbeck
środa 03/07/2019
FT
Napredak 1 - 0 Borac Banja Luka
środa 03/07/2019
FT
Dekani 0 - 10 Dinamo Zagreb
środa 03/07/2019
FT
Admira 4 - 1 Bruck / Leitha
środa 03/07/2019
FT
Eintracht Braunschweig 1 - 0 SV Werder Brema II
środa 03/07/2019
FT
Altglienicke 5 - 2 Krieschow
środa 03/07/2019
FT
RC Strasbourg 2 - 1 FC Zürich
środa 03/07/2019
FT
FC Luzern 3 - 0 FC Aarau
środa 03/07/2019
FT
Cercle Brugge KSV 2 - 3 SV Zulte Waregem
środa 03/07/2019
FT
FC Verbroedering Dender EH 1 - 1 Sporting Club Lokeren
środa 03/07/2019
FT
Vitosha Bistritsa 0 - 1 CSKA 1948 Sofia
środa 03/07/2019
FT
Fortuna Sittard 5 - 1 Aris Saloniki
środa 03/07/2019
FT
Strausberg 0 - 1 Union Fürstenwalde
środa 03/07/2019
FT
FC Dinamo Bukareszt 3 - 0 Kilmarnock FC
środa 03/07/2019
FT
AZ Alkmaar 1 - 0 PAOK Saloniki
środa 03/07/2019
FT
SV 07 Elversberg 7 - 1 Rot-Weiß Koblenz
środa 03/07/2019
FT
Kray 1 - 3 Rot Weiss Essen
środa 03/07/2019
FT
Buchbach 6 - 1 Unterföhring
środa 03/07/2019
FT
Heist 0 - 0 KV Mechelen
środa 03/07/2019
FT
Svelta Melsele 0 - 7 Waasland-Beveren
środa 03/07/2019
FT
VfB Oldenburg 1897 1 - 2 FC Oberneuland
środa 03/07/2019
FT
Vitória 1 - 0 Jacuipense
środa 03/07/2019
FT
Fehérvár 3 - 1 DAC
środa 03/07/2019
FT
Glentoran 1 - 1 Saint Johnstone FC
środa 03/07/2019
FT
Peterhead 0 - 2 Aberdeen FC
środa 03/07/2019
FT
Arbroath 3 - 2 Hibernian FC
środa 03/07/2019
FT
Cove Rangers 2 - 1 Inverurie Loco Works
środa 03/07/2019
FT
Stalybridge Celtic 0 - 5 Barnsley FC
czwartek 04/07/2019
FT
Guarani 2 - 1 Palmeiras
czwartek 04/07/2019
00:00
Javor Ivanjica - Novi Pazar
czwartek 04/07/2019
FT
Club América 1 - 2 CA Boca Juniors
czwartek 04/07/2019
FT
CSA 2 - 2 Sport Recife
czwartek 04/07/2019
FT
Celaya 1 - 0 Pumas UNAM
czwartek 04/07/2019
FT
Tijuana 0 - 0 Herediano
czwartek 04/07/2019
FT
Cherno More 1 - 1 Chernomorets Balchik
czwartek 04/07/2019
FT
Stomil Olsztyn 0 - 2 Widzew Łódź
czwartek 04/07/2019
FT
Garching 0 - 3 FC Ingolstadt 04
czwartek 04/07/2019
FT
SC Fortuna Köln 1 - 0 FC 08 Homburg Saar
czwartek 04/07/2019
FT
Club Necaxa 1 - 1 CF Atlas Guadalajara
czwartek 04/07/2019
FT
Politehnica Iași 3 - 1 Shkupi
czwartek 04/07/2019
FT
Karlsruher SC 1 - 1 SK Sigma Olomuniec
czwartek 04/07/2019
FT
FSV Zwickau 6 - 0 FK Viktoria Zizkov
czwartek 04/07/2019
FT
Líšeň 2 - 0 Vítkovice
czwartek 04/07/2019
FT
1. FC Kaiserslautern 1 - 0 SV Sandhausen
czwartek 04/07/2019
FT
Spartak Moskva 1 - 2 Krasnodar
czwartek 04/07/2019
FT
Olimpija 2 - 2 Tuzla City
czwartek 04/07/2019
FT
Hajduk Split 1 - 1 FC Zorya Luhansk
czwartek 04/07/2019
FT
FC Dynamo Kijów 1 - 1 Botoşani
