Liga Europy UEFA

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
środa 16/09/2020
FT
Progrès Niederkorn 0 - 5 Willem II Zobacz wydarzenia
środa 16/09/2020
FT
Hammarby 0 - 3 Lech Poznań Zobacz wydarzenia
środa 16/09/2020
FT
B36 2 - 2 The New Saints Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Kaisar 1 - 4 APOEL Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Ventspils 1 - 5 Rosenborg Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Renova 0 - 1 Hajduk Split Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Teuta Durrës 0 - 4 Granada Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Astana 0 - 1 Budućnost Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Ararat-Armenia 4 - 3 Fola Esch Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Lincoln Red Imps 0 - 5 Glasgow Rangers FC Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
KuPS 1 - 1 Slovan Bratislava Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Botoşani 0 - 1 Shkendija Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Lokomotiv Plovdiv 1 - 2 Tottenham Hotspur Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Neftçi 1 - 3 Galatasaray SK Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
IFK Göteborg 1 - 2 FC København Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Riteriai 1 - 5 FC Slovan Liberec Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Bodø / Glimt 3 - 1 Žalgiris Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Olimpija 2 - 3 Zrinjski Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Flora 2 - 1 KR Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Sfîntul Gheorghe 0 - 1 Partizan Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Lokomotivi Tbilisi 2 - 1 Dinamo Moskva Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
CSKA Sofia 2 - 0 BATE Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Laçi 1 - 2 Hapoel Beer Sheva Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Hibernians 0 - 1 Fehérvár Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
OFI Heraklion 0 - 1 Apollon Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Djurgården 2 - 1 Europa Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Connah's Quay 0 - 1 Dinamo Tbilisi Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Maccabi Haifa FC 2 - 1 Kairat Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Inter Club d'Escaldes 0 - 1 Dundalk Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Shamrock Rovers 0 - 2 AC Milan Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Piast Gliwice 3 - 2 Hartberg Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Standard de Liège 2 - 0 Bala Town Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Aris Saloniki 1 - 2 Kolos Kovalivka Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Borac Banja Luka 0 - 2 Rio Ave FC Vila de Conde Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Kukësi 0 - 4 VfL Wolfsburg Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Sileks 0 - 2 Drita Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Mura 3 - 0 AGF Aarhus Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Coleraine 2 - 2 Motherwell FC Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Viking 0 - 2 Aberdeen FC Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
DAC 5 - 3 FK Jablonec nad Nisou 97 Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Servette FC Genewa 0 - 1 Stade de Reims Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Osijek 1 - 2 FC Basel Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Linfield 0 - 1 Floriana Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Bačka Topola 6 - 6 FC Steaua Bukareszt Zobacz wydarzenia
czwartek 17/09/2020
FT
Honvéd 0 - 2 Malmö FF Zobacz wydarzenia
piątek 18/09/2020
FT
Riga 1 - 0 Tre Fiori Zobacz wydarzenia

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 1 +3 3
2 1 +3 3
3 1 +2 3
4 1 +2 3
5 1 +2 3
18+ GambleAware