Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Terminarz
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Club teams
FC Barcelona
Real Madryt
Manchester United
Arsenal Londyn
Liverpool FC
Zobacz wszystkie
Inter Mediolan
AC Milan
Bayern Monachium
Porto
CA Boca Juniors
Reprezentacje
Hiszpania
Holandia
Niemcy
Anglia
Brazylia
Zobacz wszystkie
Argentyna
Włochy
Portugalia
Francja
Rosja
Więcej
FIFA Rankings
H2H Comparison
Zawodnicy
Points
Rozgrywki
Ligi krajowe
Premiership
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Zobacz wszystkie
Klubowe międzynarodowe
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azja
Champions League
Puchar AFC
Ameryka Południowa
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Zobacz wszystkie
National
Mistrzostwa Świata
Olimpiada
Mistrzostwa Europy
Copa America
Gold Cup
Puchar Azji
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Mistrzostwa Świata juniorów
Euro U21 Champ
Zobacz wszystkie
Youth
National
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U19 Championship
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Zobacz wszystkie
Drużyny
Zawodnicy
Points
PL Rozgrywki
Ekstraklasa
I Liga
II. Liga
III Liga
IV Liga
Puchar Polski
Puchar Ligi
Superpuchar
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Centralna Liga Juniorów
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Młoda Ekstraklasa
Ligi krajowe
Afganistan
Albania
Algieria
Andora
Anglia
Angola
Antigua i Barbuda
Antyle Holenderskie
Arabia Saudyjska
Argentyna
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbejdżan
Bahrajn
Bangladesz
Barbados
Belgia
Belize
Benin
Bermudy
Bhutan
Białoruś
Birma
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Botswana
Brazylia
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Bułgaria
Chile
Chińskie Tajpej
Chiny
Chorwacja
Cypr
Czad
Czarnogóra
Czechy
Dania
Dominikana
DR Konga
Dżibuti
Egipt
Ekwador
Estonia
Etiopia
Fidżi
Filipiny
Finlandia
Francja
Gabon
Gambia
Ghana
Gibraltar
Grecja
Grenada
Gruzja
Guadeloupa
Guam
Gujana
Gujana Francuska
Gwatemala
Gwinea
Haiti
Hiszpania
Holandia
Honduras
Hongkong
Indie
Indonezja
Irak
Iran
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Jamajka
Japonia
Jemen
Jordania
Kajmany
Kambodża
Kamerun
Kanada
Katar
Kazachstan
Kenia
Kirgistan
Kolumbia
Kongo
Korea Południowa
Kosowo
Kostaryka
Kuba
Kuwejt
Laos
Lesotho
Liban
Liberia
Libia
Lichtenstein
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Madagaskar
Makau
Malawi
Malediwy
Malezja
Mali
Malta
Maroko
Martynika
Mauretania
Mauritius
Meksyk
Mongolia
Mozambik
Mołdawia
Nepal
Niemcy
Niger
Nigeria
Nikaragua
Norwegia
Nowa Kaledonia
Nowa Zelandia
Oman
Pakistan
Palestyna
Panama
Papua Nowa Gwinea
Paragwaj
Peru
Polska
Portoryko
Portugalia
Republika Południowej Afryki
Reunion
Rosja
Rumunia
Rwanda
Salwador
Samoa
San Marino
Senegal
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Sierra Leone
Singapur
Somalia
Sri Lanka
St. Kitts i Nevis
Stany Zjednoczone
Suazi
Sudan
Surinam
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tadżykistan
Tahiti
Tajlandia
Tanzania
Togo
Trynidad i Tobago
Tunezja
Turcja
Turkmenistan
Uganda
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wenezuela
Wietnam
Wybrzeże Kości Słoniowej
Wyspy Cooka
Wyspy Dziewicze
Wyspy Owcze
Wyspy Salomona
Wyspy Św. Tomasza i Książęca
Wyspy Turks i Caicos
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zambia
Zimbabwe
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
Afrykańska Liga Mistrzów
Puchar Konfederacji CAF
Superpuchar Afrykańskiej Ligii Mistrzów
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
Puchar strefy CONCACAF
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Club Championship
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Puchar Gigantów
Super Liga
Puchar Klubowy UNCAF
Copa Libertadores
Puchar Nissan Sudamericana
Recopa Sudamericana
CONMEBOL Libertadores U20
Copa Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Lig Mistrzów AFC
Puchar AFC
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
Liga Mistrzów UEFA
Liga Europy UEFA
UEFA Europa Conference League
Superpuchar UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Puchar Intertoto
The NextGen Series
Puchar Irlandii Setanta
Liga Bałtycka
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Skandynawska Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
OFC Championship Klubów
Klubowe Mistrzostwa Świata
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arabska Liga Mistrzów
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Puchar Interkontynentalny
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Mistrzostwa Pacyfiku