czwartek 04/07/2019
FT
APOEL 0 - 1 Žilina
czwartek 04/07/2019
FT
Mačva Šabac 2 - 0 Zlatibor Čajetina
czwartek 04/07/2019
FT
Istra 1961 1 - 0 Voluntari
czwartek 04/07/2019
FT
MS Ashdod 0 - 0 Beitar Jerusalem FC
czwartek 04/07/2019
FT
Ferencváros 2 - 0 Excel Mouscron
czwartek 04/07/2019
FT
Landsberg 0 - 4 Sonnenhof Großaspach
czwartek 04/07/2019
FT
Weyer 0 - 14 Fortuna Düsseldorf
czwartek 04/07/2019
FT
Eltersdorf 1 - 3 SpVgg Greuther Fürth
czwartek 04/07/2019
FT
Debrecen 4 - 1 Zemplín Michalovce
czwartek 04/07/2019
FT
FC Nöttingen 1957 2 - 3 SC Freiburg II
czwartek 04/07/2019
FT
Radnik Surdulica 3 - 2 Javor Ivanjica
czwartek 04/07/2019
FT
Rolder Boys 0 - 10 Emmen
czwartek 04/07/2019
FT
FC Blau Weiss Linz 1 - 0 TSV 1860 Monachium
czwartek 04/07/2019
FT
Charlton Athletic FC 1 - 0 Gaz Metan Medias
czwartek 04/07/2019
FT
Rugenbergen 2 - 4 Altonaer FC von 1893
czwartek 04/07/2019
FT
AZSV 1 - 1 De Graafschap
czwartek 04/07/2019
FT
Heeslinger SC 0 - 3 Drochtersen / Assel
czwartek 04/07/2019
FT
CS Dacia Mioveni 0 - 1 FC Steaua Bukareszt
czwartek 04/07/2019
FT
Raith Rovers FC 3 - 2 Hamilton Academicals FC
czwartek 04/07/2019
FT
Palmeiras 2 - 2 Operário PR
czwartek 04/07/2019
20:45
Crusaders - Portadown
czwartek 04/07/2019
FT
Crusaders 0 - 0 Ballyclare Comrades
czwartek 04/07/2019
FT
Vasco da Gama 1 - 0 Atlético GO
piątek 05/07/2019
FT
Figueirense 1 - 0 Brusque
piątek 05/07/2019
FT
CF Rayados de Monterrey 1 - 1 Club Santos Laguna
piątek 05/07/2019
FT
Vila Nova 1 - 2 Corinthians
piątek 05/07/2019
FT
Hobro 0 - 0 Fredericia
piątek 05/07/2019
FT
Dundee FC 1 - 2 Scunthorpe United FC
piątek 05/07/2019
FT
FC Shakhtar Donieck 1 - 1 KFC Uerdingen 05
piątek 05/07/2019
FT
AC Horsens 0 - 4 Aalborg BK
piątek 05/07/2019
FT
Hannover 96 II 2 - 0 FC Rot Weiss Erfurt
piątek 05/07/2019
FT
Borussia Mönchengladbach II 2 - 1 Holstein Kiel II
piątek 05/07/2019
FT
Twente 0 - 0 Al Wahda
piątek 05/07/2019
FT
Pogoń Siedlce 1 - 1 Wigry Suwałki
piątek 05/07/2019
FT
FK Austria Wiedeń 2 - 1 FC Baník Ostrava
piątek 05/07/2019
FT
Sparta 1 - 0 Zagłębie Lubin
piątek 05/07/2019
FT
Desna 1 - 0 Obolon' Kyiv
piątek 05/07/2019
FT
Neuchâtel Xamax FC 1 - 5 Stade Lausanne-Ouchy
piątek 05/07/2019
FT
Hermannstadt 4 - 1 Pandurii Târgu Jiu
piątek 05/07/2019
FT
Wisła Płock 3 - 1 Olimpia Grudziądz
piątek 05/07/2019
FT
LASK Linz 1 - 0 AC Sparta Praga
piątek 05/07/2019
FT
Nieciecza 0 - 1 VfL Wolfsburg II
piątek 05/07/2019
FT
Grazer AK 2 - 0 Middlesbrough
piątek 05/07/2019
FT
Sochi 2 - 1 Rijeka
piątek 05/07/2019
FT
Jagiellonia Białystok 0 - 5 Olympiakos Pireus
piątek 05/07/2019
FT
Argeș 0 - 0 Chindia
piątek 05/07/2019
FT
FC Shakhtar Donieck 2 - 1 FC København
piątek 05/07/2019
FT
Rubin Kazan 0 - 0 Tambov
piątek 05/07/2019
FT
Ufa 0 - 1 FC Viktoria Plzen
piątek 05/07/2019
FT
FC Karpaty Lwów 2 - 0 Ahrobiznes Volochysk
piątek 05/07/2019
FT
Kariana Erden 0 - 3 Botev Vratsa
piątek 05/07/2019
FT
Béziers 0 - 0 Nîmes Olympique
piątek 05/07/2019
FT
Dinamo Moskva 1 - 0 FC Slovan Liberec
piątek 05/07/2019
FT
Krasnodar 0 - 2 Ural
piątek 05/07/2019
FT
Akhmat Grozny 1 - 1 Inter Zaprešić
piątek 05/07/2019
FT
Győri ETO 2 - 0 Újpest
piątek 05/07/2019
FT
Triglav 2 - 3 Vojvodina
piątek 05/07/2019
18:00
Ural - Kaposvári Rákóczi
piątek 05/07/2019
FT
Etar 2 - 0 Lovech
piątek 05/07/2019
FT
SV Viktoria Aschaffenburg 1 - 2 1. FC Köln II
piątek 05/07/2019
FT
Frechen 1 - 7 1. FC Köln
piątek 05/07/2019
FT
FC Wacker Innsbruck 0 - 3 FC Dynamo Kijów
piątek 05/07/2019
FT
Krasnodar II 0 - 1 Szombathelyi Haladás
piątek 05/07/2019
FT
Alemannia Haibach 0 - 7 SV Darmstadt 98
piątek 05/07/2019
FT
FC Oberneuland 1 - 6 VfL Osnabrück
piątek 05/07/2019
FT
VVV Venlo 3 - 3 Sint Truidense VV
piątek 05/07/2019
FT
Austria Klagenfurt 0 - 1 Wolfsberger AC
piątek 05/07/2019
FT
Ružomberok 1 - 0 Třinec
piątek 05/07/2019
FT
VFC Plauen 2 - 3 Auerbach
piątek 05/07/2019
FT
Bischofswerdaer FV 2 - 1 International Leipzig
piątek 05/07/2019
FT
Horn 3 - 0 Team Wiener Linien
piątek 05/07/2019
FT
Amstetten 0 - 1 Wiener Neustadt
piątek 05/07/2019
FT
Austria Salzburg 1 - 2 Borussia Dortmund II
piątek 05/07/2019
FT
Emmen 1 - 1 FC Zwolle
piątek 05/07/2019
FT
SC Heerenveen 5 - 4 SV Meppen 1912
piątek 05/07/2019
FT
Groningen 2 - 0 Ross County
piątek 05/07/2019
FT
Fleetwood Town 1 - 0 Wrexham FC
piątek 05/07/2019
FT
KV Kortrijk 2 - 0 OH Leuven
piątek 05/07/2019
FT
Chiasso 2 - 2 FC Lugano
piątek 05/07/2019
FT
Domžale 1 - 0 Voždovac
piątek 05/07/2019
FT
Backnang 0 - 3 VfB Stuttgart
piątek 05/07/2019
FT
Monheim 0 - 2 SC Fortuna Köln
piątek 05/07/2019
FT
Truro City 0 - 0 Exeter City FC
piątek 05/07/2019
FT
Grêmio 2 - 1 Criciúma
piątek 05/07/2019
FT
Vasas 2 - 0 DAC
piątek 05/07/2019
FT
Swindon Supermarine 0 - 3 Swindon Town FC
piątek 05/07/2019
FT
Bowers & Pitsea 0 - 2 Colchester United FC
piątek 05/07/2019
FT
São Paulo 3 - 1 Cuiabá
piątek 05/07/2019
FT
AFC Wimbledon 0 - 3 Brentford FC
piątek 05/07/2019
FT
Brechin City 0 - 6 Dundee United FC
piątek 05/07/2019
FT
Bracknell Town 1 - 4 Wealdstone
sobota 06/07/2019
00:00
Warta Poznań - Widzew Łódź
sobota 06/07/2019
00:00
Querétaro FC - Atlético San Luis
sobota 06/07/2019
00:00
Hallescher FC - Ústí nad Labem
sobota 06/07/2019
00:00
Ingolstadt II - SpVgg Ansbach 09
sobota 06/07/2019
00:00
Kisvárda - Vác
sobota 06/07/2019
FT
Academica Clinceni 3 - 0 Concordia Chiajna
sobota 06/07/2019
FT
Mezőkövesd-Zsóry 1 - 0 Kazincbarcika
sobota 06/07/2019
FT
Hermannstadt 2 - 0 Csikszereda
sobota 06/07/2019
FT
Odra Opole 2 - 2 GKS Bełchatów
sobota 06/07/2019
FT
Zlaté Moravce 2 - 2 Petržalka
sobota 06/07/2019
FT
Rad Beograd 1 - 1 Zlatibor Čajetina
sobota 06/07/2019
FT
Kolos Kovalivka 2 - 3 Polessya
sobota 06/07/2019
FT
ŁKS Łódź 2 - 1 Tychy 71
sobota 06/07/2019
FT
Sandecja Nowy Sącz 2 - 4 Znicz Pruszków
sobota 06/07/2019
FT
Uničov 1 - 1 Líšeň
sobota 06/07/2019
FT
Napredak 1 - 0 Mladost Lučani
sobota 06/07/2019
11:00
Stomil Olsztyn - Kalisz
sobota 06/07/2019
FT
Raków Częstochowa 4 - 1 Wisła Płock
sobota 06/07/2019
FT
GKS Jastrzębie Zdrój 0 - 0 GKS Katowice
sobota 06/07/2019
FT
1. FC Slovácko 1 - 1 Trenčín
sobota 06/07/2019
FT
FC Wil 1900 6 - 4 Brühl
sobota 06/07/2019
FT
AC Dukla Praga 4 - 2 Varnsdorf
sobota 06/07/2019
FT
Prostějov 3 - 4 Dubnica
sobota 06/07/2019
FT
FC Winterthur 5 - 1 YF Juventus
sobota 06/07/2019
FT
Heimstetten 4 - 0 Pullach
sobota 06/07/2019
FT
Paksi SE 2 - 0 Pécsi MFC
sobota 06/07/2019
FT
FK Teplice 1 - 0 Slavoj Vyšehrad
sobota 06/07/2019
FT
Odense BK 2 - 0 Roskilde
sobota 06/07/2019
FT
SC Farense 1 - 0 Rochdale AFC
sobota 06/07/2019
FT
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Frýdek-Místek
sobota 06/07/2019
FT
Cova Piedade 0 - 1 Academico Viseu FC
sobota 06/07/2019
FT
Vitoria Setubal 4 - 0 Oliveira Hospital
sobota 06/07/2019
FT
Porto 6 - 0 Águeda
sobota 06/07/2019
FT
Wisła Kraków 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko Biała
sobota 06/07/2019
FT
Diósgyőr 2 - 1 Podbrezová
sobota 06/07/2019
FT
Randers FC 2 - 0 Viborg FF
sobota 06/07/2019
FT
Dinamo Zagreb 2 - 2 Orenburg
sobota 06/07/2019
FT
Lechia Gdańsk 7 - 1 Bytovia Bytów
sobota 06/07/2019
FT
Mansfield Town FC 1 - 2 Swansea City AFC
sobota 06/07/2019
FT
Hertha BSC Berlin II 2 - 1 Torgelower SV Greif
sobota 06/07/2019
FT
Arouca 2 - 1 Vitoria Guimaraes
sobota 06/07/2019
FT
Stal Mielec 2 - 0 Radomiak Radom
sobota 06/07/2019
FT
Rödinghausen 1 - 2 VfL Osnabrück
sobota 06/07/2019
FT
Vejle BK 1 - 0 Esbjerg fB
sobota 06/07/2019
FT
Fulham 1 - 3 Cambridge United FC
sobota 06/07/2019
FT
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Stargard Szczeciński
sobota 06/07/2019
FT
Reading FC 2 - 0 Southend United FC
sobota 06/07/2019
FT
Mafra 1 - 3 OS Belenenses Lizbona
sobota 06/07/2019
FT
