Liga Europy UEFA

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
czw 03/10/19 Astana 1 - 2 Partizan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 BSC Young Boy… 2 - 1 Glasgow Rangers FC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Feyenoord 2 - 0 Porto Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Saint Étienne 1 - 1 VfL Wolfsburg Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Oleksandria 1 - 1 KAA Gent Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 CSKA Moskva 0 - 2 Espanyol Barcelona Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Ferencváros 0 - 3 Ludogorets Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Istanbul BB 1 - 1 Borussia M'gla… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Wolfsberger AC 1 - 1 AS Roma Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Besiktas JK 0 - 1 Wolverhampton Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Sporting Braga 2 - 2 Slovan Bratislava Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 AZ Alkmaar 0 - 0 Manchester United Więcej informacji
czw 03/10/19 Lazio Rzym 2 - 1 Stade Rennes Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Celtic Glasgow FC 2 - 0 CFR 1907 Cluj Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Vitoria Guimaraes 0 - 1 Eintracht Fran… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Arsenal Londyn 4 - 0 Standard de Liège Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Sevilla 1 - 0 APOEL Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 F91 Dudelange 1 - 4 Qarabağ Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Malmö FF 1 - 1 FC København Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 FC Lugano 0 - 0 FC Dynamo Kijów Więcej informacji
czw 03/10/19 Krasnodar 1 - 2 Getafe Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Trabzonspor 2 - 2 FC Basel Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Sporting CP 2 - 1 LASK Linz Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 03/10/19 Rosenborg 1 - 4 PSV Eindhoven Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 24/10/19 Qarabağ 18 : 55 APOEL Więcej informacji
czw 24/10/19 Porto 18 : 55 Glasgow Rangers FC Więcej informacji
czw 24/10/19 BSC Young Boy… 18 : 55 Feyenoord Więcej informacji
czw 24/10/19 KAA Gent 18 : 55 VfL Wolfsburg Więcej informacji
czw 24/10/19 Saint Étienne 18 : 55 Oleksandria Więcej informacji
czw 24/10/19 CSKA Moskva 18 : 55 Ferencváros Więcej informacji
czw 24/10/19 Ludogorets 18 : 55 Espanyol Barcelona Więcej informacji
czw 24/10/19 AS Roma 18 : 55 Borussia M'gla… Więcej informacji
czw 24/10/19 Istanbul BB 18 : 55 Wolfsberger AC Więcej informacji
czw 24/10/19 Besiktas JK 18 : 55 Sporting Braga Więcej informacji
czw 24/10/19 Slovan Bratislava 18 : 55 Wolverhampton Więcej informacji
czw 24/10/19 Partizan 18 : 55 Manchester United Więcej informacji
czw 24/10/19 AZ Alkmaar 18 : 55 Astana Więcej informacji
czw 24/10/19 Celtic Glasgow FC 21 : 00 Lazio Rzym Więcej informacji
czw 24/10/19 Stade Rennes 21 : 00 CFR 1907 Cluj Więcej informacji
czw 24/10/19 Arsenal Londyn 21 : 00 Vitoria Guimaraes Więcej informacji
czw 24/10/19 Eintracht Fran… 21 : 00 Standard de Liège Więcej informacji
czw 24/10/19 Sevilla 21 : 00 F91 Dudelange Więcej informacji
czw 24/10/19 FC Dynamo Kijów 21 : 00 FC København Więcej informacji
czw 24/10/19 Malmö FF 21 : 00 FC Lugano Więcej informacji
czw 24/10/19 Getafe 21 : 00 FC Basel Więcej informacji
czw 24/10/19 Trabzonspor 21 : 00 Krasnodar Więcej informacji
czw 24/10/19 Sporting CP 21 : 00 Rosenborg Więcej informacji
czw 24/10/19 PSV Eindhoven 21 : 00 LASK Linz Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware