Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
niedziela | |||||
FT
|
Mitre Santiago d. Estero | 1 - 0 | Gimnasia Mendoza | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Gimnasia Mendoza | 3 - 2 | Mitre Santiago d. Estero | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Gimnasia Mendoza | 3 - 3 | Mitre Santiago d. Estero |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
niedziela | |||||
FT
|
Defensores Belgrano VR | 0 - 2 | Mitre Santiago d. Estero | Zobacz wydarzenia | |
piątek | |||||
FT
|
Mitre Santiago d. Estero | 1 - 0 | Defensores Belgrano VR | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Defensores Belgrano VR | 0 - 3 | Mitre Santiago d. Estero | ||
niedziela | |||||
FT
|
Cipolletti | 1 - 1 | Gimnasia Mendoza | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Gimnasia Mendoza | 1 - 1 | Cipolletti | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Cipolletti | 2 - 2 | Gimnasia Mendoza |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
sobota | |||||
FT
|
Sarmiento Resistencia | 1 - 1 | Mitre Santiago d. Estero | Zobacz wydarzenia | |
wtorek | |||||
FT
|
Mitre Santiago d. Estero | 1 - 0 | Sarmiento Resistencia | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Sarmiento Resistencia | 1 - 2 | Mitre Santiago d. Estero | ||
sobota | |||||
FT
|
Defensores Belgrano VR | 2 - 1 | Unión Sunchales | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Unión Sunchales | 1 - 2 | Defensores Belgrano VR | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Defensores Belgrano VR | 4 - 2 | Unión Sunchales | ||
sobota | |||||
FT
|
Villa Mitre | 1 - 0 | Gimnasia Mendoza | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Gimnasia Mendoza | 2 - 0 | Villa Mitre | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Villa Mitre | 1 - 2 | Gimnasia Mendoza | ||
niedziela | |||||
FT
|
Cipolletti | 1 - 0 | Gimnasia y Tiro | Zobacz wydarzenia | |
czwartek | |||||
FT
|
Gimnasia y Tiro | 2 - 1 | Cipolletti | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Cipolletti | 2 - 2 | Gimnasia y Tiro |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
Chaco For Ever | 2 - 1 | Villa Mitre | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Villa Mitre | 2 - 0 | Chaco For Ever | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Villa Mitre | 3 - 2 | Chaco For Ever | ||
czwartek | |||||
FT
|
Juventud Antoniana | 1 - 1 | Cipolletti | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Cipolletti | 0 - 0 | Juventud Antoniana | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Cipolletti | 1 - 1 | Juventud Antoniana | ||
czwartek | |||||
FT
|
AH Zapla | 0 - 0 | Sarmiento Resistencia | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Sarmiento Resistencia | 2 - 0 | AH Zapla | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Sarmiento Resistencia | 2 - 0 | AH Zapla | ||
piątek | |||||
FT
|
Gutiérrez | 2 - 1 | Defensores Belgrano VR | Zobacz wydarzenia | |
wtorek | |||||
FT
|
Defensores Belgrano VR | 1 - 0 | Gutiérrez | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Defensores Belgrano VR | 2 - 2 | Gutiérrez |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
sobota | |||||
FT
|
Rivadavia Lincoln | 1 - 1 | Gutiérrez | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Gutiérrez | 1 - 0 | Rivadavia Lincoln | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Gutiérrez | 2 - 1 | Rivadavia Lincoln | ||
sobota | |||||
FT
|
San Lorenzo Alem | 1 - 0 | Sportivo Belgrano | Zobacz wydarzenia | |
czwartek | |||||
FT
|
Sportivo Belgrano | 3 - 0 | San Lorenzo Alem | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Sportivo Belgrano | 3 - 1 | San Lorenzo Alem | ||
niedziela | |||||
FT
|
Guaraní A. Franco | 2 - 2 | Deportivo Maipú | Zobacz wydarzenia | |
piątek | |||||
FT
|
Deportivo Maipú | 0 - 1 | Guaraní A. Franco | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Deportivo Maipú | 2 - 3 | Guaraní A. Franco |