Wacker Nordhausen 1 - 1 Hallescher FC
sobota 06/07/2019
FT
BFC Dynamo 9 - 0 Sparta Lichtenberg
sobota 06/07/2019
FT
Tennis Borussia Berlin 1 - 2 Altglienicke
sobota 06/07/2019
FT
Sporting Braga 4 - 1 UD Oliveirense
sobota 06/07/2019
FT
Varberg 0 - 3 Norrby
sobota 06/07/2019
FT
Yate Town 1 - 10 Bristol Rovers FC
sobota 06/07/2019
FT
Eintracht Mahlsdorf 2 - 1 Union Fürstenwalde
sobota 06/07/2019
FT
SønderjyskE 1 - 2 Weiche Flensburg
sobota 06/07/2019
FT
SV Waldhof Mannheim 07 4 - 0 Fola Esch
sobota 06/07/2019
FT
Concord Rangers 0 - 4 Millwall FC
sobota 06/07/2019
FT
Parkgate 0 - 7 Rotherham United FC
sobota 06/07/2019
FT
Optik Rathenow 2 - 7 BAK '07
sobota 06/07/2019
FT
TSV Steinbach 2 - 0 Bonner SC
sobota 06/07/2019
FT
Liefering 1 - 2 FC Bayern Monachium II
sobota 06/07/2019
FT
TuS Haltern 4 - 1 SC Velbert
sobota 06/07/2019
FT
SV Babelsberg 03 0 - 0 Hertha Zehlendorf
sobota 06/07/2019
14:00
1. FSV Mainz 05 II - Hessen Dreieich
sobota 06/07/2019
FT
FC Gießen 2 - 2 Eintracht Stadtallendorf
sobota 06/07/2019
FT
Gainsborough Trinity 0 - 3 Lincoln City FC
sobota 06/07/2019
FT
Havelse 2 - 1 Germania Halberstadt
sobota 06/07/2019
FT
Sportfreunde Lotte 4 - 2 Utrecht II
sobota 06/07/2019
FT
Kremin' 1 - 2 Kolos Kovalivka
sobota 06/07/2019
FT
Groningen 3 - 0 SC Preußen 06 Münster
sobota 06/07/2019
14:30
SpVgg Bayreuth - Hallescher FC
sobota 06/07/2019
FT
Purmersteijn 0 - 6 Volendam
sobota 06/07/2019
FT
Standard de Liège 2 - 2 Oleksandria
sobota 06/07/2019
FT
Linfield 2 - 4 Saint Johnstone FC
sobota 06/07/2019
FT
Glenavon 2 - 1 Heart of Midlothian FC
sobota 06/07/2019
FT
SC Paderborn 07 3 - 2 Ipswich Town FC
sobota 06/07/2019
FT
Odra Opole 2 - 2 Ruch Zdzieszowice
sobota 06/07/2019
FT
FC Thun 0 - 3 SC Kriens
sobota 06/07/2019
FT
Schalding-Heining 0 - 1 SSV Jahn Regensburg
sobota 06/07/2019
FT
Memmingen 1 - 1 Ravensburg
sobota 06/07/2019
FT
Willem II 2 - 1 KV Oostende
sobota 06/07/2019
FT
Albion Rovers 1 - 3 Hamilton Academicals FC
sobota 06/07/2019
FT
Faversham Town 1 - 9 Gillingham FC
sobota 06/07/2019
FT
Tranmere Rovers FC 1 - 2 Livingston FC
sobota 06/07/2019
FT
Schwarz-Weiß Rehden 3 - 1 Fortuna Düsseldorf II
sobota 06/07/2019
FT
FC Carl Zeiss Jena 0 - 0 Ústí nad Labem
sobota 06/07/2019
FT
1. FC Schweinfurt 05 1 - 2 1. FC Saarbrücken
sobota 06/07/2019
FT
Blau-Weiß Zorbau 1 - 4 Chemie Leipzig
sobota 06/07/2019
FT
Trelleborg 1 - 2 Silkeborg IF
sobota 06/07/2019
FT
FC Nordsjælland 0 - 3 PAOK Saloniki
sobota 06/07/2019
FT
Atlético Mineiro 1 - 3 América Mineiro
sobota 06/07/2019
FT
Linlithgow Rose 1 - 1 Annan Athletic
