Liga Mistrzów UEFA

Spotkania

Dzień Gospodarze Bramka/Czas Goście  
wtorek 09/07/2019
FT
Astana 1 - 0 CFR 1907 Cluj Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
CFR 1907 Cluj 3 - 1 Astana Zobacz wydarzenia
Przewaga Astana 2 - 3 CFR 1907 Cluj
wtorek 09/07/2019
FT
Ararat-Armenia 2 - 1 AIK Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
AIK 3 - 1 Ararat-Armenia Zobacz wydarzenia
Przewaga Ararat-Armenia 3 - 4 AIK
wtorek 09/07/2019
FT
Nõmme Kalju 0 - 1 Shkendija Zobacz wydarzenia
wtorek 16/07/2019
FT
Shkendija 1 - 2 Nõmme Kalju Zobacz wydarzenia
Przewaga Nõmme Kalju 2 - 2 Shkendija
wtorek 09/07/2019
FT
HJK 3 - 0 HB Zobacz wydarzenia
wtorek 16/07/2019
FT
HB 2 - 2 HJK Zobacz wydarzenia
Przewaga HJK 5 - 2 HB
wtorek 09/07/2019
FT
Sarajevo 1 - 3 Celtic Glasgow FC Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
Celtic Glasgow FC 2 - 1 Sarajevo Zobacz wydarzenia
Przewaga Celtic Glasgow FC 5 - 2 Sarajevo
wtorek 09/07/2019
FT
F91 Dudelange 2 - 2 Valletta Zobacz wydarzenia
wtorek 16/07/2019
FT
Valletta 1 - 1 F91 Dudelange Zobacz wydarzenia
Przewaga F91 Dudelange 3 - 3 Valletta
wtorek 09/07/2019
FT
Sūduva 0 - 0 Crvena Zvezda
wtorek 16/07/2019
FT
Crvena Zvezda 2 - 1 Sūduva Zobacz wydarzenia
Przewaga Sūduva 1 - 2 Crvena Zvezda
wtorek 09/07/2019
FT
The New Saints 2 - 2 Feronikeli Zobacz wydarzenia
wtorek 16/07/2019
FT
Feronikeli 0 - 1 The New Saints Zobacz wydarzenia
Przewaga Feronikeli 2 - 3 The New Saints
środa 10/07/2019
FT
Partizani Tirana 0 - 0 Qarabağ
środa 17/07/2019
FT
Qarabağ 2 - 0 Partizani Tirana Zobacz wydarzenia
Przewaga Partizani Tirana 0 - 2 Qarabağ
środa 10/07/2019
FT
Sheriff 0 - 3 Saburtalo Zobacz wydarzenia
wtorek 16/07/2019
FT
Saburtalo 1 - 3 Sheriff Zobacz wydarzenia
Przewaga Saburtalo 4 - 3 Sheriff
środa 10/07/2019
FT
BATE 1 - 1 Piast Gliwice Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
Piast Gliwice 1 - 2 BATE Zobacz wydarzenia
Przewaga BATE 3 - 2 Piast Gliwice
środa 10/07/2019
FT
Ferencváros 2 - 1 Ludogorets Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
Ludogorets 2 - 3 Ferencváros Zobacz wydarzenia
Przewaga Ludogorets 3 - 5 Ferencváros
środa 10/07/2019
FT
Slovan Bratislava 1 - 1 Sutjeska Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
Sutjeska 1 - 1 Slovan Bratislava Zobacz wydarzenia
Przewaga Slovan Bratislava 2 - 2 Sutjeska
środa 10/07/2019
FT
Dundalk 0 - 0 Riga
środa 17/07/2019
FT
Riga 0 - 0 Dundalk Zobacz wydarzenia
Przewaga Riga 0 - 0 Dundalk
środa 10/07/2019
FT
Linfield 0 - 2 Rosenborg Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
Rosenborg 4 - 0 Linfield Zobacz wydarzenia
Przewaga Linfield 0 - 6 Rosenborg
środa 10/07/2019
FT
Valur 0 - 3 Maribor Zobacz wydarzenia
środa 17/07/2019
FT
Maribor 2 - 0 Valur Zobacz wydarzenia
Przewaga Valur 0 - 5 Maribor

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 28 +37 65
2 28 +23 54
3 28 +16 53
4 27 +17 47
5 26 +6 46
18+ GambleAware