UEFA Europa Conference League

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
wtorek 20/07/2021
FT
Domžale 1 - 1 Honka Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Honka 0 - 1 Domžale Zobacz wydarzenia
Przewaga Honka 1 - 2 Domžale
wtorek 20/07/2021
FT
Kauno Žalgiris 0 - 5 The New Saints Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
The New Saints 5 - 1 Kauno Žalgiris Zobacz wydarzenia
Przewaga The New Saints 10 - 1 Kauno Žalgiris
wtorek 20/07/2021
FT
Prishtina 4 - 1 Connah's Quay Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Connah's Quay 4 - 2 Prishtina Zobacz wydarzenia
Przewaga Connah's Quay 5 - 6 Prishtina
wtorek 20/07/2021
FT
Folgore 1 - 3 Hibernians Zobacz wydarzenia
wtorek 27/07/2021
FT
Hibernians 4 - 2 Folgore Zobacz wydarzenia
Przewaga Hibernians 7 - 3 Folgore
środa 21/07/2021
FT
Čukarički 0 - 0 Sumqayıt
czwartek 29/07/2021
FT
Sumqayıt 0 - 2 Čukarički Zobacz wydarzenia
Przewaga Sumqayıt 0 - 2 Čukarički
czwartek 22/07/2021
FT
Ararat 2 - 4 Śląsk Wrocław Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Śląsk Wrocław 3 - 3 Ararat Zobacz wydarzenia
Przewaga Śląsk Wrocław 7 - 5 Ararat
czwartek 22/07/2021
FT
Astana 2 - 0 Aris Saloniki Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Aris Saloniki 2 - 1 Astana Zobacz wydarzenia
Przewaga Aris Saloniki 2 - 3 Astana
czwartek 22/07/2021
FT
Panevėžys 0 - 1 Vojvodina Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Vojvodina 1 - 0 Panevėžys Zobacz wydarzenia
Przewaga Vojvodina 2 - 0 Panevėžys
czwartek 22/07/2021
FT
KuPS 2 - 2 FC Vorskla Poltava Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
FC Vorskla Poltava 2 - 3 KuPS Zobacz wydarzenia
Przewaga FC Vorskla Poltava 4 - 5 KuPS
czwartek 22/07/2021
FT
Sochi 3 - 0 Keşlə Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Keşlə 2 - 4 Sochi Zobacz wydarzenia
Przewaga Keşlə 2 - 7 Sochi
czwartek 22/07/2021
FT
Olimpija 1 - 0 Birkirkara Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Birkirkara 1 - 0 Olimpija Zobacz wydarzenia
Przewaga Birkirkara 1 - 1 Olimpija
czwartek 22/07/2021
FT
Qarabağ 0 - 0 MS Ashdod Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
MS Ashdod 0 - 1 Qarabağ Zobacz wydarzenia
Przewaga MS Ashdod 0 - 1 Qarabağ
czwartek 22/07/2021
FT
FK Austria Wiedeń 1 - 1 Breidablik Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Breidablik 2 - 1 FK Austria Wiedeń Zobacz wydarzenia
Przewaga FK Austria Wiedeń 2 - 3 Breidablik
czwartek 22/07/2021
FT
Rīgas FS 3 - 0 Puskás Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Puskás 0 - 2 Rīgas FS Zobacz wydarzenia
Przewaga Puskás 0 - 5 Rīgas FS
czwartek 22/07/2021
FT
Molde 3 - 0 Servette FC Genewa Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Servette FC Genewa 2 - 0 Molde Zobacz wydarzenia
Przewaga Servette FC Genewa 2 - 3 Molde
czwartek 22/07/2021
FT
Dinamo Tbilisi 1 - 2 Maccabi Haifa FC Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Maccabi Haifa FC 5 - 1 Dinamo Tbilisi Zobacz wydarzenia
Przewaga Maccabi Haifa FC 7 - 2 Dinamo Tbilisi
czwartek 22/07/2021
FT
F91 Dudelange 0 - 1 Bohemians Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Bohemians 3 - 0 F91 Dudelange Zobacz wydarzenia
Przewaga Bohemians 4 - 0 F91 Dudelange
czwartek 22/07/2021
FT
Elfsborg 4 - 0 Milsami Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Milsami 0 - 5 Elfsborg Zobacz wydarzenia
Przewaga Milsami 0 - 9 Elfsborg
czwartek 22/07/2021
FT
Hammarby 3 - 1 Maribor Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Maribor 0 - 1 Hammarby Zobacz wydarzenia
Przewaga Maribor 1 - 4 Hammarby
czwartek 22/07/2021
FT
Teuta Durrës 0 - 2 Inter Club d'Escaldes Zobacz wydarzenia
wtorek 27/07/2021
FT
Inter Club d'Escaldes 0 - 3 Teuta Durrës Zobacz wydarzenia
Przewaga Inter Club d'Escaldes 2 - 3 Teuta Durrës
czwartek 22/07/2021
FT
CSKA Sofia 0 - 0 Liepāja
czwartek 29/07/2021
FT
Liepāja 0 - 0 CSKA Sofia
Przewaga Liepāja 0 - 0 CSKA Sofia
czwartek 22/07/2021
FT
FC Viktoria Plzen 2 - 1 Dinamo Brest Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Dinamo Brest 1 - 2 FC Viktoria Plzen Zobacz wydarzenia
Przewaga Dinamo Brest 2 - 4 FC Viktoria Plzen
czwartek 22/07/2021
FT
Spartak Trnava 0 - 0 Sepsi Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Sepsi 1 - 1 Spartak Trnava Zobacz wydarzenia
Przewaga Sepsi 1 - 1 Spartak Trnava
czwartek 22/07/2021
FT
Apollon 1 - 3 Žilina Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Žilina 2 - 2 Apollon Zobacz wydarzenia
Przewaga Žilina 5 - 3 Apollon
czwartek 22/07/2021
FT
FC København 4 - 1 Torpedo BelAZ Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Torpedo BelAZ 0 - 5 FC København Zobacz wydarzenia
Przewaga Torpedo BelAZ 1 - 9 FC København
czwartek 22/07/2021
FT
Petrocub 0 - 1 Sivasspor Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Sivasspor 1 - 0 Petrocub Zobacz wydarzenia
Przewaga Sivasspor 2 - 0 Petrocub
czwartek 22/07/2021
FT
Dinamo Batumi 0 - 1 BATE Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
BATE 1 - 4 Dinamo Batumi Zobacz wydarzenia
Przewaga BATE 2 - 4 Dinamo Batumi
czwartek 22/07/2021
FT
Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 1. FC Slovácko Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
1. FC Slovácko 1 - 0 Lokomotiv Plovdiv Zobacz wydarzenia
Przewaga 1. FC Slovácko 1 - 1 Lokomotiv Plovdiv
czwartek 22/07/2021
FT
Sūduva 0 - 0 Raków Częstochowa
czwartek 29/07/2021
FT
Raków Częstochowa 0 - 0 Sūduva
Przewaga Raków Częstochowa 0 - 0 Sūduva
czwartek 22/07/2021
FT
Riga 2 - 0 Shkendija Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Shkendija 0 - 1 Riga Zobacz wydarzenia
Przewaga Shkendija 0 - 3 Riga
czwartek 22/07/2021
FT
Gzira United 0 - 2 Rijeka Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Rijeka 1 - 0 Gzira United Zobacz wydarzenia
Przewaga Rijeka 3 - 0 Gzira United
czwartek 22/07/2021
FT
Laçi 1 - 0 Universitatea Craiova Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Universitatea Craiova 0 - 0 Laçi
Przewaga Laçi 1 - 0 Universitatea Craiova
czwartek 22/07/2021
FT
AEL 1 - 0 Vllaznia Shkodër Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Vllaznia Shkodër 0 - 1 AEL Zobacz wydarzenia
Przewaga Vllaznia Shkodër 0 - 2 AEL
czwartek 22/07/2021
FT
HB 4 - 0 Budućnost Zobacz wydarzenia
wtorek 27/07/2021
FT
Budućnost 0 - 2 HB Zobacz wydarzenia
Przewaga HB 6 - 0 Budućnost
czwartek 22/07/2021
FT
Arda 0 - 2 Hapoel Beer Sheva Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Hapoel Beer Sheva 4 - 0 Arda Zobacz wydarzenia
Przewaga Hapoel Beer Sheva 6 - 0 Arda
czwartek 22/07/2021
FT
Shkupi 0 - 3 CD Santa Clara Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
CD Santa Clara 2 - 0 Shkupi Zobacz wydarzenia
Przewaga CD Santa Clara 5 - 0 Shkupi