sobota 06/07/2019
FT
Antwerp FC 1 - 1 1. FC Magdeburg
sobota 06/07/2019
FT
Bahlinger SC 2 - 2 SV Sandhausen
sobota 06/07/2019
FT
Darlington 0 - 3 Motherwell FC
sobota 06/07/2019
FT
Paderborn II 1 - 0 FC Schalke 04 II
sobota 06/07/2019
FT
Schonnebeck 3 - 2 SG Wattenscheid 09
sobota 06/07/2019
FT
1. FC Union Berlin 2 - 1 Brøndby IF
sobota 06/07/2019
FT
SK Rapid Wiedeń 2 - 1 FK Jablonec nad Nisou 97
sobota 06/07/2019
FT
Saturn Ramenskoye 0 - 3 Torpedo Vladimir
sobota 06/07/2019
FT
Internacional 0 - 1 Brasil de Pelotas
sobota 06/07/2019
FT
Herne Bay 1 - 1 Maidstone United
sobota 06/07/2019
FT
Barrow 1 - 2 Blackburn Rovers
sobota 06/07/2019
FT
Folkestone Invicta 2 - 3 Dover Athletic
sobota 06/07/2019
FT
Welwyn Garden City 1 - 3 Luton Town FC
sobota 06/07/2019
FT
Nantwich Town 2 - 1 Crewe Alexandra FC
sobota 06/07/2019
FT
Halesowen Town 1 - 3 Solihull Moors
sobota 06/07/2019
16:00
Redhill - Sutton United
sobota 06/07/2019
FT
Fraserburgh 1 - 2 Peterhead
sobota 06/07/2019
FT
Harlow Town 0 - 5 Leyton Orient FC
sobota 06/07/2019
FT
Stranraer 0 - 1 Coleraine
sobota 06/07/2019
FT
Dunfermline Athletic FC 1 - 3 Hibernian FC
sobota 06/07/2019
FT
Kidsgrove Athletic 1 - 2 Port Vale FC
sobota 06/07/2019
FT
Alfreton Town 2 - 1 Walsall FC
sobota 06/07/2019
FT
Bamber Bridge 0 - 2 Preston North End FC
sobota 06/07/2019
FT
Guiseley 0 - 2 Bradford City AFC
sobota 06/07/2019
FT
Cleethorpes Town 0 - 8 Grimsby Town FC
sobota 06/07/2019
FT
Blackfield & Langley 0 - 0 Eastleigh
sobota 06/07/2019
FT
Nuneaton Borough 0 - 2 Notts County FC
sobota 06/07/2019
FT
Aberdeen FC 1 - 1 Inverness Caledonian Thistle
sobota 06/07/2019
FT
Forfar Athletic 1 - 0 Greenock Morton
sobota 06/07/2019
FT
Chester 1 - 7 Wigan Athletic
sobota 06/07/2019
FT
Raith Rovers FC 2 - 0 Spartans
sobota 06/07/2019
FT
Leamington 0 - 4 Coventry City FC
sobota 06/07/2019
FT
AZ Alkmaar 5 - 2 Club Brugge KV
sobota 06/07/2019
FT
Piast Gliwice 7 - 1 Miedź Legnica
sobota 06/07/2019
FT
Jeddeloh 5 - 0 Bremer SV
sobota 06/07/2019
FT
Airdrieonians 3 - 0 Cowdenbeath
sobota 06/07/2019
FT
Cove Rangers 2 - 1 Montrose
sobota 06/07/2019
FT
Dumbarton 3 - 2 Dundee United FC
sobota 06/07/2019
FT
SC Rheindorf Altach 2 - 0 Dornbirn
sobota 06/07/2019
FT
FC Salzburg 1 - 1 Arsenal Tula
sobota 06/07/2019
FT
Grasshopper Club Zürich 4 - 0 FC Schaffhausen
sobota 06/07/2019
FT
Viktoria Berlin 4 - 1 Krieschow
sobota 06/07/2019
FT
VfL Wolfsburg 2 - 1 Hansa Rostock
sobota 06/07/2019
FT
HSC Hannover 3 - 1 Borussia Hildesheim
sobota 06/07/2019
16:00
Aubstadt - Abtswind
sobota 06/07/2019
FT
