Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 1 - 1 | Anzhi | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 2 | CSKA Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Zenit | 0 - 1 | Anzhi | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Anzhi | 1 - 0 | Dinamo Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Zenit | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | |
środa | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 3 - 0 | Yenisey | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 0 | Akhmat Grozny | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | SKA Khabarovsk | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 0 - 2 | Zenit | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
Kuban Krasnodar | 1 - 0 | Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 0 | Spartak Moskva | |
środa | ||||
FT
|
Anzhi | 2 - 1 | Krylya Sovetov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 3 - 1 | Lokomotiv Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Dinamo Moskva | 2 - 1 | Khimki | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 3 - 0 | Tyumen | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
wtorek | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 1 | Amkar Perm | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 1 - 3 | Akhmat Grozny | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
Baltika | 1 - 2 | Zenit | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Yenisey | 2 - 1 | Rubin Kazan | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Armavir | 0 - 3 | Lokomotiv Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Astrakhan | 1 - 3 | Rostov | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Lokomotiv Moskva II | 0 - 1 | Mordovia Saransk | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 0 - 1 | CSKA Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | Kuban Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 - 2 | Krasnodar | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Khimki | 2 - 0 | Volga | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 0 - 3 | Dinamo Moskva | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 1 - 2 | Spartak Moskva | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Tyumen | 2 - 1 | FK Spartak Vladikavkaz | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Orenburg | 2 - 4 | Krylya Sovetov | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Ural | 0 - 0 | Anzhi | Zobacz wydarzenia |