czwartek 22/07/2021
FT
FC Basel 3 - 0 Partizani Tirana Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Partizani Tirana 0 - 2 FC Basel Zobacz wydarzenia
Przewaga Partizani Tirana 0 - 5 FC Basel
czwartek 22/07/2021
FT
FC Steaua Bukareszt 1 - 0 Shakhter Karagandy Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Shakhter Karagandy 2 - 1 FC Steaua Bukareszt Zobacz wydarzenia
Przewaga Shakhter Karagandy 2 - 2 FC Steaua Bukareszt
czwartek 22/07/2021
FT
Larne 2 - 1 AGF Aarhus Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
AGF Aarhus 1 - 1 Larne Zobacz wydarzenia
Przewaga AGF Aarhus 2 - 3 Larne
czwartek 22/07/2021
FT
KAA Gent 4 - 0 Vålerenga Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Vålerenga 2 - 0 KAA Gent Zobacz wydarzenia
Przewaga Vålerenga 2 - 4 KAA Gent
czwartek 22/07/2021
FT
Sutjeska 0 - 0 Maccabi Tel Aviv FC Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Maccabi Tel Aviv FC 3 - 1 Sutjeska Zobacz wydarzenia
Przewaga Maccabi Tel Aviv FC 3 - 1 Sutjeska
czwartek 22/07/2021
FT
Velež 2 - 1 AEK Ateny Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
AEK Ateny 1 - 0 Velež Zobacz wydarzenia
Przewaga AEK Ateny 2 - 2 Velež
czwartek 22/07/2021
FT
Hibernian FC 3 - 0 FC Santa Coloma Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
FC Santa Coloma 1 - 2 Hibernian FC Zobacz wydarzenia
Przewaga FC Santa Coloma 1 - 5 Hibernian FC
czwartek 22/07/2021
FT
Aberdeen FC 5 - 1 Häcken Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Häcken 2 - 0 Aberdeen FC Zobacz wydarzenia
Przewaga Häcken 3 - 5 Aberdeen FC
czwartek 22/07/2021
FT
Linfield 4 - 0 Borac Banja Luka Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Borac Banja Luka 0 - 0 Linfield
Przewaga Borac Banja Luka 0 - 4 Linfield
czwartek 22/07/2021
FT
Hajduk Split 2 - 0 Tobol Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Tobol 4 - 1 Hajduk Split Zobacz wydarzenia
Przewaga Tobol 4 - 3 Hajduk Split
czwartek 22/07/2021
FT
Valur 0 - 3 Bodø / Glimt Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Bodø / Glimt 3 - 0 Valur Zobacz wydarzenia
Przewaga Bodø / Glimt 6 - 0 Valur
czwartek 22/07/2021
FT
Újpest 2 - 1 Vaduz Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Vaduz 1 - 3 Újpest Zobacz wydarzenia
Przewaga Vaduz 2 - 5 Újpest
czwartek 22/07/2021
FT
Dundalk 2 - 2 FCI Levadia Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
FCI Levadia 1 - 2 Dundalk Zobacz wydarzenia
Przewaga Dundalk 4 - 3 FCI Levadia
czwartek 22/07/2021
FT
FH 0 - 2 Rosenborg Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Rosenborg 4 - 1 FH Zobacz wydarzenia
Przewaga Rosenborg 6 - 1 FH
czwartek 22/07/2021
FT
Drita 0 - 0 Feyenoord
czwartek 29/07/2021
FT
Feyenoord 3 - 2 Drita Zobacz wydarzenia
Przewaga Feyenoord 3 - 2 Drita
czwartek 22/07/2021
FT
Partizan 1 - 0 DAC 1904 Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
DAC 1904 0 - 2 Partizan Zobacz wydarzenia
Przewaga DAC 1904 0 - 3 Partizan
czwartek 22/07/2021
FT
Pogoń Szczecin 0 - 0 Osijek
czwartek 29/07/2021
FT
Osijek 1 - 0 Pogoń Szczecin Zobacz wydarzenia
Przewaga Osijek 1 - 0 Pogoń Szczecin
czwartek 22/07/2021
FT
Shakhtyor 1 - 2 Fola Esch Zobacz wydarzenia
czwartek 29/07/2021
FT
Fola Esch 1 - 0 Shakhtyor Zobacz wydarzenia
Przewaga Fola Esch 3 - 1 Shakhtyor

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
18+ GambleAware