Schwarz-Weiß Essen 1 - 4 Rot Weiss Essen
sobota 06/07/2019
FT
FC Zürich 3 - 5 VfB Stuttgart
sobota 06/07/2019
FT
Hallen 0 - 14 Bristol City FC
sobota 06/07/2019
FT
KAA Gent 3 - 0 Aris Saloniki
sobota 06/07/2019
FT
Yeovil Town FC 2 - 0 Stratford Town
sobota 06/07/2019
FT
Pardubice 2 - 2 FC Vysocina Jihlava
sobota 06/07/2019
FT
Dynamo Ceské Budejovice 3 - 0 FK Viktoria Zizkov
sobota 06/07/2019
FT
MFK Karviná 2 - 0 Pohronie
sobota 06/07/2019
FT
SV Kapfenberg 3 - 3 SK Sturm Graz
sobota 06/07/2019
FT
Vroomshoopse Boys 0 - 4 Heracles
sobota 06/07/2019
FT
Śląsk Wrocław 2 - 0 Slaven Koprivnica
sobota 06/07/2019
FT
ŁKS Łódź 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
sobota 06/07/2019
FT
Linx 0 - 2 SC Freiburg
sobota 06/07/2019
FT
Lech Poznań 2 - 1 FC Midtjylland
sobota 06/07/2019
FT
Laakkwartier 0 - 10 ADO Den Haag
sobota 06/07/2019
FT
Arka Gdynia 2 - 2 Chemnitzer FC
sobota 06/07/2019
FT
Wuppertaler SV Borussia 0 - 4 Bayer Leverkusen
sobota 06/07/2019
FT
Grenoble 3 - 1 Le Puy Foot
sobota 06/07/2019
FT
LASK Linz 2 - 1 FC Bohemians Praha 1905
sobota 06/07/2019
FT
De Graafschap 4 - 0 Zagłębie Lubin
sobota 06/07/2019
FT
SSV Ulm 1846 2 - 0 Augsburg II
sobota 06/07/2019
FT
1.FK Pribram 2 - 2 Vlašim
sobota 06/07/2019
FT
FC Lausanne Sport 3 - 2 Servette FC Genewa
sobota 06/07/2019
FT
Avranches 0 - 2 Guingamp
sobota 06/07/2019
FT
Korona Kielce 1 - 1 Vitesse
sobota 06/07/2019
FT
KFC Uerdingen 05 0 - 2 Arminia Bielefeld
sobota 06/07/2019
FT
Sereď 1 - 1 MTK
sobota 06/07/2019
FT
Vaduz 2 - 0 SC Austria Lustenau
sobota 06/07/2019
FT
Botev Plovdiv 0 - 0 Lokomotiv Sofia 1929
sobota 06/07/2019
17:00
SSV Reutlingen 05 - VfR Aalen
sobota 06/07/2019
FT
1. FC Brno 4 - 0 Nitra
sobota 06/07/2019
FT
Septemvri Sofia 0 - 1 Vitosha Bistritsa
sobota 06/07/2019
FT
SV Sandhausen 1 - 0 Nancy
sobota 06/07/2019
FT
Legia Warszawa 6 - 0 Pogoń Siedlce
sobota 06/07/2019
FT
ES Troyes AC 2 - 0 Villefranche
sobota 06/07/2019
FT
US Boulogne 3 - 2 RC Lens
sobota 06/07/2019
FT
Le Havre 4 - 0 Paris FC
sobota 06/07/2019
FT
Club Tigres de la UANL 1 - 0 TR de Veracruz
sobota 06/07/2019
FT
KV Kortrijk 1 - 1 Valenciennes
sobota 06/07/2019
17:00
Viktoria Köln - AS Eupen
sobota 06/07/2019
FT
Slavoj Trebišov 1 - 1 Kisvárda
sobota 06/07/2019
FT
KVC Westerlo 2 - 0 FC Vorskla Poltava
sobota 06/07/2019
FT
Teutonia Ottensen 3 - 2 Hamburger SV II
sobota 06/07/2019
17:30
Pachuca CF - Potros UAEM
sobota 06/07/2019
FT
Arda 1 - 1 Botev Galabovo
sobota 06/07/2019
FT
Beroe 3 - 1 Tsarsko selo
sobota 06/07/2019
FT
Slavia Sofia 1 - 3 CSKA 1948 Sofia
sobota 06/07/2019
FT