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Reprezentacje
Puchar Narodów Afryki
Africa Cup of Nations Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Afryka
Puchar Narodów Afryki
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Championship
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Złoty Puchar CONCACAF
Concacaf Gold Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Północna, Centralna i Karaiby
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Puchar Narodów UNCAF
Puchar Karaibów
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Kwalifikacje Olimpijskie CONCACAF
CA Games
CONCACAF U20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Puchar Narodów CONCACAF
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Copa America Qualification
Pre-CONCACAF Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa America
Eliminacje Mistrzostw Świata - Ameryka Południowa
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji
Asian Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata - Azja
Gry Azjatyckie
Mistrzostwa ASEAN
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Puchar Zatoki
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
Puchar AFC Challenge
Nehru Cup
Mistrzostwa Europy
Eliminacje Mistrzostw Europy
Eliminacje Mistrzostw Świata - Europa
UEFA Nations League
Baltic Cup
Mistrzostwa Europy U-21
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
OFC Nations Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata - Oceania
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Mistrzostwa Świata
Puchar Konfederacji
Olimpiada
Eliminacje Mistrzostw Świata - playoff interkontynentalne
Olympics Intercontinental Play-offs
Towarzyskie
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Puchar Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Mistrzostwa Świata juniorów
Mistrzostwa Świata U-17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
World Youth Festival - Tulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Igrzyska Panamerykańskie
Islamic Solidarity Games
Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
R. Utomo
Podsumowanie
Spotkania
Paszport
Imię
Ryuji
Nazwisko
Utomo Prabowo
Narodowość
Indonezja
Data urodzenia
1 lipca 1995
Wiek
28
Kraj urodzenia
Indonezja
Miejsce urodzenia
Jakarta
Pozycja
Obrońca
Wzrost
183 cm
Kariera
Ligi krajowe
Puchary krajowe
Puchary
Reprezentacja
Sezon
Drużyna
Comp
2023/2024
Bali United
SUL
224
5
2
3
0
17
0
1
0
0
2022/2023
Bali United
SUL
615
10
6
4
0
6
0
2
0
0
2022/2023
Persija
SUL
130
3
2
1
2
7
0
0
0
0
2021/2022
Persija
SUL
155
3
2
1
1
3
0
0
0
1
2021
Pulau Pinang
SUL
1194
15
13
2
2
2
0
3
0
0
2020/2021
Persija
SUL
180
2
2
0
0
0
0
1
0
0
2019
Persija
SUL
1437
19
16
3
4
7
2
6
1
0
2017
Persija
SUL
595
9
6
3
1
7
0
5
0
0
2016
Arema
ISA
?
0
?
?
?
?
0
?
?
?
2015
Mitra Kukar
SUL
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
Total
4530
66
49
17
10
51
2
18
1
1
Trophies
Ligi krajowe
Thai League 2
Zwycięzca
1x
2018
Puchar Dji Sam Soe
Runner-up
1x
2018
ISC A
Runner-up
1x
2016
National
Mistrzostwa ASEAN
Runner-up
1x
2020
Transfers & Loans
Per
From
To
Value
19/01/23
Persija
Bali United
Free
12/11/21
Pulau Pinang
Persija
N/A
01/12/20
Persija
Pulau Pinang
Loan
01/02/19
PTT Rayong
Persija
N/A
01/01/18
Persija
PTT Rayong
Free
01/01/17
Arema
Persija
N/A
Matches of R. Utomo
Wszystkie
Ligi krajowe
Puchary krajowe
Puchary
Reprezentacja
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
Events
15/04/24
SUL
Persikabo 1973
3 - 2
Bali United
Zobacz wydarzenia
30/03/24
SUL
Bali United
1 - 0
Persija
Zobacz wydarzenia
17/03/24
SUL
RANS Nusantara
1 - 1
Bali United
Zobacz wydarzenia
08/03/24
SUL
Bali United
2 - 0
PSIS Semarang
Zobacz wydarzenia
04/03/24
SUL
Barito Putera
4 - 3
Bali United
Zobacz wydarzenia
18/12/23
SUL
Bali United
0 - 0
Persib
Zobacz wydarzenia
13/12/23
PUA
Terengganu
2 - 0
Bali United
Zobacz wydarzenia
26/10/23
PUA
Central Coast Mariners
6 - 3
Bali United
Zobacz wydarzenia
20/10/23
SUL
Bali United
3 - 1
Persebaya Surabaya
Zobacz wydarzenia
08/10/23
SUL
Bhayangkara
1 - 2
Bali United
Zobacz wydarzenia
Bali United Skład
Bramkarz
Age
Adilson Maringá
33
R. Handika
23
M. Ridho
33
Obrońca
Age
H. Abdillah
30
G. Agus
21
E. Dolah
30
R. Fajrin
28
A. Idrus
31
J. Mulyana
35
K. Arel
19
R. Utomo
28
A. Wijaya
27
Pomocnik
Age
N. Adi
20
Éber Bessa
32
T. Infantrie
24
L. Kamal
25
R. Lestaluhu
32
M. Simon
17
Mohammed Rashid
28
R. Arjuna
19
S. Saimima
26
F. Sausu
38
N. Setiawan
30
G. Sunu
21
M. Tito
20
K. Agung
25
Napastnik
Age
P. Mbarga
32
Jefferson
29
T. Hidayat
24
I. Jaya
27
M. Rahmat
35
Y. Roni
29
I. Spasojević
36
Trener
Age
Teco
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.