Copa Federacion

Finał

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
Przewaga Fuenlabrada 0 - 3 Saguntino
śro 29/03/17 Fuenlabrada 0 - 0 Saguntino Więcej informacji
czw 06/04/17 Saguntino 3 - 0 Fuenlabrada Więcej informacji

Półfinał

1/8 Finału

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
Przewaga Orihuela 1 - 3 Lorca Deportiva
śro 23/11/16 Orihuela 1 - 1 Lorca Deportiva Więcej informacji
śro 14/12/16 Lorca Deportiva 2 - 0 Orihuela Więcej informacji
Przewaga Sporting Gijón II 3 - 0 Zamora
śro 30/11/16 Sporting Gijón II 2 - 0 Zamora Więcej informacji
śro 14/12/16 Zamora 0 - 1 Sporting Gijón II Więcej informacji
Przewaga Atlético Baleares 2 - 5 Prat
śro 30/11/16 Atlético Baleares 0 - 1 Prat Więcej informacji
śro 14/12/16 Prat 4 - 2 Atlético Baleares Więcej informacji
Przewaga Poblense 3 - 3 Badalona
śro 30/11/16 Poblense 2 - 2 Badalona Więcej informacji
śro 14/12/16 Badalona 1 - 1 Poblense Więcej informacji
Przewaga Peña Sport 0 - 1 Real Unión
śro 30/11/16 Peña Sport 0 - 1 Real Unión Więcej informacji
czw 08/12/16 Real Unión 0 - 0 Peña Sport Więcej informacji
Przewaga Zamudio 3 - 2 Racing Santander II
śro 30/11/16 Zamudio 1 - 1 Racing Santand… Więcej informacji
śro 14/12/16 Racing Santand… 1 - 2 Zamudio Więcej informacji
Przewaga Andorra 2 - 12 Socuéllamos
śro 30/11/16 Andorra 0 - 4 Socuéllamos Więcej informacji
śro 14/12/16 Socuéllamos 8 - 2 Andorra Więcej informacji
Przewaga Varea 1 - 5 Deportivo Alaves II
śro 30/11/16 Varea 1 - 3 Deportivo Alav… Więcej informacji
wto 13/12/16 Deportivo Alav… 2 - 0 Varea Więcej informacji
Przewaga Fuenlabrada 2 - 2 SS Reyes
śro 30/11/16 Fuenlabrada 1 - 0 SS Reyes Więcej informacji
śro 14/12/16 SS Reyes 2 - 1 Fuenlabrada Więcej informacji
Przewaga Mancha Real 1 - 6 CD Badajoz
śro 30/11/16 Mancha Real 1 - 2 CD Badajoz Więcej informacji
śro 14/12/16 CD Badajoz 4 - 0 Mancha Real Więcej informacji
Przewaga Conquense 1 - 3 Teruel
śro 30/11/16 Conquense 1 - 2 Teruel Więcej informacji
śro 14/12/16 Teruel 1 - 0 Conquense Więcej informacji
Przewaga Arosa 1 - 9 SD Ponferradina
śro 30/11/16 Arosa 1 - 5 SD Ponferradina Więcej informacji
śro 14/12/16 SD Ponferradina 4 - 0 Arosa Więcej informacji
Przewaga Burgos CF 3 - 2 Arandina
śro 30/11/16 Burgos CF 2 - 1 Arandina Więcej informacji
wto 06/12/16 Arandina 1 - 1 Burgos CF Więcej informacji
Przewaga Tenisca 7 - 3 Madridejos
śro 30/11/16 Tenisca 7 - 1 Madridejos Więcej informacji
śro 14/12/16 Madridejos 2 - 0 Tenisca Więcej informacji
Przewaga Saguntino 3 - 0 UCAM Murcia II
czw 01/12/16 Saguntino 2 - 0 UCAM Murcia II Więcej informacji
śro 14/12/16 UCAM Murcia II 0 - 1 Saguntino Więcej informacji
Przewaga San Fernando CD 1 - 2 Linares Deportivo
czw 01/12/16 San Fernando CD 0 - 1 Linares Deportivo Więcej informacji
czw 15/12/16 Linares Deportivo 1 - 1 San Fernando CD Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 6 +19 16
2 6 +15 16
3 6 +7 13
4 6 +5 11
5 6 +1 11