FC Thun 1 - 5 FC Sankt Gallen 1879
sobota 06/07/2019
FT
FC Zilina 3 - 0 Senica
sobota 06/07/2019
FT
Mjällby 2 - 2 BK Fremad Amager
sobota 06/07/2019
FT
Clermont Foot 2 - 0 Rodez
sobota 06/07/2019
FT
SV Mattersburg 0 - 0 Lafnitz
sobota 06/07/2019
FT
Laval 1 - 1 Caen
sobota 06/07/2019
FT
Auxerre 2 - 1 Bourg-en-Bresse
sobota 06/07/2019
FT
Sochaux 0 - 0 Yverdon Sport FC
sobota 06/07/2019
FT
Celje 1 - 2 Krylya Sovetov
sobota 06/07/2019
FT
Beringen 0 - 12 KRC Genk
sobota 06/07/2019
FT
Traiskirchen / Tribusw. 1 - 3 Floridsdorfer AC
sobota 06/07/2019
FT
Rudar 1 - 0 Voždovac
sobota 06/07/2019
FT
HNK Gorica 1 - 0 Tabor Sežana
sobota 06/07/2019
FT
Wildon 7 - 2 Grazer AK
sobota 06/07/2019
FT
Aluminij 3 - 1 Rogaška
sobota 06/07/2019
FT
F91 Dudelange 4 - 3 Excelsior Virton
sobota 06/07/2019
18:00
Napredak - Zemun
sobota 06/07/2019
FT
Hartberg 2 - 0 Hannover 96
sobota 06/07/2019
FT
Niort 1 - 3 Cholet
sobota 06/07/2019
FT
Rad Beograd 0 - 2 Spartak Subotica
sobota 06/07/2019
FT
TB Uphusen 0 - 6 SV Werder Brema II
sobota 06/07/2019
FT
CSKA Sofia 3 - 0 Vihren
sobota 06/07/2019
FT
FK Pirmasens 3 - 3 VfB Borussia Neunkirchen
sobota 06/07/2019
FT
Lorient 2 - 0 Concarneau
sobota 06/07/2019
18:30
Debrecen - Zemplín Michalovce
sobota 06/07/2019
FT
Beltinci 1 - 3 Mura
sobota 06/07/2019
FT
Mladost Lučani 1 - 0 Borac Banja Luka
sobota 06/07/2019
FT
FVC 0 - 4 SC Cambuur Leeuwarden
sobota 06/07/2019
FT
OH Leuven 4 - 4 KV Mechelen
sobota 06/07/2019
FT
Deinze 0 - 2 SV Zulte Waregem
sobota 06/07/2019
FT
Cercle Brugge KSV 1 - 4 AS Monaco
sobota 06/07/2019
19:00
Nottingham Forest FC - Peterborough United FC
sobota 06/07/2019
FT
Lommel 3 - 1 Eindhoven
sobota 06/07/2019
FT
GD Chaves 2 - 1 Desportivo Aves
sobota 06/07/2019
FT
NEC Amateurs 0 - 7 NEC
sobota 06/07/2019
FT
Feldkirchen Kärnten 0 - 4 Austria Klagenfurt
sobota 06/07/2019
FT
Beerschot 2 - 0 KFC Duffel
sobota 06/07/2019
FT
Fužinar 0 - 3 Inđija
sobota 06/07/2019
FT
CRB 1 - 0 Retrô
sobota 06/07/2019
FT
Santos 1 - 1 Ponte Preta
sobota 06/07/2019
FT
Peterborough United FC 2 - 0 Saint Mirren FC
sobota 06/07/2019
FT
Olimpija 1 - 0 Partizan
sobota 06/07/2019
FT
Goiás 1 - 0 Racing
sobota 06/07/2019
FT
CDSC Cruz Azul 0 - 0 CA Monarcas Morelia
niedziela 07/07/2019
00:00
Cracovia Kraków - Puszcza Niepołomice
niedziela 07/07/2019
00:00
Karlsruher SC - Swarovski Tirol
niedziela 07/07/2019
FT
Atlético Nacional 0 - 0 CA Lanús
niedziela 07/07/2019
FT
Club América 0 - 2 CA River Plate
niedziela 07/07/2019
FT
Cafetaleros de Chiapas 0 - 1 Pumas UNAM
niedziela 07/07/2019
FT
CD Chivas de Guadalajara 0 - 2